Scripta Szombat
2024-05-18
06:32
Üdv! Mugli | RSS Főoldal | Ötletek és Kritikák - Oldal 36 - Betűholisták gyűjtőhelye | Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: Smaragd, mzperx  
Betűholisták gyűjtőhelye » Írók klubja » Fórumsztori » Ötletek és Kritikák (Az alakuló sztorival kapcsolatos beszélgetések/ kritik helye)
Ötletek és Kritikák
AremehDátum: Szerda, 2012-08-29, 15:08 | Üzenet # 701
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Lányok kicsit elragadtattam magam biggrin bocsi! De Evelyn a hibás happy Ő adta az ötletet...

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
evelynDátum: Szerda, 2012-08-29, 15:28 | Üzenet # 702
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
happy Örülök Aremeh,hogy ilyen jó hatással vagyok rád happy Nos Kris részét imádtam,így már érthető,hogy miért is lett Harry a Nagyúr lelkének másik fele.Bár Voldemort azt hiszi,hogy Pers ostoba és nem érti,ami jelenleg igaz is,de hamar rá fog jönni,hogy mi történhetett,mert nem buta,sőt hihetetlenül okos férfi.Így nem is kellett neki ott lennie és Persi is kiélvezhette a bosszúját.Hah még,hogy szerette Lily.Pers szépen felsorolta,hogy mit kellett volna tennie mint barát,de nem tette.Ha tényleg szerette volna akkor nem árulta volna el.Hiszen akkor még volt gonosz.Csupán meg próbálta megvédeni saját magát.Én Persnek adok igazat,mert Lily már akkor sem viselkedett barátként amikor a férfi még menthető lett volna.Na de majd most megtudja a boszorkány,hogy milyen is az igazi szenvedés.Hehe már előre örülök,tényleg mekkora törés lenne már a nőnek ha bebizonyosodna,hogy az ő hű de nagyszerű férje Perselusnak adta volna a feleségét és a fiát csak,hogy életben maradjon.Ez és az,hogy a fia Voldemort fiaként fog nevelkedni és ez ellen senki nem tehet semmit az lenne a legnagyobb csapás a nőnek.Most majd elgondolkozhat azon,hogy mit kellett volna tennie másként,hogy milyennek kellett volna lennie egy szerető barátnak.Jóóóó sok ideje lesz erre.Viszont arra kíváncsi vagyok,hogy miként fogja elérni Pers,hogy a nő akarja majd őt.Ez a legizgalmasabb benne,hogy ezt még én sem tudom elképzelni,mert a szerelmi bájital szóba sem jöhet,de mondjuk Pers remek bájital főző biztos kitud találni valamit és biztos ki is fog.Élvezet olvasni ezt a nagyon sötét sztorit.Érdeklődve várom,hogy folytatjátok lányok smile



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
HotaruDátum: Szerda, 2012-08-29, 17:22 | Üzenet # 703
Írástudó
Csoport: Szerzők
Üzenetek: 67
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Na én is firkantottam hozzá egy keveset, így először. Remélem nem lett rossz biggrin
Eddig nagyon jó a sztori! heart


 
evelynDátum: Szerda, 2012-08-29, 17:47 | Üzenet # 704
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Nagyon jó lett Hota!!!! Tessék többször írni a töribe biggrin Hehe most gonosz leszek és örvendek Lily kétségbeesésének.Nincs is rosszabb egy anya számára mint a kétség,hogy mit is csinálnak a gyermekével,ráadásul ő maga azt sem tudja,hogy mi lenne a legjobb a fia számára.Azt is tudomásul vette,hogy bizony hatalmas a bűne Perselus felé.Már nem tudja szeretni azt a férfit akivé vált?Miért talán szerette őt valaha úgy ahogy az akkor még kedves fiú őt szerette?Szerintem Lily vagy nagyon képmutató és befolyásolható volt vagy soha nem voltak igazak az érzései és soha nem tartotta igazán barátjának Perselust.Nem baj,lesz elég ideje arra,hogy ennél is alaposan átgondolja,hogy kit is gyűlölhetne igazából a kialakult helyzetért,mert Perselust nem gyűlölheti azért amivé vált.Roppant érdekesen alakulnak az események biggrin Érdeklődve várom ki,hogy folytatja smile



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
HotaruDátum: Szerda, 2012-08-29, 18:07 | Üzenet # 705
Írástudó
Csoport: Szerzők
Üzenetek: 67
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Igyekszem többször belekontárkodni a sztoriba. És köszii, Ev ^^

