Scripta Péntek
2024-04-19
19:30
Üdv! Mugli | RSS Főoldal | Ötletek és Kritikák - Oldal 41 - Betűholisták gyűjtőhelye | Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: Smaragd, mzperx  
Betűholisták gyűjtőhelye » Írók klubja » Fórumsztori » Ötletek és Kritikák (Az alakuló sztorival kapcsolatos beszélgetések/ kritik helye)
Ötletek és Kritikák
evelynDátum: Szombat, 2012-09-15, 10:09 | Üzenet # 801
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
ÁÁÁÁÁÁÁ jesszus és megérkezett MZ aki szépen kihozza Perselusból a gonosz vadállatot.Hehe már tényleg kezdem sajnálni a boszorkát.Meg van áldva ezzel a két mágussal.Voldemort azt parancsolta,hogy ápolja a férfit és szépen megkínozta,aztán Perselus felébredt és közölte,hogy az ő tulajdona és csak is neki engedelmeskedhet.Komolyan mondom csodálom,hogy Persi képes ilyen kegyetlen lenni azzal a nővel akit annyira szeretett és a démon szerint még mindig szeret csak elnyomja magában.Nos ha szerencséje lesz a boszorkának és Perselus kedvére tesz akkor talán kaphat még néhány ilyen kedves simogatást és lágy hangot.De ha felbosszantja akkor uh hát én nem lennék akkor helyében.Egyre jobban érdekel,hogy mi a terve valójában Perselusnak.Ezek után én is nagyon kíváncsi vagyok,hogy ki lesz az aki leüti MZ feldobott labdáját smile

Hozzáadva (2012-09-09, 23:49)
---------------------------------------------
Jesszus de gonoszak vagytok Lilyvel happy Ez tetszik,bár fura,hogy Voldi ennyire ragaszkodik a gyerekhez.No meg,hogy Pers inkább a folyosóról dobta volna szegény gyereket az anyja kezébe wink Azért bármennyire is gonosz a mi drága Pitonunk én reménykedem benne,hogy azért idővel megbékél a gyerekkel és egy kicsit normálisabban fog hozzá állni.Végülis a fiú mindenki döbbenetére de teljesen elfogadja őt.Perselus pedig úgy látom,hogy mióta felébredt a démon űzés óta sokkal bosszúsabb,sokkal gonoszabb.Hogy ennek köze van-e a démonhoz azt nem tudom,de nem volt azért ennyire elutasító a gyerekkel szemben mielőtt a démon megjelent és azokat mondta neki amiket már régen eltemetett magában.Ez viszont határozottan érdekes smile Várom,hogy mit fogtok most erre lépni lányok smile

Hozzáadva (2012-09-15, 11:09)
---------------------------------------------
Aha,hát mégis csak érez valamit a boszorkány iránt.Tudtam én,hogy így van csak olyan mélyen temette el magában,hogy már szinte el is felejtette,de Lily fájdalmát látva felszínre jöttek ezek az érzések.Kíváncsi vagyok,hogy ezek után mit fog tenni Persi.Érdeklődve várom,hogy folytatjátok lányok biggrin




“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
ScaleDátum: Kedd, 2012-09-18, 10:32 | Üzenet # 802
Ötödéves
Csoport: Szerzők
Üzenetek: 171
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Na, úgy látom Perselus szíve kezd egy kicsit meglágyulni. Ezek szerint lassan-lassan én is bekapcsolódhatok végre. happy happy

http://scaleoldala.ucoz.hu/

A káoszelmélet szerint egy olyan apróság, mint egy pillangó szárnyának rezdülése, akár tájfunt is okozhat a világ túlsó felén.

