Scripta Hétfő
2024-05-20
02:32
Üdv! Mugli | RSS Főoldal | Ötletek és Kritikák - Oldal 7 - Betűholisták gyűjtőhelye | Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: Smaragd, mzperx  
Betűholisták gyűjtőhelye » Írók klubja » Fórumsztori » Ötletek és Kritikák (Az alakuló sztorival kapcsolatos beszélgetések/ kritik helye)
Ötletek és Kritikák
AmyDátum: Péntek, 2012-06-29, 08:29 | Üzenet # 121
Ötödéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 199
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Kész van a részletem.Ez picit rövid lett happy
 
mzperxDátum: Péntek, 2012-06-29, 08:32 | Üzenet # 122
Írástudó
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 276
Kitüntetések: 7
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Köszönjük a kedves kritikákat /azt hiszem ezt Smaragd nevében is írhatom/ hát bizony tegnap elkapott minket a gépszíj /engem különösen is/ és csak írtunk és írtunk...
Viszont ma már Amy tovább is szőtte a fonalat és hála neki hamarosan megtudjuk mit szól majd ehhez a vén szatír biggrin
Gratula Amy, különösen mert megmented Hagrid jellemét pedig itt már lassan sikerült elérnem h szegény közutálat tárgya legyen wink
 
AmyDátum: Péntek, 2012-06-29, 08:37 | Üzenet # 123
Ötödéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 199
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Köszi MZ biggrin Próbálkozom. Szerintem,Hagrid hírtelen felindulásból tette,amit tett,de utána megbánta. Ezért írtam ezt happy
 
evelynDátum: Péntek, 2012-06-29, 10:21 | Üzenet # 124
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
No lássuk a reggeli adagot biggrin Nos Hagridnak nagyon össze kell ám kapnia magát,hogy kiengeszteljen,de jó úton halad smile Nos azt gondolom,hogy túl sokáig volt lefagyva ha már nem érte utol őket,de ez érthető.Viszont felébred amikor eljutott a tudatáig,hogy a professzor mit is mondott.Lehet,hogy már akkor megbánta amit mondott mikor azok elhagyták a száját,de a mindig kedves óriás bele sem gondolt abba,hogy maga a professzor mit élhetett át azokban a percekben.Az egész élete omlott össze akár egy kártyavár.Tehát Hagrid fogta magát és gyorsan elrohant az öreghez.Remélem,hogy azért az öreg alaposan helyre fogja tenni mikor megtudja,hogy az óriás aki általában egy kezes bárány nem csak,hogy megütötte a fiát hanem még elég sértő dolgokat is a fejéhez vágott.Őszintén mondom,hogy megértem Perselust amiért úgy érzi nekik már nincs semmi keresnivalójuk a kastélyban.Harry nagyon diplomatikus módon inkább nem szólja le Perselus gyermekkorának színhelyét,de az érzései amiket az a hely előhozott benne nagyon is valósak.Perselusnak sem volt jobb gyerekkora mint neki,amit mondott,hogy úgy tűnik ez apáról fiúra száll még találó is.Mivel még ő sem tudja,hogy az apa terén bizony őt is alaposan átverték.Remélem,hogy egy kicsit jobban megismerik egymást amíg ott vannak és lassan Perselus abba hagyja a Potteezést és inkább fogja Harrynek hívni,hát még is csak a fia.Tudom,hogy nehéz leszokni a régi rossz beidegződésekről de azért Potternek hívni még is csak fura tekintve,hogy a fiú inkább Piton biggrin Tehát lassan Perselusnak át kéne állnia a fiát Harrynek szólítani és talán lassan majd Harry is hívhatja Perselust az apjának.Mondjuk ezt lesz a nehezebb megtenni,mert ehhez ugye Perselusnak kell majd engednie,de remélem,hogy majd egy beszélgetés közben ezt is megbeszélik.Kicsit fura lenne ha már úgy is tudják az igazat akkor a megszólításokat is igazítsák majd ahhoz biggrin Ami Voldit illeti még őt is fogja meglepi érni mikor megtudja,hogy tulajdonképpen a dédunokáját akarja minden áron megölni.Na arra leszek kíváncsi,hogy mit fog ehhez szólni mikor megtudja,hogy Harry az ő unokájának a fia smile Hjaj lesznek még itt érdekes dolgok biggrin Lányok nagyok ügyik vagytok.Érdeklődve várom a Hagid-Albus beszélgetést smile Meg persze az apa-fia beszélgetést is smile No meg a többit mint,hogy mikor derül ki,hogy Albus az apja Persnek és a nagyapja pedig Voldi happy



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
SmaragdDátum: Péntek, 2012-06-29, 14:01 | Üzenet # 125
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Még sosem írtam úgy semmit, hogy ne tudtam volna úgy nagyjából, hogy mi lesz a történet vége. De bevallom, hogy meglehetősen tetszik a dolog, hogy nem csak az olvasók, de az írok se tudják, hogy hová fog alakulni a történet biggrin



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
KristineHoltDátum: Péntek, 2012-06-29, 14:20 | Üzenet # 126
Főinspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 507
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Na, éppen ezen morfondíroztam én is... na, meg azon, hogy kellene egy ugyanilyet - de romantikusban indítani wink happy

"Az ihlet, a lusta írók kifogása"



"Nem voltam szar ember - még ha szarokat írtam is..." by: Két arc: Bűnösök imája
 
evelynDátum: Péntek, 2012-06-29, 15:53 | Üzenet # 127
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Remek ötlet biggrin Minél több a történet annál több véleményt írhatok és annál boldogabb vagyok smile



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
SmaragdDátum: Péntek, 2012-06-29, 15:56 | Üzenet # 128
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
SS/HG-ra gondoltál, mert azért én nem vagyok túlzottan oda...



