Scripta Szerda
2024-05-08
16:51
Üdv! Mugli | RSS Főoldal | Ötletek és Kritikák - Oldal 5 - Betűholisták gyűjtőhelye | Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: Smaragd, mzperx  
Betűholisták gyűjtőhelye » Írók klubja » Fórumsztori » Ötletek és Kritikák (Az alakuló sztorival kapcsolatos beszélgetések/ kritik helye)
Ötletek és Kritikák
ErikaDátum: Vasárnap, 2012-06-24, 12:41 | Üzenet # 81
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Cas csak délután, estefelé nézi át. Majd meghaltok a kíváncsiságtól, aztán meg kiderül, hogy egy rakat ...! happy

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
AmyDátum: Vasárnap, 2012-06-24, 15:31 | Üzenet # 82
Ötödéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 199
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Írtam egy kis részletet. Remélem nem lett rossz happy Olvassátok biggrin Nem sok, de most tőlem erre tellett hirtelen. biggrin
 
aenaDátum: Vasárnap, 2012-06-24, 17:20 | Üzenet # 83
Harmadéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 81
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
mi az h nem rossz ?? szerintem nagyon jó lett Amy-chan biggrin

"Vannak pillanatok, amikor az élet bizonyos embereket elválaszt egymástól azért, hogy megértsék, milyen sokat jelentettek egymásnak."
 
KristineHoltDátum: Vasárnap, 2012-06-24, 17:59 | Üzenet # 84
Főinspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 507
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Erika! Az általános kategória rendel!! Már csinálom is wink

Vagy mégsem mert közben rájöttem, hogy a történet jellemzőinél ott van a legtetején az általános, azt jelőld be légyszi!


"Az ihlet, a lusta írók kifogása"



"Nem voltam szar ember - még ha szarokat írtam is..." by: Két arc: Bűnösök imája
 
ErikaDátum: Vasárnap, 2012-06-24, 18:22 | Üzenet # 85
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Oké, köszi! smile

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
KristineHoltDátum: Vasárnap, 2012-06-24, 18:27 | Üzenet # 86
Főinspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 507
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Állapot: Offline
igazán nincs mit!!
biggrin


"Az ihlet, a lusta írók kifogása"



"Nem voltam szar ember - még ha szarokat írtam is..." by: Két arc: Bűnösök imája
 
AmyDátum: Vasárnap, 2012-06-24, 20:47 | Üzenet # 87
Ötödéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 199
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Köszönöm Aena biggrin De szerintem tudnak mások ennél jobbat is írni. Nem vagyok valami írózseni csak probálkozom biggrin
 
ErikaDátum: Hétfő, 2012-06-25, 07:01 | Üzenet # 88
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
1 mondat.

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
AmyDátum: Hétfő, 2012-06-25, 07:39 | Üzenet # 89
Ötödéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 199
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Állapot: Offline
biggrin
 
ScaleDátum: Hétfő, 2012-06-25, 12:29 | Üzenet # 90
Ötödéves
Csoport: Szerzők
Üzenetek: 171
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Írtam hozzá pár mondatot. ^^

http://scaleoldala.ucoz.hu/

A káoszelmélet szerint egy olyan apróság, mint egy pillangó szárnyának rezdülése, akár tájfunt is okozhat a világ túlsó felén.

(Pillangó-hatás c. film)
 
KristineHoltDátum: Hétfő, 2012-06-25, 12:30 | Üzenet # 91
Főinspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 507
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Nagyon megy ez nektek Csajok!! Ügyik vagytok!! applause

"Az ihlet, a lusta írók kifogása"



"Nem voltam szar ember - még ha szarokat írtam is..." by: Két arc: Bűnösök imája
 
SmaragdDátum: Kedd, 2012-06-26, 06:03 | Üzenet # 92
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Bocsi, hogy eltűntem. A környéken vagyok, de nem nagyon van időm most bármilyen részletet gyártani a sztorihoz sad Itt liheg az Üst a sarkamban wacko



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
AmyDátum: Kedd, 2012-06-26, 21:21 | Üzenet # 93
Ötödéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 199
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Sziasztok!

Hajrá Smaragd csak ügyesen azzal az üstel biggrin Bátorkodom megemlíteni,hogy én írtam egy kis részletet hozzá biggrin Olvassátok és egy kis bétázást is megér szerintem biggrin Nem sok, de most csak ennyire sikerült megemberelnem magam biggrin
 
ErikaDátum: Szerda, 2012-06-27, 06:49 | Üzenet # 94
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Beleírtam én is a magamét. Ez még az én mércém szerint is üt! bash

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.


