Scripta Péntek
2024-04-26
23:52
Üdv! Mugli | RSS Főoldal | Aremeh blogja - Betűholisták gyűjtőhelye | Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Betűholisták gyűjtőhelye » Írók klubja » Írók blogja » Aremeh blogja
Aremeh blogja
KristineHoltDátum: Szombat, 2012-07-21, 18:48 | Üzenet # 1
Főinspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 507
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Így teljesüljön minden kívánságod!! happy

"Az ihlet, a lusta írók kifogása"



"Nem voltam szar ember - még ha szarokat írtam is..." by: Két arc: Bűnösök imája
 
AremehDátum: Szombat, 2012-07-21, 18:51 | Üzenet # 2
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Köszönöm szépen biggrin
Nos én is megérkeztem Krisnek hála! Ha valakinek valami kérdése van az irományaimmal kapcsolatban, vagy a nemsokára (remélem!) megérkező fordítással kapcsolatban akkor bátran írjon!! biggrin


Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
SmaragdDátum: Szombat, 2012-07-21, 18:57 | Üzenet # 3
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Nekem van is... Mi volt az a félmondat, hogy a Főnixek nem lesz befejezve?



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
AremehDátum: Szombat, 2012-07-21, 19:31 | Üzenet # 4
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Sajnos mire észbe kaptam, az író már levette a fele törit. Pedig befejezett volt. Azt írta, hogy újra akarja írni, mind ezt 1,5 éve. Utánaérdeklődtem a fórumon, de senkinek nincs meg sad Úgy hogy per pillanat ez a helyzet. Meglátjuk...

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2012-07-22, 11:12 | Üzenet # 5
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Sajnálom, pedig régen, mikor olvastam a fordításod, tetszett sad



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
ErikaDátum: Hétfő, 2012-07-23, 07:31 | Üzenet # 6
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Az írótól nem kérheted el emilkében?

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
AremehDátum: Hétfő, 2012-07-23, 08:37 | Üzenet # 7
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Írtam neki is, de sajnos még nem válaszolt sad lehet hogy már teljesen kivonta magát a forgalomból.

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
evelynDátum: Hétfő, 2012-07-23, 08:48 | Üzenet # 8
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Kár,azért én nem adom fel addig amíg nem biztos wink Hm ha már erre járok drága mikor olvashatjuk az új fordításod első gyönyörűséges részét? Csak érdeklődöm,nem kell sietni...annyira... smile



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
ErikaDátum: Csütörtök, 2012-07-26, 12:41 | Üzenet # 9
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Aremeh drága, hogy halad a fordítás? Nem sürgetni akarlak, illetve, de igen! happy Csak érdeklődöm!

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
AremehDátum: Péntek, 2012-07-27, 20:36 | Üzenet # 10
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Haliho! Megpróbálom vasárnapig felrakni biggrin mindig jó ha noszogattok, úgy hogy csak nyugodtan!

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
evelynDátum: Hétfő, 2012-07-30, 21:13 | Üzenet # 11
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
De jó!!!!Én szorítok,hogy sikerüljön.Nem is lehetne szebben befejezni a hetet,mint egy új fejivel és néhány remek kritikával biggrin

Hozzáadva (2012-07-30, 22:13)
---------------------------------------------
Ugyan nem vasárnap van de végül is így is jó kezdeni a hetet biggrin Most viszont itt fogok neked rinyálni,hogy mikor jön a kövi fejezet,mert gonosz helyen lett abbahagyva. cool Szóval akkor megkérdem,hogy halad a fordítás? biggrin Egy cseppet sem türelmetlen smile




“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
AremehDátum: Szerda, 2012-08-01, 14:15 | Üzenet # 12
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Szia! Igyekszem nagyon a fordítással, csak sajnos vasárnapra is azért nem sikerült befejeznem, mert a kórházban kötöttem ki epekővel. Hétfőn jöhettem haza, de még lábadozom, viszont ígérem nagyon igyekszem hogy a hét második felében legyen már valami! smile addig is kitartás

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
ErikaDátum: Szerda, 2012-08-01, 14:17 | Üzenet # 13
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Jobbulást!

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
KristineHoltDátum: Szerda, 2012-08-01, 14:28 | Üzenet # 14
Főinspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 507
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Tessék gyorsan hamar jobbulni!!!!

"Az ihlet, a lusta írók kifogása"



"Nem voltam szar ember - még ha szarokat írtam is..." by: Két arc: Bűnösök imája
 
evelynDátum: Szerda, 2012-08-01, 16:02 | Üzenet # 15
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Juj drága az nagyon rossz! Jobbulást én meg kitartok biggrin



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
AremehDátum: Szerda, 2012-08-01, 18:48 | Üzenet # 16
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Köszönöm nektek! Igyekszem mind a fordítással, mind a gyógyulással biggrin

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
evelynDátum: Csütörtök, 2012-08-02, 22:51 | Üzenet # 17
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Szia drága! Remélem jobban vagy biggrin Olvastam a friss fejit és most rágom a körmöm,hogy mi lesz szegény gyerekkel.Remélem,hogy nem esik baja és hamarosan újra az édesapja ölelő karjaiban lehet biztonságban. biggrin Én annyira de annyira kicsinálnám Dumblit,nem várnék egy-két évet amíg hat a bájital azonnal eltüntetném a föld színéről mert addig amíg nem használ a bájital ez a gyerek állandó veszélyben lesz és nem Voldemort miatt hanem Dumbledore miatt.Remélem,hogy a minisztérium is rá fog ébredni arra,hogy kettejük közül nem Voldemort a gonosz és veszélyes hanem Dumbledore.Uh most inkább abbahagyom,már ide is egy szép kis kritit rittyentettem smile Remélem,hogy a kövi részt is ilyen gyorsan tudod hozni,mert addig meg esz a fene,hogy mi történt a kis Harryvel.Azért gyógyulgass is smile



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
ErikaDátum: Szombat, 2012-08-04, 19:53 | Üzenet # 18
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Kíváncsiskodhatok? Biztos, hogy végig olvastad a sztorit. Nyugtass meg, hogy nem Ginnyvel jön össze Harry a végén! Kérlek!

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
evelynDátum: Szombat, 2012-08-04, 20:08 | Üzenet # 19
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Eh erre én is kíváncsi vagyok smile Úgy látom nem csak én nem bírom a Harry/Ginny párost smile Bár ha Harry végig megy a gyerekkorán újra és nem változtatják vissza akkor ez eleve nem is lehetséges,mert most um köbö olyan tíz év korkülönbség van közöttük.Ha ez így marad végig akkor tutira nem lesz a végén Ginny a párja wink



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
ErikaDátum: Vasárnap, 2012-08-05, 08:57 | Üzenet # 20
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ebben reménykedem én is! Annyira nem bírom Ginnyt, hogy nem is olvasok olyan ficcet, amiben ő van a középpontban!

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
Betűholisták gyűjtőhelye » Írók klubja » Írók blogja » Aremeh blogja
Keresés:

Designed by:KristineHolt © 2024