Scripta Csütörtök
2024-05-02
19:49
Üdv! Mugli | RSS Főoldal | Ötletek és Kritikák - Oldal 39 - Betűholisták gyűjtőhelye | Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: Smaragd, mzperx  
Betűholisták gyűjtőhelye » Írók klubja » Fórumsztori » Ötletek és Kritikák (Az alakuló sztorival kapcsolatos beszélgetések/ kritik helye)
Ötletek és Kritikák
AremehDátum: Péntek, 2012-08-31, 14:21 | Üzenet # 761
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Egyetértek az előttem szólóval biggrin gonosz Minerva RULEZ! evil védje csak Perselus tulajdonát biggrin muhaha

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
SmaragdDátum: Péntek, 2012-08-31, 16:34 | Üzenet # 762
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Ajjaj, mély hangú Minerva? Így jár az, aki este 1-kor részletet ír alvás helyett! happy



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
TinnDátum: Péntek, 2012-08-31, 16:44 | Üzenet # 763
Elsőéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 30
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Fogjuk rá, hogy megfázott.... biggrin

Rendben, de akkor ezt pötyögd bele a részletedbe is, biggrin és ha már ott jársz, MZ PM-je alapján, még lesz egy kis dolgod...


"Ki nem állhatom mások társaságát. Csak magamat bírom elviselni, s olykor még ebben is szünetet tartok!"
Vavyan Fable


Az üzenetet módosította: Smaragd - Péntek, 2012-08-31, 17:00
 
AmyDátum: Péntek, 2012-08-31, 16:48 | Üzenet # 764
Ötödéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 199
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Állapot: Offline
biggrin
 
TinnDátum: Péntek, 2012-08-31, 17:09 | Üzenet # 765
Elsőéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 30
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Megpróbáltam, de valahogy nemtom...

Csak ügyesen! biggrin

biggrin Nyugodtan kérdezz!


"Ki nem állhatom mások társaságát. Csak magamat bírom elviselni, s olykor még ebben is szünetet tartok!"
Vavyan Fable


Az üzenetet módosította: Smaragd - Péntek, 2012-08-31, 17:22
 
evelynDátum: Péntek, 2012-08-31, 18:33 | Üzenet # 766
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Ajvé Aremeh Te kis gonosz biggrin Ilyen szépen vissza dobni egy ekkora csavart csak, hogy aztán kimúljon szerencsétlen Minerva.Hát MZ ennek nem fog örülni.No de most már világos, hogy mitől is lett Minervának mély a hangja.Tehát Piton megátkozta,aztán Minerva úgy döntött, hogy ha már a gyerek odaveszett akkor majd elviszi az anyát, de arra nem számított, hogy éppen Persibe fognak bele ütközni.Hm és a végén hiába volt minden mert meghalt és Lilyt még így sem sikerült kijuttatnia.Hm ahogy látom szerencsétlen boszorkány még mindig nem fogta fel teljesen, hogy mit is tett, de Persi nem mulasztja el közölni ezt a tény azzal, hogy gúnyosan az orra alá dörgöli egy amúgy kedves szóval "barátnőm" csak, hogy ne is feledje el.Arra viszont nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit talált ki Perselus a démonnal kapcsolatban amihez szüksége van a gyerekre. Ez egy igazán gonosz részlet volt smile Én viszont imádom smile Érdeklődve várom,hogy mit hoztok nekünk a továbbiakban lányok smile



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
mzperxDátum: Péntek, 2012-08-31, 18:53 | Üzenet # 767
Írástudó
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 276
Kitüntetések: 7
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Aremeh!
Hogy egy klasszikust idézzek: Rokonszenves a vérszomjad! happy Imádom a részeidet, igazi thrillert írsz.
smile
Még azt is megbocsátom, h. megölted Minnit. Nem volt szép tőle, hogy akadályozni próbálta itt a drámát. happy
 