 
AremehDátum: Szerda, 2012-08-29, 18:20 | Üzenet # 706
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Basszus!!! biggrin (bocsi) függő lettem! Mindenkienk tessék gyorsan folytatni biggrin MZ nagyon jó lett biggrin

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
mzperxDátum: Szerda, 2012-08-29, 18:25 | Üzenet # 707
Írástudó
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 276
Kitüntetések: 7
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Izé még 1-2 mondatot írtam hozzá javítás közbe a végére csak h. izgibb legyen.
Köszi, Aremeh, hidd el, engem is lebilincsel a szadista Piton leírásod!!!
 
evelynDátum: Szerda, 2012-08-29, 18:45 | Üzenet # 708
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Sebaj Aremeh én is függő vagyok és ahogy látjuk rendesen meg lettem rontva happy Szívesen Hotaru biggrin Hm a végén felcsapok kerítőnek happy MZ része tetszik,nagggyon tetszik.Hehe Lily Potter szenvedni fog,Perselushoz lesz kötve a fiacskája megszűnik Potter lenni és gyakorlatilag Voldemort és Perselus nevelik fel.Lily meg örülhet ha Perselus megengedi neki,hogy egy kicsit foglalkozzon vele.Hah ez lesz az igazi szenvedés neki,de megérdemlik mert bántottak és elárultak egy szerencsétlen fiút akinek egyetlen hibája az volt,hogy a Mardekárba osztotta a süveg és visszahúzódó magának való fiatal volt aki csak tanulni akart és nyugalomban élni legalább az iskolai évek alatt távol a durva és alkoholista apjától.Hát most megkapják,alaposan kinevelték azt kell mondjam,hogy maguknak köszönhetik wink Kíváncsi vagyok,hogy mit fog mondani majd az öregnek és az öreg mit fog tenni.Neki támad egyből vagy előveszi a joviális nagyapó szerepet wink Érdeklődve várom,hogy mit írtok erre lányok smile

Hozzáadva (2012-08-29, 19:45)
---------------------------------------------
Oké MZ most megnyerted tőlem a gonoszkodásért járó legmagasabb kitüntetést biggrin Ez azért Perselustól is durva,de rohadt jó terv.Kár,hogy ehhez Persinek fizikailag is szenvednie kell,hogy tényleg hatásos legyen az öreg előtt.Ez aztán a fordulat.Úgy látom,hogy Persinek a bosszú előbbre való bárminél és még a fájdalmat is képes bevállalni önszántából,hogy hitelesen tudjon alakítani.Jelenleg tényleg ő a leghűségesebb szolgája sőt a leghűségesebb és legjobb jobbkeze.Na ez értelmes volt happy Hm lányok szabad a pálya kínzások és egyéb finomságok tekintetében.Küldjük Persit vissza úgy,hogy a legjobb helyzetből indulhasson smile Várom ki mit fog erre kitalálni smile




“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
mzperxDátum: Szerda, 2012-08-29, 18:56 | Üzenet # 709
Írástudó
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 276
Kitüntetések: 7
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Na igen, a mocskos pelenkával ugyebár egy férfi se szeret foglalatoskodni...
 
evelynDátum: Szerda, 2012-08-29, 19:38 | Üzenet # 710
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
happy MZ nagyon igazad van happy Smaragd Te is megkapod a kitüntetésed ez a rész totál k.o. smile Most komolyan ilyen szenvedés önszántából senki nem vállalna magára csak Piton.Nagyon elszánt ahogy látom és igazán remekül adja elő.Dumbledore mit sem sejtve ölelget egy kígyót a keblén.Még szegény Poppy is mennyire aggódik érte,pedig ha tudná....Bár most elgondolkoztam két dolgon.Dumbledore oda küld néhány embert de csak Potter holdtestét fogják megtalálni és akkor felmerül a kérdés,hogy hol van Lily és a gyerek holdteste.Kivéve ha van egy transzfigurált test,vagy valami jó magyarázat amiben nem kételkedek,hogy kiváló.a másik amin elgondolkoztam,hogy mi van akkor ha az egész építményben Poppy az egyetlen aki azért aggódik Perselusért mert tudja,hogy mennyire igazságtalanok voltak vele diákkorában.Még azt is el tudnám képzelni,hogy Poppy pontosan tudja,hogy milyen szerepet játszik Pers de nem akarja,hogy Azkabanba kerüljön mert túlságosan mélyen szereti a férfit.Végül is Poppyról nem tudunk semmit csak annyit,hogy medimágus.No lányok érdeklődve várom,hogy ki mit fog ebből kihozni smile

