Scripta Kedd
2024-05-14
00:16
Üdv! Mugli | RSS Főoldal | Ötletek és Kritikák - Oldal 6 - Betűholisták gyűjtőhelye | Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: Smaragd, mzperx  
Betűholisták gyűjtőhelye » Írók klubja » Fórumsztori » Ötletek és Kritikák (Az alakuló sztorival kapcsolatos beszélgetések/ kritik helye)
Ötletek és Kritikák
AmyDátum: Szerda, 2012-06-27, 10:35 | Üzenet # 101
Ötödéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 199
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Evelyn Készült a Kritikák helye oda lehet kritit írni biggrin Az ötletelő felet van
 
evelynDátum: Szerda, 2012-06-27, 10:38 | Üzenet # 102
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Itt is köszike biggrin Láttam és fogok ott nektek sok szép véleményt hagyni biggrin



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
AmyDátum: Szerda, 2012-06-27, 12:58 | Üzenet # 103
Ötödéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 199
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Előre is köszönyjük biggrin
 
ScaleDátum: Szerda, 2012-06-27, 13:53 | Üzenet # 104
Ötödéves
Csoport: Szerzők
Üzenetek: 171
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Amy, semmi baj. biggrin Délelőtt épp megfogalmazódott bennem egy ötlet, de pont indulnom kellett a városba, szóval most bepótolom valahogy. Egyébként valami hasonlót akartam írni én is, kicsit meg is döbbentem, hogy mennyire egy húron pendültünk ebben az ötletben, de átalakítom egy amolyan visszaemlékezé-félére. Majd meglátjuk mi sül ki belőle. cool

Hozzáadva (2012-06-27, 14:53)
---------------------------------------------
Az én részletem is kész. ^^ Várom hogyan folytatjátok. smile


http://scaleoldala.ucoz.hu/

A káoszelmélet szerint egy olyan apróság, mint egy pillangó szárnyának rezdülése, akár tájfunt is okozhat a világ túlsó felén.

(Pillangó-hatás c. film)
 
AmyDátum: Szerda, 2012-06-27, 14:02 | Üzenet # 105
Ötödéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 199
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Az akkor jó! Nagyon jó a visszaemlékezés. Az előzőbbi részen nem győztem gondolkodni, hogy mit is írjak és ez lett belőle biggrin Többször átalakítottam mire ilyen lett. És az a legjobb az egészben, hogy ahogy elkezdtem írni spontán jött.
 
evelynDátum: Szerda, 2012-06-27, 14:07 | Üzenet # 106
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Köszike drága így már sokkal jobb biggrin
Nos akkor ha már itt vagyok....
Szépen halad a történet,kicsit fura Dumbledore és Eileen kapcsolata.Elgondolkoztam azon,hogy vajon Eileen miért akart vissza menni Tobias Pitonhoz ha a férfi nem volt éppen minta férj és vajon miért csak akkor tudatta Albus-al,hogy Pers a fia mikor a fiú a Roxfortba érkezett.Az,hogy Lily így döntött még valahol érthető hiszen Pers halálfalónak állt és nem akarta a fiát egy halálfalra bízni,de miért várt ennyit az öreg azzal,hogy elmondjon mindent.Ráadásul a legnagyobb hibát a saját fia ellen követte el,hiszen ha Perselus tudott volna arról,hogy Albus az édesapja és közbe lépett volna mikor a Tekergők unalmukban úgy gondolták,hogy jó hecc megalázni Perselust az egész iskola szeme láttára,akkor talán nem állt volna be Voldemort követői közé és Lily sem akarta volna eltitkolni előle,hogy Harry az ő fia.Ezek után kíváncsian várom,hogy mit az öreg tenni.Oh és persze mit fog szólni Harry Hagrid elszólására.Érdeklődve várom az újabb fejleményeket biggrin