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
ScaleDátum: Péntek, 2012-06-29, 15:59 | Üzenet # 129
Ötödéves
Csoport: Szerzők
Üzenetek: 171
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Snarryt is lehetne írni. smile

http://scaleoldala.ucoz.hu/

A káoszelmélet szerint egy olyan apróság, mint egy pillangó szárnyának rezdülése, akár tájfunt is okozhat a világ túlsó felén.

(Pillangó-hatás c. film)
 
KristineHoltDátum: Péntek, 2012-06-29, 16:11 | Üzenet # 130
Főinspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 507
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Direkt nem írtam kategóriát... döntsön a többség wink

"Az ihlet, a lusta írók kifogása"



"Nem voltam szar ember - még ha szarokat írtam is..." by: Két arc: Bűnösök imája
 
evelynDátum: Péntek, 2012-06-29, 16:17 | Üzenet # 131
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Snarry vagy Perselus/ Lily vagy a SS/HG csak akkor ha a töribe beleszövődik a severitus szál biggrin Ilyet még úgy sem nagyon írt senki.Ahogy sajnos Lilyt sem gyakran házasítják Perselussal sad



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
ErikaDátum: Péntek, 2012-06-29, 16:35 | Üzenet # 132
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Az SS/HG-t nem támogatom. Nem bírom a párost.

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
mzperxDátum: Péntek, 2012-06-29, 16:55 | Üzenet # 133
Csoport: Vendégek





Perselus mellé tehetnénk vki mást is akkor (egy két női tipp): Narcissa, Minerva, Bellatrix...na jó nem ő undorító. sick Huh most jövök rá h. más eszembe se jut sad crazy esetleg vmelyik mardekáros diáklány elrendezett házassággal...
 
ErikaDátum: Péntek, 2012-06-29, 17:08 | Üzenet # 134
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Akkor inkább Tonks! De mi lenne, ha Medával hoznánk össze? Még soha nem olvastam olyan sztorit! smile Andromeda/ Piton severitus szállal!

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
evelynDátum: Péntek, 2012-06-29, 17:10 | Üzenet # 135
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Akkor már inkább legyen Minerva biggrin Én sem nagyon szeretem ha Hermione lesz a párja kivéve ha valamilyen úton módon Harry gyerek lesz újra és két szülő kell neki,egyébként nem szeressem,ennyi erővel akár Ginny is lehetne a felesége fool Akkor már inkább legyen meg Perselus régi óhaja és vegye feleségül Lilyt és James Potter pedig maradjon hoppn smile

Hozzáadva (2012-06-29, 18:10)
---------------------------------------------
ERIKA ÖTLETÉT NAGYON NAGY ERŐVEL TÁMOGATOM smile




“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
ScaleDátum: Péntek, 2012-06-29, 18:22 | Üzenet # 136
Ötödéves
Csoport: Szerzők
Üzenetek: 171
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Csak Minerva ne! Ki nem állhatom azt a párost. shock SS/HG jöhet, snarry, Pitly, Draco/Piton, Draco/Piton/Harry, sevitus, Piton/Ginny, Tonks/Piton is, bárki, csak Minervát ne varjuk a nyakába. *erősen fohászkodik* De ha a többség ezt szeretné majd... sad

http://scaleoldala.ucoz.hu/

A káoszelmélet szerint egy olyan apróság, mint egy pillangó szárnyának rezdülése, akár tájfunt is okozhat a világ túlsó felén.

(Pillangó-hatás c. film)
 
evelynDátum: Péntek, 2012-06-29, 18:39 | Üzenet # 137
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Oké akkor se Minervát se Hermiont és könyörgöm Ginnyt se!viszont imádnék egy Draco/Piton/Harry hármast smile



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
MZDátum: Péntek, 2012-06-29, 20:32 | Üzenet # 138
Csoport: Vendégek





könyörgöm csak Tonksot ne, ő még lehetetlenebb Piton mellett mint Longbottom, sztem az élők közül leginkább egy arisztokratikus tipúsu nő illene, Narcissa, Andromeda stb
 
AmyDátum: Péntek, 2012-06-29, 20:52 | Üzenet # 139
Ötödéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 199
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Én a Piton/Lilly Párosra szavazok severitus szállal persze happy Valahogy én sem szeretem a ss/hg párosítást ( Tisztelet a kivételnek). Vagy ha már mással hozza össze a "sors" akkor legyen egy Shally Simegour nevezetű hölgyemény ( saját szereplő :D) severitus szállal a többit rátok bízom biggrin
 
ErikaDátum: Péntek, 2012-06-29, 20:52 | Üzenet # 140
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Szerintem Narcissa túl beképzelt a mi Perselusunkhoz. Hú, új ötlet: Poppy! happy

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
Betűholisták gyűjtőhelye » Írók klubja » Fórumsztori » Ötletek és Kritikák (Az alakuló sztorival kapcsolatos beszélgetések/ kritik helye)
Keresés:

Designed by:KristineHolt © 2024