AmyDátum: Péntek, 2012-08-31, 20:46 | Üzenet # 768
Ötödéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 199
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Sziasztok! Kész a részletem biggrin Remélem nem lett zavaros biggrin Próbáltam megőrizni a fillinget, amit Aremeh teremtett (remélem sikerült, és nem csesztem el mindent smile ). Amennyiben mégis gond van vele szóljatok és volt-nincs biggrin . Most megpróbáltam figyelni a helyes írásra biggrin . Ha nem jó szóljatok.
 
evelynDátum: Szombat, 2012-09-01, 12:16 | Üzenet # 769
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
smile Amy, Te drága angyal, hát nem lehet téged teljesen megrontani biggrin Nagyon tetszett a részed.Komolyan arra gondoltam közben, hogy Rhea elintézi Voldit és ő lép a helyébe, hogy egy békésebb de rendezett világot hozzon.Na de nem baj, jó ez így is. Hehe a nagy Voldemort reszketett a démon előtt, míg Perselus meg sem mozdult, még akkor sem amikor fájdalmat okozott neki Rhea érintése.Érdekes volt amit megállapított Perselusról, hogy több féle erő van benne, nem fél tőle mint a többiek.Érzi, hogy erős a bosszú vágya,de a lelke mélyén nem rossz sőt, hiszen ott van a szerelem amit ugyan el akar rejteni de a lelke mélyén ott van.Tehát mégis csak szereti még mindig Lilyt, hiába a kegyetlenkedés. Harry édes egy gyerek, ezek után azon sem lepődnék meg ha a gyerek,Perselus és Lily közelébe senki nem tudta férkőzni Rhea miatt, aki a "szülőkre" is vigyázna a kis gazdája miatt.Érdekes volt amit Perselusnak mondott a démon, miután levette a vérmágiát mind a hármukról úgy, hogy ne lehessen megújítani. A gyereknek szükséges van az anyjára, ne vegye el tőle.Hogy a lelke mélyén ő jó ember, hogy ezért kell neki felnevelni a gyereket,mert az erő ami benne van minden képzeletet felülmúl. Ha Pers azt teszi amit Rhea mondott neki akkor a gyerek jobban fog ragaszkodni hozzá mint bárki máshoz. És ehhez még vérmágia sem kell. Azt hiszem egyelőre azon a véleményen vagyok, hogy Dumbledore kivételesen nem csinált akkora hülyeséget.Igen a világra szabadított egy démont, de az egyenlőre csak Voldemort embereit tizedeli, magát a nagyurat is reszketésre készteti és eddig csak két emberi lény van aki meg sem rezzent a démontól.Az egyik Harry, a másik Perselus. Hm az jutott eszembe,hogy a végén még lesz itt egy kis család Lily az anya,Harry a gyerek és Pers az apa.A negyedik pedig Rhea mint nagybácsi,nagydémonbácsi vagy hogy kéne hívni az ilyet smile Azért valahol örülök, hogy Pers még sem olyan kegyetlen mint amilyennek látszik.Itt is él a mondás,mi szerint nem minden az aminek látszik.Nekem nagyon tetszett a részed Amy.Sajnos attól félek belibben ide MZ és azonnal vége a kánaánnak happy Most nagyon várom,hogy ebből mit fogtok kihozni lányok smile