Hozzáadva (2012-06-27, 15:07)
---------------------------------------------
Nos Scale kis visszaemlékezése remek volt.Azt már tudjuk,hogy Albus milyen büszke volt a fiára,azt is,hogy a fiú kinézete miatt a mostohaapa a felelős és nem az édesanyja.Hm ha Albus ennyire büszke volt a fiára akkor vajon miért nem mondta el soha neki? Remélem,hogy ez is ki fog derülni.Tehát a kis Pers csak Lilyben bízott meg,így már nem is olyan meglepő,hogy Harry az ő fia.A kérdés már csak az,hogy a két sokat szenvedett fekete hajú meg fog-e bocsátani valaha az öregnek amiért eltitkolta előlük a származásukat aminek következtében mind a ketten borzalmas gyerekkort tudhatnak maguk mögött.Nos érdeklődve várom a további fejleményeket biggrin




“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
ErikaDátum: Szerda, 2012-06-27, 14:16 | Üzenet # 107
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ha én írom azt a részt, akkor tuti, hogy nem bocsátanak meg a vén manipulátornak! evil De ez még a jövő zenéje!

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
ScaleDátum: Szerda, 2012-06-27, 14:17 | Üzenet # 108
Ötödéves
Csoport: Szerzők
Üzenetek: 171
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Azért olyan severitusszal még nem találkoztam, ahol Albus hibázását ne bocsátották volna meg egy idő után - bármi legyen is az. Perselus ugyan lehet, hogy jobban haragtartó, mint bárki más, de Harryről nem tudom elképzelni, hogy örök időkig haragot ápoljon. Még Durleyékre se dühös... Én is érdeklődve várom a folytatást. :)

http://scaleoldala.ucoz.hu/

A káoszelmélet szerint egy olyan apróság, mint egy pillangó szárnyának rezdülése, akár tájfunt is okozhat a világ túlsó felén.

(Pillangó-hatás c. film)


Az üzenetet módosította: Scale - Szerda, 2012-06-27, 14:17
 
AmyDátum: Szerda, 2012-06-27, 15:05 | Üzenet # 109
Ötödéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 199
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Úgy szintén biggrin
 
SmaragdDátum: Szerda, 2012-06-27, 20:39 | Üzenet # 110
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Hát lányok, gatyát felkötni, mert folytattam a sztorit smile



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
aenaDátum: Szerda, 2012-06-27, 20:50 | Üzenet # 111
Harmadéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 81
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
ember mia szöszt írjak?? ha majd sikerült ráhangolnom magam erre az új vonalra majd írók biggrin igérem smile remérem gyorsan fog menni

"Vannak pillanatok, amikor az élet bizonyos embereket elválaszt egymástól azért, hogy megértsék, milyen sokat jelentettek egymásnak."
 
SmaragdDátum: Szerda, 2012-06-27, 20:54 | Üzenet # 112
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Nem sok választásod van, csak a Harry-Piton beszélgetés maradt + az, hogy Hagrid honnan tudja az igazat. Habár azon csodálkozom, hogy hogy nem szólta el magát eddig happy



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szerda, 2012-06-27, 23:07 | Üzenet # 113
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Nos úgy látom,hogy Smaragd szépen feladta a leckét biggrin Nos elárulom,hogy alaposan megdöbbentem.Olvasom,olvasom és döbbenten nézem,hogy micsoda szépen összeállított család lett hirtelen belőlük.Eileen Voldemort lánya wacko Perselus pedig az unokája,Harry pedig a dédunokája surprised ez aztán a fordulat.Nos Voldi bácsi most nagyon örül,de lehet,hogy előre örvend a medve bőrére?Azt azért nehéz elhinni,hogy hirtelen Perselus átáll csak mert kiderül,hogy Albus titkolózott és nem árulta el neki,hogy tulajdonképpen ő lenne az édesapja.Ahogy azt sem hiszem,hogy magára hagyná a fiát ha már megtudta,hogy a lány akibe szerelmes volt szült neki egy fiút még akkor is ha ez a fiú éppen Harry Potter és azt sem hiszem,hogy Voldemort mellé akarná állítani a fiát.Az öreg talán titkolózott és talán hibázott,de Voldemort nagyobb bűnt követett el.Lehet,hogy kiderül majd rokonságba állnak,de akkor sem fogja tudni megváltoztatni a tényt,hogy megölte Eileent és Lilyt.Ez sokkal nagyobb bűn mint amit az öreg tett.Az idővel megbocsátható,de a szeretteink meggyilkolása az nem.Tehát Voldemort örömködik aztán meg jól pofára esik happy Hm vagy nem,mert lehet ugye pont az ellenkezője is történhet biggrin Egyre izgalmasabb ez a sztori és én már most nagyon kíváncsi vagyok,hogy miként fogjátok ezt folytatni smile Köszönöm szépen az élményt heart



