Scripta Kedd
2024-04-23
09:15
Üdv! Mugli | RSS Főoldal | Ötletek és Kritikák - Oldal 40 - Betűholisták gyűjtőhelye | Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: Smaragd, mzperx  
Betűholisták gyűjtőhelye » Írók klubja » Fórumsztori » Ötletek és Kritikák (Az alakuló sztorival kapcsolatos beszélgetések/ kritik helye)
Ötletek és Kritikák
ErikaDátum: Szombat, 2012-09-01, 19:57 | Üzenet # 781
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nos, nos, nekem nagyon úgy tűnik, bár nem akarom elkiabálni, hogy Erikának ez a töri nagyon nem fekszik. Halvány lila gőzöm sincs, hogy mit írjak bele, és eddig ezért is maradtam tőle távol. De lehet, hogy később hozzá tudok szagolni.

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
AremehDátum: Szombat, 2012-09-01, 19:59 | Üzenet # 782
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Van olyan, akinek kell a démon? Nyugodtan írjátok meg! Ha nincs akkor viszont valamelyik vérszomjas jelentkező evil tüntesse el a föld színéről.

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
ErikaDátum: Szombat, 2012-09-01, 20:01 | Üzenet # 783
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Mzperx, Mzperx jelentkezz, jelentkezz! happy Kinyírta a démont!

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
mzperxDátum: Szombat, 2012-09-01, 20:02 | Üzenet # 784
Írástudó
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 276
Kitüntetések: 7
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Engedelmetekkel, felvettem a kesztyűt, és rövid úton végeztem szegény démonnal. Előre is bocsánatot kérek Tinn-től, amiért végeztem a teremtményével, de akadályozta Perselust az önmegvalósításában, é ugyebár az nagyon fontos.

AMY!!
De jó! Nagyon köszönöm, nem hittem volna, hogy végül tényleg megihletek vele vkit, s h. az veszi is majd a fáradságot, h. megírja!!!
Nagyon várom már a vámpír Pitonomat!!
 
TinnDátum: Szombat, 2012-09-01, 20:08 | Üzenet # 785
Elsőéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 30
Kitüntetések: 2
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Gyorsan hullanak a szereplők és még alig tartunk az elején. biggrin

"Ki nem állhatom mások társaságát. Csak magamat bírom elviselni, s olykor még ebben is szünetet tartok!"
Vavyan Fable


Az üzenetet módosította: Tinn - Szombat, 2012-09-01, 20:08
 
ErikaDátum: Szombat, 2012-09-01, 20:10 | Üzenet # 786
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Amíg Harry és Pers él, addig nem gáz! happy

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
AremehDátum: Szombat, 2012-09-01, 20:16 | Üzenet # 787
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
MZ! Hogy egy klasszikust és téged idézzelek: Rokonszenves a vérszomjad! biggrin Most már csak az a kérdés, hogy Voldemort, hogy fog reagálni arra, hogy nála bizony erősebb az alattvalója. Vagy talán Perselus meggyőzi, hogy élete végéig hű marad hozzá, mert megadta neki az esélyt a hőn áhított bosszúra biggrin

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).

Az üzenetet módosította: Aremeh - Szombat, 2012-09-01, 20:23
 
evelynDátum: Szombat, 2012-09-01, 20:25 | Üzenet # 788
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Eh szerintem inkább azt fogja mondani,hogy Harry vére adta neki a védelmet és emiatt sikerült vissza küldenie oda ahova igazából való.Azt még Voldemort is el ismerheti,hogy bizony kimerítő küzdelmet vitt véghez ami akár az életébe is kerülhetett volna.De neki erőt adott az,hogy véghez vigye a bosszúját és ehhez nem volt szüksége egy démonra.Arra kíváncsi lennék,hogy kiknek az erejét tudta megidézni Perselus úgy,hogy közben a laborban rajta kívül csak a kis poronty volt.Heh igen és itt most az is bebizonyosodott,hogy bizony nem csak Voldemortnál erősebb de még Dumbledore-nál is.És egy ilyen erős varázsló aki bosszúra szomjazik az a legveszélyesebb.Érdekelne,hogy kiken is akar és milyen módon bosszút állni,de az az egy biztos,hogy ha ő neveli fel a gyereket és úgy ahogy ő akarja akkor ők ketten nagyon erősek és hatalmasak lesznek talán még a démonnál is erősebbek.Érdeklődve várom,hogy most miként fogtok tovább haladni,hogy a démon kikerült a képből smile