(Pillangó-hatás c. film)
 
SmaragdDátum: Kedd, 2012-09-18, 14:50 | Üzenet # 803
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Szerintem akár most is bekapcsolódhatsz biggrin Hiába, elfogytak a vállalkozó kedvűek sad Saját magam meg nem akarom folytatni, de előbb-utóbb az lesz.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
ScaleDátum: Kedd, 2012-09-18, 15:08 | Üzenet # 804
Ötödéves
Csoport: Szerzők
Üzenetek: 171
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Csak az a gond, hogy halvány lila gőzöm sincs, hogy mit írjak... biggrin Enyhüljön, vagy inkább továbbra is keményen dacoljon Lily ellen? Nem tom... sad

http://scaleoldala.ucoz.hu/

A káoszelmélet szerint egy olyan apróság, mint egy pillangó szárnyának rezdülése, akár tájfunt is okozhat a világ túlsó felén.

(Pillangó-hatás c. film)


Az üzenetet módosította: Scale - Kedd, 2012-09-18, 15:08
 
mzperxDátum: Kedd, 2012-09-18, 16:54 | Üzenet # 805
Írástudó
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 276
Kitüntetések: 7
Hírnév: 5
Állapot: Offline
szerintem nem kell feltétlen ilyennek vagy olyannak lennie, nyugodtan ingadozhat egyelőre még a két érzés között: odi et amo, smile
 
SmaragdDátum: Kedd, 2012-09-18, 20:06 | Üzenet # 806
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Bizony, majd ha túl pozitívat írsz MZ-vel visszagonoszítjuk! biggrin



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
mzperxDátum: Kedd, 2012-09-18, 21:19 | Üzenet # 807
Írástudó
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 276
Kitüntetések: 7
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Ja, ígérem most már én is megpróbálok életet verni magamba és írok hozzá valamit, olyan izé, MZ-est lumped
 
mzperxDátum: Csütörtök, 2012-09-20, 22:01 | Üzenet # 808
Írástudó
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 276
Kitüntetések: 7
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Na teljesítettem ígéretem egy kis unszolásra, s Smaragdnak hála gonoszkodtam Perelusszal. wacko
 
evelynDátum: Péntek, 2012-09-21, 00:14 | Üzenet # 809
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Igen igen igen!!!!!!!!!!! MZ visszatért.Rendesen megkínoztad szerencsétlen boszorkányt,na meg a sok sok rabról már ne is beszéljük biggrin Jó sokan lehetnek ha azt vesszük,hogy hányan nézhettek csúnyán Perselusra.Érdekes lett a neve a kisfiúnak.Hm tehát Pers visszamegy a Roxfortba és viszi magával a gyereket mint a saját fiát.No meg Lily-t és ha jól gondolom akkor egy mágikus nyakörvet kap az asszony aminek talán az is a szerepe lesz,hogy mikor léphet ki a körletéből,miről beszélhet Perseluson kívül másokkal már ha találkozik valakivel ami elkerülhetetlen lenne egy iskolában és ugye Dumbledore ismeri Lilyt tehát felmerülne benne alapból,hogy mégis hogyan élte túl azt amit elvileg nem lett volna szabad és amiről Pers úgy tájékoztatta őt,hogy meghalt.No meg viszi Minerva holttestét.ezt még meg is tudja magyarázni,de Lilyt kétlem,főleg mert ő ugyan úgy néz ki mint eddig.Esetleg Pers kiküszöböli ezt úgy,hogy a lakosztályában fogja fogva tartani és a mágikus nyakörv azt a célt szolgálja,hogy ne tudjon kiszökni esetleg egy bizonyos szobát ne tudjon elhagyni,tekintve,hogy Dumbledore bejáratos lehet Pers lakosztályába vagy ki találtak valami hihető hazugságot,hogy miért is maradt életben a nő mikor Pers szerint a Nagyúr megölte wink Hm ezek után rettentően érdekel,hogy erre mit fogtok kitalálni lányok biggrin



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
mzperxDátum: Péntek, 2012-09-21, 06:09 | Üzenet # 810
Írástudó
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 276
Kitüntetések: 7
Hírnév: 5
Állapot: Offline
hehe, a mágikus nyakörvet Krisszel és Smaragddal fundáltuk ki, és azt kell mondanom, sokkal ravaszabbak és gonoszabbak voltunk, mint hinnéd. evil
 
ErikaDátum: Szombat, 2012-09-22, 11:14 | Üzenet # 811
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ejnye Smaragd! Lilyből házimanót csinálni egy fantasztikus ötlet volt. Gratulálok! applause

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
SmaragdDátum: Szombat, 2012-09-22, 11:18 | Üzenet # 812
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Köszi biggrin Valahogy csak kellett vinnie magával, és szerintem így a legjobb. Egy néma szolga a legtökéletesebb, mint Zorrónak, Bernard biggrin



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
ErikaDátum: Szombat, 2012-09-22, 11:30 | Üzenet # 813
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Bizony!

