Scripta Péntek
2024-05-17
11:07
Üdv! Mugli | RSS Főoldal | Ötletek és Kritikák - Oldal 37 - Betűholisták gyűjtőhelye | Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: Smaragd, mzperx  
Betűholisták gyűjtőhelye » Írók klubja » Fórumsztori » Ötletek és Kritikák (Az alakuló sztorival kapcsolatos beszélgetések/ kritik helye)
Ötletek és Kritikák
HotaruDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 14:31 | Üzenet # 721
Írástudó
Csoport: Szerzők
Üzenetek: 67
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Köszi Amy :$ love Igen, írj csak te is biggrin

 
evelynDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 14:32 | Üzenet # 722
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Jujjj de furfangos.Érdekel,hogy kivé fogják változtatni a gyereket és mennyivel változtatják meg a korát.Hát azt hiszem Lily Potter a fiad valóban meg fog halni két hét múlva wink Ez aztán a fejlemény.Pitonnak is könnyebb lesz úgy nevelnie a gyereket,hogy nem egy Pottert lát benne hanem egyenlőre még nem tudni,hogy kit.Voldi te kis titkolózó. wink Így szépen el is tűntették a nyomokat Harry Potter létezésével vagy halálával kapcsolatban.Hm érdekes,eszembe jutott,hogy mit fog Pers csinálni a gyerekkel ha a mesteréhez kell mennie?Kire fogja bízni? Poppyra vagy egy manóra? Egy biztos, Lily Potter nem fogja nevelni a fiát mert azt Perselus fogja megtenni helyette.Most már csak érdekelne,hogy miként fogja magához kötni a nőt.Furmányosak ezek ketten az már igaz.Dumbledore legyen a talpán aki erre az egész színdarabra rá fog jönni smile Érdeklődve várom a folytatást lányok smile



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
TinnDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 16:17 | Üzenet # 723
Elsőéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 30
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Állapot: Offline
komolyan elgondolkoztam rajta, hogy "ideköltözök" az oldalra, annyira nem bírok várni a folytatásra hogy úgyis pár perc múlva itt kötök ki biggrin

"Ki nem állhatom mások társaságát. Csak magamat bírom elviselni, s olykor még ebben is szünetet tartok!"
Vavyan Fable
 
evelynDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 16:41 | Üzenet # 724
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Áh ez milyen gonosz már.Még,hogy Dumbledore a világos oldal leghatalmasabb mágusa?Aki démonokkal üzletel azt nem lehet jónak nevezni.Egy démont nem fogja érdekelni,hogy ki kicsoda.Neki mindenki egyforma aki nem démon.Komolyan mondom az öreg veszti el lassan az ép eszét.Démon na már csak az kéne.Végül is a világ számára nem elég Voldemort és kis kedvence így még nem rettegnek eléggé az emberek,kell még ide némi démoni erő is.Igen Dumbli mindig vannak remek ötleteid happy Piton és Voldi terve pedig egyre jobban alakul.Milyen ügyesen megoldotta Voldi,hogy Perselus gyötörhesse Lilyt és közben maga is elég időt tölthessen el a gyerekkel.Hehe Lily tényleg gyötrődni fog.Mindent elveszített egyetlen pillanat alatt.De magának kereste a bajt,mert nem volt neki elég jó Pers barátnak.Még mindig kíváncsi vagyok rá,hogy miként fogja magához kötni a boszorkányt,mert a kölyke már most inkább Voldemort és Piton gyereke.Hehe és attól sem kell félni,hogy Dumbledore majd ráteszi a mancsát mert senki másnak nem fog a gyerek szót fogadni csak nekik.Roppant ravasz,ráadásul azt sem fogja tudni senki,hogy Pers igazából Harry Pottert nevelgeti a szárnyai alatt a Rend vezetőjének az orra előtt smile Érdekldőve várom a folytatást lánykák smile

Hozzáadva (2012-08-30, 17:41)
---------------------------------------------
Hihi ezzel nem vagy egyedül Tinn biggrin




“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
aenaDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 18:07 | Üzenet # 725
Harmadéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 81
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
naaa kiváncsi leszek a vén voldemort milyen nevet add harrynek biggrin na mit gonoszkodtok még itt össze?:D

"Vannak pillanatok, amikor az élet bizonyos embereket elválaszt egymástól azért, hogy megértsék, milyen sokat jelentettek egymásnak."
 
ErikaDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 19:14 | Üzenet # 726
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
El sem tudom képzelni azt a nevet!

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
mzperxDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 19:15 | Üzenet # 727
Írástudó
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 276
Kitüntetések: 7
Hírnév: 5
Állapot: Offline
huh, de beültettem a sztorit evil
 
ErikaDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 19:16 | Üzenet # 728
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Szerintem a néven agyalnak!

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
TinnDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 19:18 | Üzenet # 729
Elsőéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 30
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Állapot: Offline
nekem lenne egy ötletem hozzá, csak nem akarom megírni azt a részt :P

"Ki nem állhatom mások társaságát. Csak magamat bírom elviselni, s olykor még ebben is szünetet tartok!"
Vavyan Fable
 
ErikaDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 19:19 | Üzenet # 730
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Mondd meg, légyszi!

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
evelynDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 19:23 | Üzenet # 731
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Hihi a sok kis kíváncsi biggrin Én pedig a legkíváncsibb happy



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
TinnDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 19:27 | Üzenet # 732
Elsőéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 30
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Állapot: Offline
szerintem vicces lenne Rowelnek hívni, az igazgatónak egy kis emlékeztetőül (nomeg már csak azért is:P)

"Ki nem állhatom mások társaságát. Csak magamat bírom elviselni, s olykor még ebben is szünetet tartok!"
Vavyan Fable
 
ErikaDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 19:27 | Üzenet # 733
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Meg a Damien is ilyen lenne!

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
TinnDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 19:29 | Üzenet # 734
Elsőéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 30
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Állapot: Offline
jaja :D, csak jönnek a nevek biggrin

"Ki nem állhatom mások társaságát. Csak magamat bírom elviselni, s olykor még ebben is szünetet tartok!"
Vavyan Fable
 
ErikaDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 19:33 | Üzenet # 735
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Damien Rowle

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
HotaruDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 20:20 | Üzenet # 736
Írástudó
Csoport: Szerzők
Üzenetek: 67
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hű ez remek lett, Tinn ^^ jajj cuki lehet a démonbácsiii xD
Énénénén kitaláltam neki nevet (a démonbácsinak) Lehetne Iroh xDD happy


 
TinnDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 20:22 | Üzenet # 737
Elsőéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 30
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Állapot: Offline
az jó név biggrin

"Ki nem állhatom mások társaságát. Csak magamat bírom elviselni, s olykor még ebben is szünetet tartok!"
Vavyan Fable
 
HotaruDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 20:25 | Üzenet # 738
Írástudó
Csoport: Szerzők
Üzenetek: 67
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Tudom, túl sok Avatárt nézek xD smile
Jajj most elképzeltem, és nekem végem! úgyis van egy démonos rpcm, majd a hétvégén átrajzolom, hogy úgy nézzen ki. *nosebleed* :P


 
AremehDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 20:58 | Üzenet # 739
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Houston! Baj van.. azt hiszem Amy része és az enyém kicsit összeütközött időben wacko surprised

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
mzperxDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 21:01 | Üzenet # 740
Írástudó
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 276
Kitüntetések: 7
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Köszönjük, vettük. Jelezzük Amynak, h nézzen utána, vagy meg is beszélhetitek, és közös megegyezésre javíthattok! wink
 
Betűholisták gyűjtőhelye » Írók klubja » Fórumsztori » Ötletek és Kritikák (Az alakuló sztorival kapcsolatos beszélgetések/ kritik helye)
Keresés:

Designed by:KristineHolt © 2024