Hozzáadva (2012-08-29, 20:38)
---------------------------------------------
happy Eh Tinn része nagyon jó happy Voldemort úgy tűnik egy kicsit túlzásba esett annál a bűbájnál,mert úgy látom a gyerek csak őt hajlandó elfogadni.Szegény Pers hiába a legjobb embere élvezte megkínozni és úgy tűnik,hogy a gyerek már most élvezi az ilyesmit.Hm kíváncsi vagyok,hogy Voldi mit fog tenni azért,hogy ne kelljen állandóan maga mellett tartania a gyereket.Hm szerintem most csak azért Nottra bízta mert Persit egy kicsit túl alaposan megkínozta és vissza kellett mennie a Roxfortba.Érdekesen halad a töri.Érdeklődve várom,hogy mit fogtok erre írni lányok smile




“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
mzperxDátum: Szerda, 2012-08-29, 19:39 | Üzenet # 711
Írástudó
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 276
Kitüntetések: 7
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Dumbi már járt ott néhány résszel előbb, ha emlékszetek, és megtalálta James holttestét, azt is sejti, hogy elrabolták a másik kettőt, de Piton állapota miatt nem tud erről megbizonyosodni, így amig az formába nem jön nem erölteti a kihallgatását és ráhagyja a dolgot, csak h kezelhessék mielőbb!!! Pedig Piton azt tervezi, hogy becsapja alaposan a nővel kapcsolatban, hogy aztán ne keresse senki és az övé maradjon!
 
mzperxDátum: Szerda, 2012-08-29, 19:52 | Üzenet # 712
Írástudó
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 276
Kitüntetések: 7
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Hotaru nagy gratula, a fejezetedben szépen tisztáztad a helyzetet, most már mindenkinek értenie kell a status quot! biggrin
 
HotaruDátum: Szerda, 2012-08-29, 20:04 | Üzenet # 713
Írástudó
Csoport: Szerzők
Üzenetek: 67
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Köszi MZ biggrin

 
ErikaDátum: Szerda, 2012-08-29, 20:21 | Üzenet # 714
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Van egy cím ötletem: Perselus Piton bosszúja!

Egész jó ötlet, majd még meglátjuk, de egyenlőre nagyon is találó a cím. S wink


Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
evelynDátum: Szerda, 2012-08-29, 21:26 | Üzenet # 715
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Aha köszi MZ úgy tűnik,hogy nagyon el vagyok tévedve a gonoszság mocsarában happy Akkor erre vonatkozóan drágám köszönet a felvilágosításért.Hiába ez már a korral jár happy Most pedig megyek és elolvasom Hotaruék mit alkottak biggrin

Hozzáadva (2012-08-29, 21:39)
---------------------------------------------
Öhm megnéztem és azt a részt Kris írta,szóval bocsika!!! Hotaru remek volt a részed.A nagy kínzások és gonoszságok közepette azért csak sikerült egy édes kis jelenetet becsempészni.Hehe még Nottnak is mennyire tetszett de csak addig amíg Voldemort észre nem vette,hogy ott maradt.Az még hagyján,hogy látta a halálfaló,hogy megsimogatta a kócos fekete fürtöket,talán még az is,hogy hallotta a gyerekhez beszélni,megjegyzem szerintem igen kedves hangon de azt már még sem tűrhette,hogy a halálfaló mindezek után még mosolyogjon is a valójában mosolyogtató jeleneten.Hehe Dumbledore meg hiába idegeskedik attól nem fog a bájitalok mestere hamarabb felébredni.Oh és igen milyen sok "jó" ember tűnt el.Hm és még mennyi fog ;) Nos kíváncsi vagyok,hogy milyen csodás mesét talál ki majd Pers amit valószínűleg az öreg szépen meg is fog kajolni,mert Pers jó színész és nem lesz eljátszania a lelkileg meggyötört férfit :D Erika tetszik a cím amit kitaláltál :D Érdeklődve várom hogyan folytatjátok :)

Hozzáadva (2012-08-29, 22:26)
---------------------------------------------
Aha pszichológiai hadviselés.Lily a végén mire Pers visszatér már teljesen el fogja fogadni amit Pers mond neki vagy akar tőle bármit azt könnyen meg fogja kapni.Hah és még csak nem is emiatt nem néz a nő felé.ez a legjobb szenvedés a boszorkánynak,hiszen fogalma sincs arról,hogy mi van a fiával.Ami a legszebb az egészben,hogy amíg a nő teljes kétségbeesésben leledzik a fia miatt addig az meg marha jól elvan Voldemorttal.A végén nem is lesz szükség semmi féle bájitalra vagy bűbájra a nő anélkül is teljesen alárendeli magát Perselusnak,hogy nem őrüljön meg egyedül a sötét szobában.Igazán remek rész volt biggrin Kíváncsian várom,hogy mit írok lányok smile