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
evelynDátum: Szombat, 2012-09-22, 13:26 | Üzenet # 814
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Oh igen és Smaragd aki nem marad el MZ mögött happy Lilyből házimanót csinálni iszonyat jó ötlet volt,ráadásul néma manót.Így még véletlenül sem fog tudni elkotyogni semmit és bizony sokkal könnyebb így Perselusnak is maga mellett tudni a boszorkányt.Az alakításáért én már három Oscart adtam,hihetetlenül jól alakítja a megtévedt és sokat szenvedett megtört férfit akinek az is hatalmas fájdalom,hogy Minerva meghalt,pedig ő maga végzett vele.A fiáról szóló mese pedig még annál is jobb volt.Ekkorát hazudni és még a plafon sem szakadt rá happy Nem semmi ötlet ilyet mondani úgy,hogy közben a gyerek anyja ott van mellette manó formájában.Ez fantasztikus ötlet volt.Igazán jól játszik,hogy még eddig nem bukott le.Dumbledore sem semmi.A pofátlanság netovábbja hálásnak lenni azért mert Perselusnak pocsék gyerekkora volt.Még akkor is ha közben fáj neki erre gondolni.Na nem baj,majd a végén ő is rá fog ébredni,hogy az iskolás évei alatt olyan szinten voltak vele kegyetlenek,hogy egy kicsit más emberré vált mint amilyennek ők most hiszik smile Érdekes volt.Várom,hogy ki merre viszi tovább.Még mindig imádom,hogy a gyerek azonnal elhallgat amint Pers a kezébe veszi biggrin



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
ErikaDátum: Szombat, 2012-09-22, 18:21 | Üzenet # 815
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Mz, nem is te lennél, ha mézes-mázos Pitont írnál. Be kell, hogy valljam, én hozzá sem tudok szagolni a fórumsztorihoz.

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
mzperxDátum: Szombat, 2012-09-22, 18:41 | Üzenet # 816
Írástudó
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 276
Kitüntetések: 7
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Mézes-mázost???? Nem, olyat biztos nem követek el. A történeteimbe Piton mindig kicsit a sokat szenvedett, bukott hős, aki minden csapást elvisel és némán tűr, legalább itt had gonoszkodjak kicsit vele. happy Ő is visszacsap, mint Bud Spencer!
 
ErikaDátum: Szombat, 2012-09-22, 19:22 | Üzenet # 817
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Hagy csapjon, én élvezem! happy