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
AmyDátum: Szombat, 2012-09-01, 20:32 | Üzenet # 789
Ötödéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 199
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Állapot: Offline
MZ! Novit akarsz vagy regényt?
 
mzperxDátum: Szombat, 2012-09-01, 20:38 | Üzenet # 790
Írástudó
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 276
Kitüntetések: 7
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Voldi és Dumbi korábban már megosztották vele óvatlanul az erejüket. Aztán ott van Harry ereje, amit a mágiamegosztással megszerez egy részben, meg a sajátja.
 
mzperxDátum: Szombat, 2012-09-01, 20:40 | Üzenet # 791
Írástudó
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 276
Kitüntetések: 7
Hírnév: 5
Állapot: Offline
biggrin Megelégszem a novellával is, csak legyen jóóó hossszzzzúúúú!
 
evelynDátum: Szombat, 2012-09-01, 20:42 | Üzenet # 792
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
aha akkor jól gondoltam smile MZ szívem ha legyen jóóóóóó hosszúúúúúúúúúúúúú akkor akár egy rövidebb regényke is lehetne,nem? happy



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
mzperxDátum: Szombat, 2012-09-01, 20:45 | Üzenet # 793
Írástudó
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 276
Kitüntetések: 7
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Ej, ej ... Ne alkudozz a démonölővel. tongue
 
evelynDátum: Szombat, 2012-09-01, 20:54 | Üzenet # 794
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Én csak feltettem egy igazán ártatlanka kérdést happy



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
AremehDátum: Vasárnap, 2012-09-02, 12:50 | Üzenet # 795
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Lányok! Most már nem lehet a démon a kifogás! Mi a helyzet?

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
mzperxDátum: Vasárnap, 2012-09-02, 12:54 | Üzenet # 796
Írástudó
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 276
Kitüntetések: 7
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Nem tom, én arra várok, hogy a többiek kezdjenek vmit Voldival, Lilyvel v. Dumbival, esetleg mindhárommal biggrin
 
evelynDátum: Hétfő, 2012-09-03, 22:36 | Üzenet # 797
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Oké,tehát Voldemort nem haragszik Perselusra,ez jó.Pers elmondta,hogy elpusztította a démont mert senki nem állhat az ő ura útjába.Úgy tűnik,hogy Voldemort ismét megbizonyosodhatott a szolgája hűségéről.Vissza vitette a lakosztályába és oda parancsolta Lilyt,hogy ápolja és a biztonság kedvéért még meg is fenyegette,hogy bizony a fia látja kárát ha bármilyen kárt merne okozni Persnek.Hm elgondolkoztató,hogy a boszorkány mennyire nem ismeri a férfit.Nem elég,hogy elárulta még azt is hogy a fényűzés és csillogás miatt lett Voldemort szolgája? Ezen aztán szépen elképedtem.Remélem,hogy Lily még ezért az ostoba gondolatért is megkapja a magáét. Komolyan mondom,hogy hihetetlen,hogy a griffendélesek agya mennyire hülyén jár.Ha ők elárulnak valakit akkor az tök természetes ha más teszi ugyan ezt akkor már szörnyet kiáltanak.Úgy értem,Perselus sokat szenvedett a tekergőknek hála amiért soha egyszer sem kaptak büntetést.Természetes volt nekik,hogy Pers kapja a büntit akkor is ha ő volt az áldozat.Volt egy barátja állítólag aki hátatfordított neki mikor szüksége lett volna rá.Nem törődött vele,nem védte meg,elég volt egyetlen ostoba szó,hogy Potter karjaiba zuhanhasson és el feledhessen egy barátot.Pers bosszút állt a tekergőkön és az áruló baráton.Erre most Lily akinek volt képe azt állítani,hogy szerette a férfit olyanokat gondol,hogy bosszút állhatna Jamesen,a fián,magán.Ez a természetes neki,Még véletlenül sem gondolkodna el azon,hogy talán a férfinek igaza volt,hiszen nem érdemelte ki azt amit a hű de becsületes griffendéles bagázstól kapott,sem azt amit a boszorkánytól és igen elgondolkodhatna azon,hogy neki kéne szégyelnie magát,hogy még mindig képes ilyenekre gondolni.Hm Voldi a végén még megszereti azt a gyereket biggrin Isteni részek voltak.Kíváncsi vagyok,hogy mit fogtok írni erre lányok.Úgy tűnik,hogy tényleg útban volt az a démon smile