“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
AmyDátum: Szerda, 2012-08-29, 21:28 | Üzenet # 716
Ötödéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 199
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Állapot: Offline
A cím nekem is tetszik, de a történethez egyenlőre még nem tudok mit írni. /Ihlethiány van Pedig milyen jók a részletek biggrin Mégis mi a csodát írjak?/ *elgondolkodva vakarja a fejét és a toll már várakozóállásban van*
 
evelynDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 13:20 | Üzenet # 717
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Khm a toll már eldőlt a klaviatúra pedig ugrándozva várja,hogy végre használatba vegyék wink

Hozzáadva (2012-08-30, 00:55)
---------------------------------------------
Hm igen ezt a Poppyt szeretem.Örülök,hogy neki legalább feltűnt,hogy ez a kisfiú milyen igazságtalanság sorozatát és diáktársai kegyetlenkedését kell elszenvednie nap mint nap.Örült neki mikor a kis Perselust érdekelni kezdték a bájitalok és büszke volt rá mikor előre hozott vizsgát tett.Aztán kétségbeesett mikor rájött,hogy az a zárkózott kisfiú halálfaló lett és a végén rájött,hogy Dumbledore kéme.A kérdés most már csak az,hogy vajon tényleg Dumbledore kéme vagy az is csak egy álca.A látszat azt mutatja,hogy Perselus kegyetlen kíméletlen halálfaló aki a bosszújának él és ha ez így van,vajon Poppy akkor is így érezne iránta?Vagy megrendülne a bizalma?Lehetséges lenne,hogy a nőben olyan mélyen gyökerező szeretet lapul a férfi iránt,hogy akkor is elfogadná őt ha maga lenne a leggonoszabb sötét varázsló?Egy anya ha mélységesen szereti a gyermekét akkor olyannak fogadja el és olyannak szereti amilyen,nem fordul el tőle és nem árulja el csak mert gonosz,mert kegyetlen,mert gyilkol.Mert egy anyának a gyermeke akkor is a gyermeke marad.Szeretheti Poppy ennyire mélyen Perselust,hogy legalább ő ne árulja el,nem úgy mint ahogy azt Lily tette vele?Nos a választ erre csak Poppy tudhatja.*Illetve az aki megírja* wink Érdeklődve várom,hogy erre mit írtok lányok smile

Hozzáadva (2012-08-30, 08:43)
---------------------------------------------
Hm nagyon elgondolkodtató Kris része.Az biztos,hogy Perselus tudja,hogy hol van és miért van ott.Az is biztos,hogy a gyerekkora kínokkal teli volt,ahogy az iskolás évei is.Az is kiderült,hogy egyetlen egyszer bízott meg valakiben mert hitte,hogy őt is megvédi,hiszen Lily akiért oda volt és akit imádott tetőtől talpig,aki a barátjának mondta magát és tiszta lelke és kedvessége magával ragadó volt és segített,megvédett másokat pont ő árulta el.Benne csalódott a legjobban.Ez pedig összetörte az amúgy is ingatag szívét.A lelke bosszúért kiáltott és a tekergőkön már bosszút állt,de ott van a nő és a kölyke.Az érzései pedig változnak és úgy tűnik,hogy nem abba az irányba amibe ő akarta,hogy változzanak.Hm lehet,hogy Perselus valójában már túlságosan sok kínzáson esett át?Még is,hogy lehet ennyi szenvedést ép ésszel túlélni.Talán a boszorkányon már nem is akar annyira bosszút állni?Hiszen ott hagyta a gyötrődő gondolataival és elvette tőle a fiát,akit már nem tud úgy gyűlölni ahogy kéne.Lehet,hogy a sok kínzás miatt a férfi egy meghasonlott személy lett?Vagy újra látva a szeretett nőt és annak fiát változnak az érzései?Talán úgy érzi,hogy a bosszúja már teljes és így az érzései is képesek lesznek változni?Az biztos,hogy a férfi most nagyon nincs jól és az is biztos,hogy fura irányt vettek az érzései.A kérdés az,hogy milyen lesz amikor majd magához tért és újra egészséges lesz.Már amennyire egészséges lehet egy ilyen sokat szenvedett ember.Ez az a pillanat amikor az ember lánya nem tudja biztosan,hogy hányadán is áll ezzel a férfivel.Nos érdeklődve várom,hogy ki mit fog erre írni smile