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
evelynDátum: Vasárnap, 2012-10-07, 10:48 | Üzenet # 818
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Hm úgy tűnik,hogy ez a töri Smaragd és MZ keze által íródik biggrin Nem is értem,hogy Lily miért is lepődik meg azon,hogy Perselus ilyen lett.Végül is ő meg a kedves ex-férjének és barátainak köszönhetően tönkre tették az egész iskolás éveit.Hét éven keresztül gyötörték és Lily akinek mellette kellett volna állni végül elárulta és faképnél hagyta.Ez főleg azért is undorító viselkedés volt részéről mert pontosan tudta,hogy milyen gyerekkora volt a fiúnak és egyetlen rossz szó miatt hátat fordított neki.Egy igaz barát ilyet soha nem tett volna.De ha mégis megsértődik rajta,mert ez még elképzelhető is lenne de meg kellett volna bocsátania mikor a fiú bocsánatot kért.Aztán a tanárok is mindig Perselust büntették meg,még akkor is amikor nem őt kellett volna.A griffendélesek mindig megúszták azt,hogy szívattak egy fiút csak mert unatkoztak,vagy mert nem volt szimpatikus és ennek ellenére mégis mindig Pers volt az akit büntettek.Akkor ezek után miért csodálkozik azon,hogy a férfi már nem az a bánatos kisfiú.Kiöltek belőle mindent amitől jó lehetne.Megölték,elpusztították a lelkét.Legalábbis úgy tűnik,de végül is Persnek még mindig van lelke hiszen vannak érzései és nem rossz vagy gonosz érzések.Az egyetlen ember aki kiáll mellette és szereti az Poppy.Még a kitalált meséje ellenére is Perselust sajnálta,hogy miket kell még kiállnia és haragszik az öregre,hogy egyáltalán engedte,hogy ez megtörténjen.Igen Poppynak Pers olyan mintha a fia lenne.Ezek után nem is csoda ha Perst is meghatotta az a törődés amit a nőtől kap.Ráadásul még a gyereket sem utálja.Igaz,hogy élvezi ha gyötörheti közben Lily manót,mint azzal,hogy büszke a fiára amiért érdeklődik a bájitalok iránt.De a boszorkány megérdemli,ahogy mindenki más is megérdemli.ebből a világból Pers csak egy embert védene meg és az Poppy a gyereken kívül és talán de csak talán még Lilyt.Hehe Lily kénytelen volt beletörődni a sorsába hiszen látta,hogy az öreget is a szakállánál fogva vezeti ez a fiatal férfi wink Én azt mondom,hogy meg érdemlik.Jézus teljesen kiforgattatok magamból smile Ennyire vérszomjas eddig soha nem voltam happy De a fenébe is élvezem happy Érdeklődve várom,hogy ki merre fogja tovább vinni a szálat biggrin

Hozzáadva (2012-09-23, 11:47)
---------------------------------------------
Hehe nem is Perselus lenne,ha nem akadna ki wink Hm Poppy végül tisztába rakta a gyereket,hogy ne kelljen szegény férfinak így végig menni az egész iskolán.Viszont amit a gyerek szülésről mondott neki,általában igaza van,de ebben az esetben nem ez történt még akkor is ha Poppy egy kicsit másként ismeri a történetet.Viszont ha így is történt volna akkor nyilván a szerencsétlen asszony sem éppen azért szülte volna meg a gyereket mert annyira akarta.Így viszont Persnek fájó pont lesz,hogy Lily a gyerekre nézve Pottert fogja látni még akkor is,ha éppenséggel nem is úgy néz már ki a gyerek.Perselus kiakadás is természetes szerintem.Végül is mit csináltak vele eddigi élete során?Az iskolában igazságtalanul bántak vele aztán meg minden percét be akarják osztani.Mintha nem rendelkezhetne a saját idejével.De azért a gyereket biztos vagyok benne,hogy nem fogja sem véletlenül sem szándékosan megmérgezni.Ez a gyerek képes őt mosolyra fakasztani és ez már valami.Tehát Poppy egy bizonyos fokig kapott egy kicsit Pers igazi énjéből,vagyis inkább elmondta mennyire rossz ember is valójában,de persze úgy,hogy a javasasszony még se így fogja fel.Úgy tűnik,hogy Poppy törődése és szeretete még mindig töretlen a férfi felé. biggrin Érdeklődve várom,hogy innen hogyan tovább smile

Hozzáadva (2012-09-24, 21:01)
---------------------------------------------
Áu ez nagyon gonosz volt biggrin Ez a szerencsétlen boszorkány nem tud olyat tenni amivel kiérdemelné a férfi jóindulatát.De ezen nem kell csodálkozni.Ahogy ő maga bánt az állítólagos legjobb barátjával ez a minimum amit el kell viselnie és valóban hálás lehet a férfinek,hogy egyáltalán láthatja a fiát és amiért még életben van.Poppy egy különös asszony remélem,hogy az az önzetlen szeretet amit emleget és amit Perselus irányában érez,valóban önzetlen marad akkor is ha megtudja,hogy a férfi akit fiaként szeretett eddig, az nem éppen a tisztaságáról és jóságáról híres.Bár szerintem a mérhetetlen utálat és szenvedés alatt azért még van a lelkében tisztaság a szívében jóság.Ez a férfi jelenleg túlságosan is mélyen szeret.Azt szokták mondani,hogy a gyűlöletet és a szerelemet csak egy hajszál választja el egymástól.Pers most nagyon erősen és mélyen gyűlöl,tehát a lelke és a szíve valamikor kettétört de nem teljesen és véglegesen.Sok mindenen múlik,hogy merre fog a végén hajlani.Ahogy én látom ez a kis fiúcska igen is a jó oldalát hozza ki.Őt nem tudja gyűlölni,talán sokat segít benne,hogy nem hasonlít Potterre és teljesen más a neve,de a kisfiú a legjobbat hozza ki belőle amikor a gyerek a közelébe van vagy éppen a karjában tartja.Érdekel,hogy ki merre fogja tovább vinni biggrin