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
SmaragdDátum: Szerda, 2012-06-27, 23:15 | Üzenet # 114
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Na, ezt jól megkaptam, pedig a leckét nem is én adtam fel, hanem mzperx! biggrin Én csak folytattam, és kaptam a kínálkozó lehetőségen smile



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szerda, 2012-06-27, 23:17 | Üzenet # 115
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Jól is tetted,így az igazi smile Most kíváncsian várom,hogy mit fognak erre lépni a többiek biggrin



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
SmaragdDátum: Szerda, 2012-06-27, 23:19 | Üzenet # 116
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Azt én is happy Elárulom Krisztinek nagyon bejött ez a húzás, és ha más nem ő tuti írni fog hozzá holnap wink



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szerda, 2012-06-27, 23:27 | Üzenet # 117
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Azt elhiszem smile Igen érdekes lett ez a kis család smile Kíváncsian várom mit fog kihozni belőle biggrin



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
ErikaDátum: Csütörtök, 2012-06-28, 06:53 | Üzenet # 118
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Smargd, eddig azt hittem, hogy az én részem üt, tévedtem! applause pray

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2012-06-28, 09:53 | Üzenet # 119
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Köszi! wink



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Csütörtök, 2012-06-28, 23:57 | Üzenet # 120
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Nos mz még mindig totális döbbenetben leledzem.Jesszus hát komolyan mondom erre aztán nem számítottam.Szegény Perselus most annyira de annyira sajnálom.Nem igazság,hogy még Hagrid is elárulta.Na és amiket mondott.Azután a pofon után azon csodálkozom,hogy egyáltalán még fel tudott állni a professzor.Most nagyot csalódtam Hagridban sad Perselus jogosan akadt ki.Két ember volt csupán akikben bízott,Dumbledore és Hagrid.Lilyt szerette de ő sem volt őszinte vele.De a gyászban volt két ember akik mellette álltak legalábbis ezt hitte.Erre most kiderül,hogy van,hogy egy fia akit eddig gyűlölt de valójában nagyon is vágyott rá,úgy érzem Pers nagyon szeretett volna egy fiút Lilytől de végig azt hitte,hogy a szeretett nő az ellenségének szült gyereket.Tehát nem lehetett rá büszke ezért gyűlölte.Most kiderült,hogy végig a saját fiát gyűlölte én megértem,hogy ennyire kiakadt,hiszen tényleg nem lehetett az övé.Csalódott az öregben és Hagridhoz ment akiről azt hitte,hogy még mindig a barátja erre kiderül,hogy ő is tudatában volt a családnak.Igazán fájhatott ez Perselusnak.Főleg amiket Hagrid a fejéhez vágott.Uf most annyira gyűrűzik a harag bennem,hogy ha én most ott lehetnék személyesen akkor bizony kitekerném Hagrid szőrös nyakát biggrin Harry pedig kivételesen csak a lényeget fogta fel.A szíve mélyén már tudja,hogy neki is hazudtak és azt is,hogy kik tették tönkre az ő életét is a professzorét is.Harry bár elég kába már tudja,hogy a professzor az