Scripta Péntek
2024-03-29
13:20
Üdv! Mugli | RSS Főoldal | Aremeh blogja - Oldal 4 - Betűholisták gyűjtőhelye | Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Betűholisták gyűjtőhelye » Írók klubja » Írók blogja » Aremeh blogja
Aremeh blogja
AremehDátum: Szerda, 2012-10-24, 22:13 | Üzenet # 61
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Kedves Mindenki!

Először is szeretnék bocsánatot kérni azért mert olyan hirtelen és ilyen sokáig eltűntem!!! cry AZ Adminainktól külön elnézést kérek, mert nem tartottam az ígéretem és nem küldtem törit a 200. napi kihívásba.
Az okok teljesen egyszerűek. Először is szeptember közepén megműtöttek az epémmel, így most egy epehólyaggal szegényebben írok nektek. Másodszor pedig elkezdtem dolgozni, méghozzá olyan munkabeosztással, ami reggel 8tól este 7ig tart, így amikor haza érek, nem marad másra erőm, mint hogy bedőljek az ágyba. Így sajnos mind a fordítással, mind a saját törikkel elmaradtam sad nem kicsit... Azonban jó hír, hogy úgy néz ki, november 1 től kicsit normalizálódik a helyzetem, és talán valamennyire vissza tudok térni a normál kerékvágásba! Addig is kérlek, még egy kicsit várjatok rám és én igyekszem minden türelmet kamatostul visszafizetni!! smile Addig mindenkinek ölelés!


Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
mzperxDátum: Szerda, 2012-10-24, 22:17 | Üzenet # 62
Írástudó
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 276
Kitüntetések: 7
Hírnév: 5
Állapot: Offline
biggrin Ne aggódj semmit, mi nem szaladunk el, és várunk vissza!!!
A Scripta adminjai nevében gyógyulást flower és sok kitartást! MZ
 
SmaragdDátum: Szerda, 2012-10-24, 23:04 | Üzenet # 63
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Bizony-bizony! Gyógyulgass, a többi meg ráér. Én vagyok az utolsó, aki szóváteszi neked a lemaradást, mert arról én is tudnék ám mesélni! Öhm... izé... Két oldalt nem bírok leírni kb. nyár óta sad



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Csütörtök, 2012-10-25, 00:40 | Üzenet # 64
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Pont ma írtam a chat-be,hogy tudnak-e rólad valamit mert olyan hirtelen eltűntél,Smaragd pedig válaszolt,hogy írtál ide.Hogy én ezt miért nem láttam az még számomra is nagy kérdés smile A lényeg drága,hogy túl vagy a műtéten,tehát GYÓGYULGASS!!!! és már dolgozol biggrin Ne aggódj,nem mi sem megyünk sehova és az oldal sem megy sehova smile Majd jönnek a frissek amikor elkészülnek wink Örülök,hogy előkerültél smile Jól vagy és csak ez számít biggrin



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
ErikaDátum: Csütörtök, 2012-10-25, 12:37 | Üzenet # 65
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Csatlakozom az előttem szólókhoz: gyógyulgass, a többi nem fontos!

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
AremehDátum: Csütörtök, 2012-10-25, 19:28 | Üzenet # 66
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Köszönöm Lányok! biggrin Ígérem visszatérek biggrin

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
ErikaDátum: Szerda, 2012-12-05, 20:37 | Üzenet # 67
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Drága szívem! Remélem, hogy jól vagy. Csak szólok, ha erre jársz: Áttettük a székhelyünket Smaragd oldalára! biggrin Vigyázz magadra, és kellemes mikulást!

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
Betűholisták gyűjtőhelye » Írók klubja » Írók blogja » Aremeh blogja
Keresés:

Designed by:KristineHolt © 2024