Hozzáadva (2012-10-07, 11:48)
---------------------------------------------
Eh uh hát ez igazán érdekes volt.Az aurorparancsnok, a miniszter és Albus most nagy hibát követett el.Egyébként is, milyen eljárás már az, hogy még csak meg sem említették,hogy mit akarnak.Mind a hárman de főleg Dumbli most egy hatalmas seggfejként viselkedett.Még ha nem is lett volna Pers számára halálos az igazságszérum bevétele,legalább közölhették volna vele,hogy igazából kihallgatáson vesz részt.Juj most nagyon utálom az öreget.Öhm nem tudom,megfigyeltétek-e de valahogy nálatok mindig oda lukadok ki,hogy megutálom az öreg igazgatót.Most mázlija volt Pers-nek,de attól tartok,hogy Mordon sem lesz jobb,vagy kíméletesebb mint az igazságszérum.De legalább nem fogja elkotyogni azt amit egyébként titokban kell tartani.Bár Pers valóban kicsit gonosz de ugye ezt a világos oldal nem tudja,mégis úgy kezelik mint egy bűnözőt.Szegény Pers azt hiszem,hogy nem lesz könnyű neki,főleg nem Mordonnal.Hehe de legalább az a három idióta alaposan le lett hordva,már ez is valami.Poppy tényleg nagyon védi a fekete hajú varázslót.Remélem,hogy ez nem fog változni.
Oho Narcissa szerelmes Pers-be? Ajajjjj,ebből mi lesz még.Mert ugye ott van Lily akit Pers valahol mélyen még mindig szeret,bár ezt nem mutatja ki és inkább akarja megbüntetni a nőt,sőt azt akarja elérni,hogy a nő legyen az aki a végén mégis akarja majd őt,úgy ahogy ő is akarja a nőt.De Narcissa még bajt okozhat,főleg mert akarja a férfit.Ebből mi lesz még.Na olyan is ritkán fordul elő,hogy Narcissa ennyire undorodjon a férjétől.No lányok érdeklődve várom,hogy miként fog folytatódni biggrin