édesapja aki akarta volna őt ha tud róla,de Dumbledore miatt az egész élete szenvedés volt.Harry azért ment Perselussal mert tudja,hogy ő biztosan nem fogja bántani és biztosan nem fog hazudni neki.Kíváncsi vagyok,hogy most hova fognak menni.Mert elhagyják a Roxfortot ez biztos.Perselus jelenlegi lelkiállapotában nem akar ott maradni és mivel ő megy viszi magával a fiát is.Most már harcolni fog érte,nem fogja többé engedni,hogy elvegyék tőle.Jelenleg simán el tudom képzelni,hogy Voldemorthoz mennek.Bár tudom,hogy a férfi nem fogja veszélybe sodorni a fiát sem és magát sem de elég lenne megpedzegetni,hogy tulajdonképpen csak az unokáját és a dédunokáját akarja maga mellett tudni.Jesszusom mi lesz még itt surprised Nos roppantmód érdekel,hogy ezek után mit fognak a lányok ebből kihozni smile Az is érdekel,hogy az öreg mit fog szólni Hagrid viselkedéséhez végül is az öreg nem akarja elveszíteni őket hiszen Perselus a fia és Harry pedig az unokája.Nos úgy tűnik,hogy ezt az apró kis tényt Hagrid nem tudta már pedig egyértelmű,hogy Hagrid volt az utolsó csepp abban a bizonyos pohárban.Ezért mondta azt Harrynek,hogy nekik már nincs ott többé helyük.Teljesen érthető hiszen azok árulták el akikben a legjobban bízott.Köszönöm nektek lányok,én igazán élvezem és imádom olvasni ezt a sztorit love Nos kíváncsian várom,hogy mi lesz a következő lépés,hova fognak menni és mihez fognak kezdeni ezután.Nagyon várom mit fogtok ebből kihozni smile

Hozzáadva (2012-06-29, 00:57)
---------------------------------------------
Nos Smaragd drága köszönet,hogy Harry ad egy esélyt a professzornak.El tudom képzelni,hogy mennyire érezheti most elveszettnek magát a férfi,de ahogy gondoltam ő legalább nem hazudik a gyereknek.Meglepően értelmesen fogja fel a dolgokat a fiú.szeretem amikor ilyen,bár most őt is sajnálom.De legalább együtt lehetnek.Attól tartok,hogy Dumbledore is és Voldemort is tudja,hogy hol lakott Perselus a kérdés már csak az,hogy melyikük ér oda előbb.Hm tényleg kíváncsi vagyok,hogy mit fog szólni az öreg,hogy a két számára legfontosabb ember csak úgy elhagyta a kastélyt.Erre azért gondolom,hogy ő sem számított.Harry pedig önként ment el vele.Végülis ha jobban belegondolunk akkor jelenleg ők úgy érzik,hogy csak egymásra számíthatnak senki másra.Az meg,hogy az ő kapcsolatuk hogyan fog mostantól folytatódni azt hiszem egyértelmű.Harry ad az apjának egy esélyt,Perselus pedig élni is fog vele.Nem fogja eldobni magától a saját gyermekét.Nem láthatta felcseperedni,kimaradt az életéből a sok sok első pillanat,nem fogja oda adni semmiért azt ami mostantól az övé lehet.Remek folytatás volt.Most már tudjuk,hogy ő hova tartanak,már csak azt kell meg tudnunk,hogy az öreg mit fog tenni és még inkább Voldi bá mit fog tenni smile De jó,egyre izgalmasabb ez a történet biggrin Kíváncsian várom,hogy mit fogtok még kihozni belőle biggrin




“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
Betűholisták gyűjtőhelye » Írók klubja » Fórumsztori » Ötletek és Kritikák (Az alakuló sztorival kapcsolatos beszélgetések/ kritik helye)
Keresés:

Designed by:KristineHolt © 2024