Az üzenetet módosította: Erika - Szerda, 2012-06-27, 06:50
 
ScaleDátum: Szerda, 2012-06-27, 07:31 | Üzenet # 95
Ötödéves
Csoport: Szerzők
Üzenetek: 171
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Csak úgy kapkodom a fejem, ezek iszonyat jók lettek! good Imádom, amikor Perselus Dumbledore fia! smile Hogy fogok én ehhez bármit is hozzáírni? wacko

http://scaleoldala.ucoz.hu/

A káoszelmélet szerint egy olyan apróság, mint egy pillangó szárnyának rezdülése, akár tájfunt is okozhat a világ túlsó felén.

(Pillangó-hatás c. film)
 
AmyDátum: Szerda, 2012-06-27, 09:06 | Üzenet # 96
Ötödéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 199
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Sziasztok! Nagyon jó lesz! Jó töriket összehoztatok csak kapkodom a fejem az események láncolatában ilyen nekem se juthatott volna soha az eszembe! Perselus Dumbledore fia ezt a fordulatot.Mos bőszen vakarom a fejem, hogy mit írjak erre. Persze Scale csak utánad biggrin Megláttjuk a te részedre mit tudok írni smile
 
evelynDátum: Szerda, 2012-06-27, 09:43 | Üzenet # 97
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Köszi lányok a segítséget,magamtól nem találtam volna ide.Én még soha nem olvastam olyan ficcet amiben Perselus Dumbledore fia lett volna biggrin Érdekes lett ez a vonal,kíváncsian várom mit fogtok kihozni belőle.Mivel én magam nem tudok ilyen csodákat írni,úgy döntöttem,hogy nektek fogok hagyni szép véleményeket,mert megérdemlitek biggrin Amit már most imádok ebben a sztoriban az Pers és Hagrid barátsága smile Mivel imádom a professzort ezért örülök neki,hogy van neki egy ilyen jó barátja akiben ráadásul még meg is bízik.Uh és most esett le,hogy akkor ezek szerint Harry meg az öreg unokája? Hát azt hiszem,hogy nem teszi zsebre az öreg amit ezekért a titkokért kapni fog smile



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
AmyDátum: Szerda, 2012-06-27, 10:05 | Üzenet # 98
Ötödéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 199
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Kész van a részletem. Olvassátok és várom a folytatást. Izgatottan várom mit írotk hozzá biggrin Nos Scale megelőztelek bocs,de nem tudtam kivárni happy . Várom a többi részletet Evelyn Köszönjük a véleményt biggrin
 
evelynDátum: Szerda, 2012-06-27, 10:10 | Üzenet # 99
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Hm azt hiszem,hogy Dumbledore a lehető legnagyobb hibát követte el és nem hiszem,hogy könnyen fog megbocsátásra lelni.Mind a kettőnek meg van rá az oka.Azért milyen fura,egy bölcs öreg varázsló aki nem fél szembe nézni a sötét varázslókkal,ennyire gyáva ha családi dologról van szó.Arról már nem is beszélve,hogy szemrebbenés nélkül nézte végig ahogy az átkozott tekergők terrorizálják a fiát és végül felveszi a jötét jegyet.Ennél nagyobb fájdalmat azt hiszem nem is okozhatott volna és nem fogja neki Pers megköszönni,ahogy Harry sem,hogy hagyta ilyen ocsmány muglikkal felnőni miközben lehetett volna egy normális élete.Hát fogadok,hogy Harry és Pers hamarabb fog megenyhülni és megbocsátani egymásnak,mint az öregnek.Isteni dolgokat találtok ki és én pedig örömmámorban úszkálok,hogy olvashatlak titeket biggrin



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
KristineHoltDátum: Szerda, 2012-06-27, 10:30 | Üzenet # 100
Főinspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 507
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Evelin kérésére:

Itt a Fórumsztori kritikáinak a helye!!!


"Az ihlet, a lusta írók kifogása"



"Nem voltam szar ember - még ha szarokat írtam is..." by: Két arc: Bűnösök imája
 
Betűholisták gyűjtőhelye » Írók klubja » Fórumsztori » Ötletek és Kritikák (Az alakuló sztorival kapcsolatos beszélgetések/ kritik helye)
Keresés:

Designed by:KristineHolt © 2024