“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2012-10-07, 13:01 | Üzenet # 819
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Bizony, látjuk, amit látunk biggrin Előszeretettel kened rák, hogy megfertőztünk a gonoszságunkkal, holott csak rádöbbentél, hogy milyen az igazi természeted smile Még, hogy mi vagyunk a gonoszok! angry Szerintem MZ is egyetért velem abban, hogy mi jók vagyunk angel csak szeretjük egy kicsit kínozgatni a szereplőinket. Na, igen. Ebben éljük ki magunkat biggrin
De, a viccet félretéve, Dumbit most kivételesen nem szántam gonosznak, csak egy kicsit gyanakvónak, aki még nem bízik meg feltétel nélkül Pitonban, és hát valljuk be, de van alapja, hisz még nem nyilatkozott McGali haláláról sem, sőt igyekezett ezt elkerülni.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Kedd, 2012-10-30, 21:21 | Üzenet # 820
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Eh de ahhoz, hogy rádöbbenjek, milyen is az igazi természetem ahhoz bizony kellettetek Ti is biggrin Nem, én egy szóval sem mondtam, hogy gonoszok vagytok. Én pedig igen is szeretem amikor egy kicsit kínozzátok a szereplőket wink
Eh most komolyan az jutott eszembe, hogy a végén csak nehogy Voldi jöjjön össze Perselussal és neveljék közösen a gyereket. Hogy miért jutott eszembe megint egy ilyen eszement ötlet? Hát nézzük csak van a két férfi és van a gyerek. Mind a két férfi már most erősen kötődik a gyerekhez ahogy a gyerek is erősen kötődik a két férfihez. Bár idővel szerintem a gyerek jobban fog kötődni Pershez, hiszen vele van a legtöbb időben és már most olyanok mint ha tényleg apa-fia lennének. Pers-nek úgy tűnik, hogy fontos az, hogy a kisfiú mellett önmaga lehet és nem kell szerepet játszania a kis Harry pedig csak akkor képes megnyugodni amikor a férfi veszi a kezébe. Hm lehet,hogy Albus itt nem gonosz, de azért előre kellett volna gondolkoznia.Valljuk be,hogy a kíváncsisága erősebb volt, mint az,hogy a férfinek mi lesz erről a véleménye vagy esetleg lesz-e baja tőle. Aha szóval Pers beszélni fog Voldival arról,hogy öm miről is? Arról,hogy kicsit jobban kínozza meg,különben Mordon széttépi? Azt hiszem Mordon alapjáraton széttépné már csak azért is mert rajta van a jegy és rendszeresen megy hozzá,az már nem számít,hogy ezt miért teszi.Mordon szemében ő nem több mint egy Halálfaló és mint ilyen veszélyes lesz neki Mordon közelében lenni. ajjajaj mi lesz még itt.De legalább Albus figyelmeztette rá,hogy kit kérnek fel az ő kihallgatására.Érdeklődve várom,hogy miként fog ez folytatódni biggrin

Hozzáadva (2012-10-08, 10:56)
---------------------------------------------
Uh Smaragd, nem viselkedik éppen egy Malfoyhoz méltón a drága Narcissát happy Eh kíváncsi leszek,hogy miket fog kitalálni,hogy megszerezzen egy olyan férfit akit szinte lehetetlen.Illetve egyetlen egy boszorkánynak sikerülne,de azt nem Narcissának hívják smile Hm megértem,hogy utál Lucius mellett lenni,de attól tartok,hogy saját magának okoz majd gondot ha pont Perselust akarja zargatni.Azt hiszem ezt még Voldi sem fogja jó szemmel nézni,főleg ha a legjobb emberét kergeti majd az őrületbe happy Lily meg manóként éjszakára a fia mellett maradhatott ami annyit tesz,hogy a manó bármit fog csinálni a gyerek addig fog sírni amíg Perselus haza nem fog érni.Kíváncsi vagyok,hogy Voldi mit fog kitalálni,hogy McGalagony halála miatt Perselusnak ne essen semmi baja,főleg ha Mordont állítják rá.Érdeklődve várom,hogy mit fog hozni az éjszaka drága szereplőink számára smile

Hozzáadva (2012-10-09, 22:23)
---------------------------------------------
Hm imádom amikor Voldemort nagyúr legkedvesebb kígyója Perselus és szinte úgy viselkedik vele mintha a saját gyermeke lenne.Persi eléggé ideges a kastélyban kialakult helyzettől de a nagyúr igen kedvesen bánt bele és bátorította a férfit.Szeretem amikor ők ketten ennyire jól kijönnek egymással.Hm érdekes,hova tüntették el a jó öreg Mordont? Mert én úgy vettem ki,hogy szerencsétlen el van tűnve wink Narcissa is kapott egy kicsit az élvezetekből,hogy az imádott férfival táncolhatott.Komolyan lelki szemeim előtt láttam ahogy azok ketten táncoltak és nagyon elbűvölő volt a kép biggrin Milyen kár,hogy Perselusnak Lily kell és nem Cissa,de hát nem mindig kapjuk meg azt amit akarunk smile Most komolyan,Lily tényleg azt hitte,hogy csak úgy el fog tudni szökni Perselustól? Szegény kicsi fiú addig sírt amíg annyira ki nem fáradt,hogy ájult álomba nem esett?Hm vajon milyen bájitalt készített Pers ami ennyire elégedetté tette.ez nagyon érdekes.Érdeklődve várom,hogy mi lesz itt még smile