Hozzáadva (2012-09-03, 01:53)
---------------------------------------------
Oh drága Smaragd,én most meghajolok nagyságod előtt.Igen,igen végre a boszorkány ráébredt,hogy milyen ember is volt igazán az ő drágalátos férje,aki a nagy és hős griffendéles volt,most rá kellett jönnie,hogy igazából csak egy nagyképű,aljas,szemét,arrogáns és legfőképp hazug alak volt kedves barátjával együtt akik alaposan tönkre tették egy szerencsétlen fiú életét.Igen most már Lily is tudja,hogy miért is állt be halálfalónak,nem a fényűzés és pompa miatt,az nem kellett neki,csak már nem volt kiért ott maradnia,nem volt már senkije,hiszen az egyetlen barátja az ő mentsvára hátat fordított neki,akkor ne csodálkozzon senki ha a férfi olyan lett amilyen.Ennek ellenére szerintem a lelke legmélyén még mindig szereti a nőt,nem csak azért hagyta életben,hogy bosszút álljon,persze ha közben gyötörheti is az már más kérdés,de szereti,nem akarta ennyire véglegesen elveszíteni őt.Így most a bosszúja tökéletes.Elvett mindent ami James Potteré volt.Lily és a fia már az övék,még ha Harryvel kapcsolatban a nagyúr is ott van,de az már a legkevesebb.Sőt így még nagyobba üthet Potteren.Jézus,de vérszomjas lettem wink No drágáim érdeklődve várom,ki miként fogja folytatni smile

Hozzáadva (2012-09-03, 23:36)
---------------------------------------------
Uh te kis gonosz smile Poppy igen leleményes boszorkány,ezt jó látni.Kitalálta,hogy egy hasznos kis bűbájt mire lelet még használni.Ha figyelni lehet vele a suicid hajlamú varázslókat akkor minden bizonnyal jól alkalmazható lesz egy kémnél is akinek mindig valamiért veszélyben van az élete.Szóval Persi veszélyben volt a démonka miatt,nos nem lehetett egyszerű megszabadulni tőle.Poppy pedig remek kérdést tett fel az öregnek.Szerencsétlen igazgatót tényleg nagyon megcincáljuk happy Hm Voldi pedig dühösen bünteti a boszorkányt Persi helyett is.Találó,igen ha rémálma van az is a boszorkány miatt van és Lily végre rájött,hogy bizony ez igaz.Hehe kezdem sajnálni szerencsétlen asszonyt wink Érdeklődve várom,hogy mi lesz innen a folytatás smile




“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
SmaragdDátum: Szerda, 2012-09-05, 17:51 | Üzenet # 798
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Szépen behalt a sztori! Remélem csak az iskolakezdés miatt biggrin

Áááádehogy!




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szombat, 2012-09-08, 22:36 | Üzenet # 799
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Heh Harry igazán jó gyerek.Mindenkire mosolyog.Esetleg azért mert Voldemortot már ismeri vagyis biztos maradt még benne a véráldozatból ami össze kötötte őket,de úgy gondolom,hogy ez mégis Perselushoz fogja erősebben kötni,mert Pers megerősítette,ráadásul a démonunk is tett róla,hogy Perselus legyen a legfontosabb majd Harry életében.Egy ilyen kicsi gyerek pedig nagyon fogékony mindenre.Ezért aztán nem is csodálkoznék azon,hogy ha a két férfi lenne még mindig a kivétel akinek a kezében csak akkor sírna ha éppen tele lenne a pelusa vagy éhes lenne.Ezen kívül nagy valószínűség szerint mindenki más esetében ordítani fog,kivéve talán az anyját.És végre Nagika is előkerült.No hát lányok érdeklődve várom a további fejleményeket. smile



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
aenaDátum: Vasárnap, 2012-09-09, 09:35 | Üzenet # 800
Harmadéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 81
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
na kezdtem valamit atörténettel remélem senkinek nincs kifogása az események menete miatt wink várom a folytatást happy

Hozzáadva (2012-09-09, 10:35)
---------------------------------------------
és mz elüti a labdát na és ke lessz az a bátor aki fogadja a szervát???


"Vannak pillanatok, amikor az élet bizonyos embereket elválaszt egymástól azért, hogy megértsék, milyen sokat jelentettek egymásnak."
 
Betűholisták gyűjtőhelye » Írók klubja » Fórumsztori » Ötletek és Kritikák (Az alakuló sztorival kapcsolatos beszélgetések/ kritik helye)
Keresés:

Designed by:KristineHolt © 2024