Hozzáadva (2012-09-01, 13:16)
---------------------------------------------
Ah és Voldemort végre megértette.Elveszítette az irányítást a kölyök felett.Ami Perselust illeti nem igen lehet árulásnak nevezni amit tett.Hiszen képes lett volna meghalni ha nem kap szabad kezet a gyerek nevelésében és Lilyvel kapcsolatban.De Rhea megadta neki,egy feltétele volt csak, hogy nem ölheti meg őket.Perselusnak pedig eddig sem voltak efféle tervei.Nos Rhea talán azt is látta,hogy ki a gyerek anyja, hogy Perselus azt a nőt szereti ezért is mondta, hogy a gyereknek kell az anyja.Ami Voldemortot illeti,elég egyértelmű, hogy csak is rajta múlott, hogy ennyire meg rettent egy démontól.Perselus már annyi rossz dolgon ment keresztül,hogy neki már egy démon meg se kottyan.Minek féljen tőle?Ráadásul az is sokat elmond, hogy Rhea különlegesnek tartja a férfit mert minden képzeletet felülmúl az az erő amivel ő rendelkezik.Lehet,hogy nem is tudnak róla de Perselus még Voldemortnál is erősebb és a bosszú vágyát leszámítva még is csak jó ember.Nem véletlen,hogy Rhea Perselusra bízta a gyereket minden féle szempontból.Eh kíváncsi vagyok,hogy mégis hogyan akar majd bosszút állni Dumbledore-on Voldi.Úgy tűnik,hogy Rhea pontosan tudja,hogy ki mit gondol vagy ki mit akar tenni.Akkor viszont Voldi is csak akkor jár sikerrel ha ezt a tervet Rhea is engedélyezi.Már pedig hiába démon azért annyira nem gonosz,hogy csak úgy gyilkolásszon legalábbis még.Arról nem is beszélve,hogy Albus idézte meg,bár nem erre számított de azért még is csak neki köszönheti, hogy megtalálta végre a gazdáját aki ugyan még nagyon kicsi de megtalálta és biztos kezekbe helyezte a kis védencét.Tehát sem Voldemort sem pedig Dumbledore nem fog tudni tenni ellene semmit.Nos kíváncsi vagyok,hogy ezek után Perselus,hogy fogja intézni,hogy a gyerek is és Lily is vele lehessen miközben neki vissza kéne mennie a suliba tanítani és Albusnak már azt mondta,hogy Lily meghalt a gyerekről pedig semmit nem tud.Hm erre is biztos lesz valami remek terve.Nem fognak elszakadni tőle.Így Lily is jól jár mert vissza kapja a fiát és talán egy nap a barátját is.Érdeklődve várom,hogy mit fogtok még ebből kihozni smile




“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
AremehDátum: Szombat, 2012-09-01, 17:29 | Üzenet # 770
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Mi történt lányok?! Leült a story sad

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
SmaragdDátum: Szombat, 2012-09-01, 18:50 | Üzenet # 771
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Őszintén megvallva nekem ez a démonos vonal nem a kedvencem és lövésem sincs, hogy erre mit írjak. Max. kinyírnám a démonotokat cool Szóval én most kiváró állásban vagyok a sztorit illetően.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
AremehDátum: Szombat, 2012-09-01, 19:04 | Üzenet # 772
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Bevallom, erre én is gondoltam... sajnos a démon nekem sem a kedvencem, de gondoltam egyedül vagyok vele, így gondoltam próbálkozom... hm... de van egy tervem evil de lehet, nem örülnének nekem sad

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
SmaragdDátum: Szombat, 2012-09-01, 19:13 | Üzenet # 773
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
happy Nos, nekem bármi jöhet, ami a démon halálával végződik. Sajnos (nekem) a történet nagyon elcsúszott a anime/manga (gondolom én, aztán lehet, hogy nem így van. Ez is mutatja, hogy mennyire értek hozzá) irányába, ez már nem az én szeressem HP világ - viszont, ahogy látom a többség szereti, így én bőszen kussolok. Hagyok másokat kibontakozni biggrin



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
AremehDátum: Szombat, 2012-09-01, 19:18 | Üzenet # 774
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Én megadtam a lehetőséget... biggrin meglátjuk él e vele valaki. Ha nem nem, mert és sem szeretnék megölni egy többség által szeretett személyt. sad