Hozzáadva (2012-10-13, 01:19)
---------------------------------------------
Uh azt hiszem,hogy érthető Pers dühe.Az igazgató pontosan tudta,hogy egy ilyen kicsike fiúcska is van Perselusnál,ráadásul úgy tudja,hogy a fia,megjegyzem Pers pontosan úgy viselkedik mintha a fia lenne*örömtáncot lejt* erre engedi,hogy a miniszter hajnalok hajnalán rájuk törjön ráijesztve egy csecsemőre.Még mindig utálom a minisztert,egy nagyképű hólyagnak tartom aki csak a hatalmát akarja megerősíteni a bársonyszékében.Semmivel sem jobb,mint Voldi pusztán még ostoba is mellé.Hála merlinnek,hogy Mordon el van tűnve.Azért nem tudom észre vettétek-e a miniszter milyen kis ellentmondásos.Először meggyanúsítja,hogy halálfaló és ki akarja kérdezni igazságszérummal úgy,hogy erről az apró tényről lefeletik értesíteni aztán meg kémnek tartja és azt mondja,hogy jaj neked Perselus Piton ha nem értesítettél minket arról,hogy Mordon Voldi kezére került.Azért jó lenne,ha most már eldöntenék,hogy akkor hisznek a férfinek vagy nem. biggrin Oké tudom nem könnyű főleg egy ilyen kis szerencsétlenségnek,de azért megpróbálhatná wink Na jó abbahagyom a piszkálását,legalábbis egyenlőre happy

Hozzáadva (2012-10-13, 14:10)
---------------------------------------------
Eh hát ez az!!!!!!!! Így kell ezt csinálni. Alaposan megmondta a magáét a miniszternek és aztán közölte,hogy elmegy sőt még Angliát is elhagyja és inkább bujkál a nagyúr elől mugli területen minthogy olyan szövetségesek mellett éljen akik minden szarért őt veszik elő.Most már gondolnia kell a fiára is.Heh és ezzel a kis monológgal szépen el is intézte,hogy még véletlenül se gyanakodjanak rá.Nos ha elmegy akkor a továbbiakban Voldi biztosan segítene neki,hogy eltűnjön úgy a többiek szeme elől,hogy azt higgyék tényleg elhagyta Angliát miközben továbbra is Voldi mellett tevékenykedne és normális körülmények között nevelhetné a gyereket.Kíváncsi vagyok rá,hogy tényleg elhagyja-e a roxfortot vagy Albusnak sikerül meggyőznie,hogy maradjon.Az az egy viszont biztos,hogy a gyereket valóban védi és úgy tűnik,hogy szereti is.Ahogy Lilyt is szereti csak még mindig nem képes megbocsátani neki azt a sok szenvedést amit okozott és az árulását,de azért időnként lehullik a bosszú által magára rakott szemellenző és ilyenkor mindig figyelmeztetnie kell magát,hogy tulajdonképpen meg akarja büntetni a boszorkányt.Most kíváncsi vagyok,hogy ki mit fog lépni Perselus kifakadására biggrin

Hozzáadva (2012-10-30, 21:21)
---------------------------------------------
Áhá és Perselus felhasználja Poppyt smile Igen ezt már vártam.A végén még annyit fogják szekálni Perselust,hogy Poppy is nagyon dühös lesz és megy Perselussal smile Végül is olyan neki mintha a fia lenne,ráadásul most már ott van neki a gyerek is szóval simán el tudom képzelni,hogy a végén Poppy ott hagyja Roxfortot és megy Pers után,hogy vigyázzon rá,még akkor is Voldihoz kell mennie smile




“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
Betűholisták gyűjtőhelye » Írók klubja » Fórumsztori » Ötletek és Kritikák (Az alakuló sztorival kapcsolatos beszélgetések/ kritik helye)
Keresés:

Designed by:KristineHolt © 2024