Scripta Szombat
2024-05-04
03:55
Üdv! Mugli | RSS Főoldal | Ötletek és Kritikák - Oldal 38 - Betűholisták gyűjtőhelye | Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: Smaragd, mzperx  
Betűholisták gyűjtőhelye » Írók klubja » Fórumsztori » Ötletek és Kritikák (Az alakuló sztorival kapcsolatos beszélgetések/ kritik helye)
Ötletek és Kritikák
AmyDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 21:01 | Üzenet # 741
Ötödéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 199
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Sziasztok! Húh! Na én is írtam a sztorihoz végre elkapott az ichlet és leírtam azt a részt Amikor találkozott Rheával (Bocsi csajok, de én már elneveztem Rhea Vulgrumnak. A név -mármint a Rheas- Tinn írományából származik smile ) Nya szóval! Lehet,hogy később jött ez a rész de épp írásban voltam mikor beadta a részleteiteket. Remélem nem rossz ha az akkor szóljatok és törlöm. Nagyon jók lettek a részletek.

Az üzenetet módosította: Amy - Csütörtök, 2012-08-30, 22:18
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 21:02 | Üzenet # 742
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Nos, a fórum pont ezért van, hogy megbeszéljétek itt a dolgokat. Véleményem szerint az a részlet, ami előbb került fel elsőbbséget élvez, de ahogyan azt ti gondoljátok.


Amy, drága.
Szép hosszú részletet tettél a fórumsztorihoz, de kéretik szóközökkel dúsítani azt biggrin Elég picik ezek a betűk amúgy is, hogy összeakadjon a szemünk olvasáskor, és gondolni kell szegény MZ-re is, mert ezt bizony egyikünknek utólag javítani kell, ha te nem teszed meg.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
AmyDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 21:03 | Üzenet # 743
Ötödéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 199
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Na itt vagyok! Aremeh megtennéd hogy a részemet kicseréled a tiéddel ugyanis nekem fogalmam nincs hogy kell biggrin Tudom MZ Épp írásban voltam amikor bejöt Aremeh része biggrin
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 21:10 | Üzenet # 744
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Kéretik lementeni mindkét részletet, ha megtettétek törölni fogom őket és akkor újra fel lehet tenni!



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
AremehDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 21:17 | Üzenet # 745
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
A mentés részemről megtörtént. És majd kicsit Amy részéhez igazítom a sajátom biggrin

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).

Az üzenetet módosította: Aremeh - Csütörtök, 2012-08-30, 21:17
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 21:19 | Üzenet # 746
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Te szeretnél Amy után jönni? Mert akkor csak a te bejegyzésedet kell törölni és Amyé maradhat.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
AremehDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 21:44 | Üzenet # 747
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Igen! Amyé olyan jó lett, hogy így lesz a legjobb biggrin Köszönöm

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).

Az üzenetet módosította: Aremeh - Csütörtök, 2012-08-30, 21:45
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 21:50 | Üzenet # 748
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Ok, törölve!



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
AremehDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 21:51 | Üzenet # 749
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ok biggrin Katasztrófa elhárítva biggrin

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).

Az üzenetet módosította: Aremeh - Csütörtök, 2012-08-30, 21:55
 
TinnDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 21:55 | Üzenet # 750
Elsőéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 30
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Amy nagyon jó rész lett biggrin én kb így képzelem el a démonkát :P
Csatolmányok: 8650162.jpg (35.1 Kb)


"Ki nem állhatom mások társaságát. Csak magamat bírom elviselni, s olykor még ebben is szünetet tartok!"
Vavyan Fable
 
AmyDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 22:17 | Üzenet # 751
Ötödéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 199
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Örülök Tinn! Köszi Aremeh, hogy cseréltünk így már sokkal jobb biggrin A részletem javítva és szóközzel dúsítva biggrin