Hozzáadva (2012-08-30, 10:40)
---------------------------------------------
Ah milyen szép alakítás volt.Komolyan mondom Oscart érdemel ezért a hiteles alakításért a férfi.Ilyen szintű kiborulást produkálni és ráadásul még zokogni is képes volt valódi könnyekkel.Albus Dumbledore pedig szépen bekajálta az egészet.Hm kimondta Perselus azt amit az öregnek hallania kellett,hogy tudja most már örökre az ő oldalukon fog harcolni,miközben az a kis mondat pontosan az ellenkezőjét jelentette.Pers nem a sötét máguson akar bosszút állni,hanem azokon akik miatt a legtöbbet szenvedett,igazságtalan bánásmódjukért és az állandó szenvedésért.Hehe mindenki fizetni fog,még Albus Dumbledore is meg fizet azért,hogy annyi éven keresztül a tekergőknek adott igazat mindig mellettük állt és egyszer sem jutott eszébe a négyest megbüntetni a kegyetlenkedésükért.Az egyetlen aki meg fogja úszni Piton bosszúját az Poppy lesz,aki mindig mellette állt és soha nem fordult el tőle.Hm talán még Voldemortnak is igaza lesz és Poppy a szövetségesük lehet,hiszen fiaként tekint Perselusra.Hihi van ami miatt ugye egy gyerek még akkor is bömbölni fog ha amúgy nem tenné.Kíváncsi voltam,hogy mikor jön rá Voldi,hogy a gyerek pelusa bizony tele van és ezért a nagy sírás.Hehe Bella kapta ezt a kedves feladatot,meg előtte egy kis kínzást.Hah milyen engedelmes lesz egy kis crucio után.De legalább Harry tisztán,üdén és jól lakottan kerül majd vissza Voldemorthoz és azonnal minden rendben is lesz.Mert az biztos,hogy Bellának gőze sem lesz,hogy a gyerek miért sír miután tiszta pelenka kerül rá és meg is lett etetve.Kíváncsi vagyok,hogy meddig fog tanakodni amíg vissza nem viszi a síró gyereket,hogy nem tudja mi a baja.Ahogy látom Voldemortnak tényleg a legjobb embere Piton és fontos is lehet neki ha most el kezdett aggódni,hogy nem esett-e túlzásba és bízik a javasasszonyban,hogy rendbe teszi a férfit.Kíváncsian várom,hogy mit fogtok most írni lányok smile

Hozzáadva (2012-08-30, 14:20)
---------------------------------------------
Uh hát ez nem semmi*Totál ámulat*A végén ennek a gyereknek már a saját anyja sem fog kelleni mert csak Pitont és Voldemortot fogja elfogadni.Már látom is lelki szemeim előtt,hogy Harry felnőve olyan lesz mint Piton és Voldemort keveréke és nem fogja érdekelni a saját anyja.A két sötét varázslót fogja szülőnek tekinteni és csak nekik fog engedelmeskedni.Ügyes húzás volt ez Voldemorttól.Valóban Pers az aki a legközelebb állhat hozzá.Nos az álom miatt kétlem,hogy nagy nehézséget fog okozni neki,hogy felnevelje a gyereket.Érdekes lesz látni,hogy Perselus beviszi Lilyhez a fiát,hogy a piszkos munkát elvégezze és a gyereke a saját fia csak Perselus kezében fog nyugton maradni.Ez lenne az igazi kínzás neki.Egy anya aki szereti a gyerekét és rádöbben,hogy nála állandóan sír bármit is csináljon vele míg Perselus karjában azonnal megnyugszik.Hm na igen vajon Poppy vajon kihez lenne hűségesebb,Persihez vagy az igazgatóhoz.Érdekel ezt hogy fogják kideríteni.Albus is nagy spíler,ő is jól játsza a szerepét.Érdeklődve várom,hogy miként fogjátok folytatni lányok smile




“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
ErikaDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 13:25 | Üzenet # 718
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ev, most beindult a fantáziám. Voldi és Pers közös gyereke Harry! faint Azt hiszem rosszul leszek! sick

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
evelynDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 13:28 | Üzenet # 719
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
lol lol



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
AmyDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 14:28 | Üzenet # 720
Ötödéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 199
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Állapot: Offline
happy happy

Hozzáadva (2012-08-30, 15:28)
---------------------------------------------
Hotaru te egyre jobb vagy biggrin Na majd én is írok valamit a törihez azon gondolkodom hogy mit? Már a részlet körvonalazódott a fejemben csak ki kell egészítenem és máris mehet az írás biggrin

 
Betűholisták gyűjtőhelye » Írók klubja » Fórumsztori » Ötletek és Kritikák (Az alakuló sztorival kapcsolatos beszélgetések/ kritik helye)
Keresés:

Designed by:KristineHolt © 2024