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
evelynDátum: Szombat, 2012-09-01, 19:22 | Üzenet # 775
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Felőlem aztán kicsinálhatjátok a démont biggrin Nekem mindegy merre megy a történet amíg,Perselus életben marad a végén,Perselus neveli fel Harryt a többi már mellékes körítés smile Hm elgondolkodtam ezen az anime/manga dolgon,de én nem érzem úgy,hogy abba az irányba menne és volt már HP töri ahol feltűntek a démonok,de mindegy.Felőlem aztán lehetne Perselus mondjuk vámpír is,én is azt is szeressem wink



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
SmaragdDátum: Szombat, 2012-09-01, 19:27 | Üzenet # 776
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Ez van, ahol sokan írnak egy történetet, néha előtérbe kerül, olyan szál is, ahol a másik a "szakértő", így a történet vonalvezetése most a "démonosokra" marad. Amint hozzá tudok szagolni a témához, tuti, hogy írok bele.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szombat, 2012-09-01, 19:30 | Üzenet # 777
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
aha tehát négy varázsló erejére akar támaszkodni Pers,hogy legyőzze a démont.Ki is lehet az a négy varázsló.Gondolom az egyik saját maga végül is Pers erős nagyon is,a második valószínűleg Voldemort a harmadik lenne Dumbledore a negyedik pedig a kis Harry.Érdekes elképzelés lenne,hogy a két legnagyobb ellenség Albus és Voldi kénytelenek legyenek együtt működni,hogy győzhessenek.Ez aztán megalázó lenne nekik a javából,mert ugye az egyik megidézte de nem tudta a saját igája alá hajtani az erejét, a másik pedig fennen hirdeti,hogy ő lenne a legerősebb varázsló,pedig nagyon úgy tűnik,hogy inkább csak a leggonoszabb happy Nos a könyvecske pedig sokat fog segíteni Perselusnak és még a kémként betöltött helyét sem fogja ezzel veszélybe sodorni,mert mind a két varázslónál később ki tudja magát magyarázni biggrin Zseniális happy Kiváncsi vagyok,hogy innen merre megy tovább a történet smile



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
AmyDátum: Szombat, 2012-09-01, 19:33 | Üzenet # 778
Ötödéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 199
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Állapot: Offline
happy Aremeh és Smaragd egyet kell értenem veletek. Nekem is egy kicsit anime/mangás a vonal és hát nem nagyon akarok beleszólni,de szerintem is ki kéne nyírni a démont (ezt zárójelben jegyzem meg) Remélem nem sértek meg senkit. Várakozó állásban vagyok én is jelenleg biggrin Ja és készülget a sztory MZ.nek amiben Pers vámpír lesz (ami számomra elég fura, mert eléggé meg kell szoknom így a drágát) csak még ki kell dolgoznom mert fejben már meg van csak még le kell írnom, Bár a suli is lassan itt lesz, és nem nagyon lesz rá időm, de igyekezni fogok. biggrin
 
evelynDátum: Szombat, 2012-09-01, 19:39 | Üzenet # 779
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
De jó,én itt most azon vihogok magamban,hogy a végén kiderül,hogy igazából senkinek nem kell szerencsétlen démon happy Na nem baj,arra azért jó volt,hogy lássuk milyen nagy a különbség Voldemort és Perselus között. Perselus csak Voldi szolgája mégis Voldi volt az aki megrettent a démontól és nem Pers ez pedig annyit jelent számomra,hogy Pers simán le tudná győzni Voldit ha akarná.A kérdés már csak az,hogy valójában Pers mit is akar.Amy azt a vámpíros törit már én is nagyon várom biggrin Tudom,hogy érzel,hétfőn már meló de nincs mit tenni wink



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
AremehDátum: Szombat, 2012-09-01, 19:46 | Üzenet # 780
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Hát hölgyeim, a kocka el van vetve (ahogy azt mondanák), már csak fel kell nevelni happy

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
Betűholisták gyűjtőhelye » Írók klubja » Fórumsztori » Ötletek és Kritikák (Az alakuló sztorival kapcsolatos beszélgetések/ kritik helye)
Keresés:

Designed by:KristineHolt © 2024