Hozzáadva (2012-08-30, 23:17)
---------------------------------------------
Köszönöm MZ És Smaragd, hogy szóltatok biggrin

 
mzperxDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 22:19 | Üzenet # 752
Írástudó
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 276
Kitüntetések: 7
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Szívesen, erre vagyunk. biggrin

Ügyes vagy! Mennyivel szebb így a szöveg is biggrin


Az üzenetet módosította: Smaragd - Csütörtök, 2012-08-30, 22:25
 
evelynDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 22:29 | Üzenet # 753
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Oh háh ez aztán a pasi biggrin Ilyen miért nincs az életben? Nos akkor lássuk, ki milyen szépet alkotott. Az öreg komolyan képes volt erre? Ez totális döbbenet. Szóval először azért akart hatalmat, hogy legyőzze az akkori sötét varázslót. Hm ostoba fajankó, ha ilyen jól emlékszik, hogy mi történt az első alkalommal, akkor, hogy a fenébe tudta elfelejteni amit akkor utoljára mondott neki a démon. Csak magát okolhatja ezért. Rhea akkor megmondta, hogy legközelebb nem őt fogja szolgálni, mert lesz egy nála erősebb akit szolgálni fog. Tehát mi a fenének idézte meg, ha tudta, hogy nem neki fog engedelmeskedni. Szerencsére Perselus először vissza ment a Roxfort-ba és így megtudhatta, hogy mit tett az igazgató, ahogy azt is, hogy mit mondott neki szó szerint a démon, amiből Pers gyorsan össze is rakta, hogy bizony a gyerek lett az ura a démonnak. Hm Voldemort elég erős, ahogy Pers is és mind a ketten elég gonoszok, vagyis nem igen hiszem, hogy tartaniuk kéne Rheától, de azért nem árt az óvatosság. Végül is a vérmágiának köszönhetően ők ketten vannak a gyerekhez kötve és ennek a vérmágiának köszönhető szerintem, hogy Harry ennyire erős lett, vagy lesz, vagy valami smile Tehát most jön az érdekes része a dolognak, vajon Rhea mit fog szólni ahhogy, hogy gyakorlatilag a majdani gazdájának van két amolyan majdnem apja, egy anyja aki éppen bűnhődik és a gyerek csak a két sötét varázslónak fogad szót, csak őket hallgatja meg, vagyis tényleg csak védeni fogja tudni a gyereket. A kérdés már csak az, hogy Rhea mit fog lépni arra, hogy Persék milyen szépen átverik az egész bagázst. Azért Pers nem olyan rossz, hiszen az öreg erejével de le akarta győzni a démont, mikor úgy tudta, hogy az Voldemort-hoz mehetett csak. Vajon most mit fog tenni Perselus? Mit fog tenni Rhea? És ami a legfontosabb, mit fog tenni Albus? Elvégre ő okozta ezt a kalamajkát. Remek részek voltak biggrin Érdeklődve várom a továbbiakat smile Vajon, most merre megy tovább a történet smile

Hozzáadva (2012-08-30, 23:29)
---------------------------------------------
Au MZ, miért pont McNair? A marhája tudni kell, hogy ha csak egy újjal is mer nyúlni ahhoz ami az övé, akkor neki annyi. Na, nem azért, mert annyira szereti Lilyt, nem, pont, hogy csak miatta szenvedhet a nő. Szóval érdekes kérdés, hogy vajon tényleg akar-e bármit is cserébe az ételért, vagy pusztán csak még jobban rá akart ijeszteni a boszorkányra.Hm ezek után nagyon várom, hogy mit fognak ebből kihozni a többiek smile




“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
AremehDátum: Péntek, 2012-08-31, 10:26 | Üzenet # 754
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Drága Smaragd, lemaradtam a kanyarban biggrin ki mentette meg Lilyt?

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
evelynDátum: Péntek, 2012-08-31, 11:22 | Üzenet # 755
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Eh igen ez nagyon jó kérdés,bár szerintem Vldemort,hiszen ott volt,hogy ő tudja a legtovább fenn tartani a cruciátust.De persze könnyen lehet,hogy drága Smaragdunk másra gondolt biggrin Eh viszont tetszett,hogy a végén oda vetette McNair-nek,hogy hol van az ő könyörülete,mikor kegyelemért könyörgött.Hát ezek után én simán el tudtam volna képzelni,hogy megöli.Hm aztán az is lehet,hogy nem is Voldi hanem Perselus volt,bár honnan tudhatná,hogy ő meddig képes fenntartani a cruciátust?Ajh mégis csak Tom kell,hogy legyen biggrin Érdeklődve várom,mit fogtok még ebből kihozni smile



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
AremehDátum: Péntek, 2012-08-31, 11:29 | Üzenet # 756
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Na most nagyon kíváncsi lettem biggrin meg azt sem tudom, hogy időben ez mikor történik? Mert ha még a démon érkezése előtt... de ha már a démon érkezése után, akkor sem Voldemort, sem Piton nem lehet, ugyanis mással vannak elfoglalva biggrin juuj Smaragd!!! Ne hagyj kétségek közöt!

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
evelynDátum: Péntek, 2012-08-31, 12:19 | Üzenet # 757
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Na igen, de a démon ennél azért szerintem erősebb.És nem hiszem,hogy pont Lilyt akarná menteni,ő a gyerek miatt ment oda, hiszen Harry lesz illetve Harry a gazdája csak még nagyon kicsi, tehát szerintem őVoldemort után Bellához ment volna, hogy lássa a gyereket és azt sem tudhatja, hogy a boszorkány mi célból van bezárva.Bár most már én is alaposan megzavarodtam happy Szóval, reméljük, hogy Smaragd drága vagy bárki más hamar eloszlatja a ködöt ami jelenleg a szemünk előtt lebeg biggrin

Hozzáadva (2012-08-31, 13:19)
---------------------------------------------
Oké Tinn, ezzel a kis csavarral alaposan össze is zavart biggrin Még is, hogy került oda Minerva? surprised A végén még kiderül, hogy Minerva sem olyan szent mint, ahogy mindenki gondolja? smile Ez ám a csavar smile Így már érthető lenne, hogy Lily miért sikított.Ha meglátta, hogy egykor házvezető tanára áll ott az ajtóban akkor csak egyféle képpen kerülhetett oda.Úgy, hogy Voldemort tud róla wink Hehe igazán izgalmasan alakulnak a dolgok biggrin Érdeklődve várom, hogy ebből mi fog kisülni biggrin




“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
AremehDátum: Péntek, 2012-08-31, 12:28 | Üzenet # 758
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Na ez aztán a csavar! És így az időrend is nagyjából rendbe jött biggrin tehát a démon tombol, miközben Minerva szorgoskodik. Remélem ő is jó gonosz lesz evil Az lenne az igazi biggrin

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
TinnDátum: Péntek, 2012-08-31, 12:30 | Üzenet # 759
Elsőéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 30
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Állapot: Offline
nekem nem szabad több új szereplőbe belekontárkodnom, mert mindenkit gonosszá teszek :P

"Ki nem állhatom mások társaságát. Csak magamat bírom elviselni, s olykor még ebben is szünetet tartok!"
Vavyan Fable
 
evelynDátum: Péntek, 2012-08-31, 13:50 | Üzenet # 760
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Az nem baj Tinn smile Ilyen sötét sztori is kell néha biggrin MZ miatt pedig igazán élvezet nekem minden olyan töri ahol Minerva ott áll ahol Piton smile Ha ehhez most az kell, hogy Minerva is gonoszka legyen, akkor rajta, engem nem zavar biggrin



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
Betűholisták gyűjtőhelye » Írók klubja » Fórumsztori » Ötletek és Kritikák (Az alakuló sztorival kapcsolatos beszélgetések/ kritik helye)
Keresés:

Designed by:KristineHolt © 2024