Scripta Szombat
2024-04-27
03:30
Üdv! Mugli | RSS Főoldal | Aremeh blogja - Oldal 2 - Betűholisták gyűjtőhelye | Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Betűholisták gyűjtőhelye » Írók klubja » Írók blogja » Aremeh blogja
Aremeh blogja
SmaragdDátum: Vasárnap, 2012-08-05, 09:44 | Üzenet # 21
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Ginnyt én is utálom, mellos történetében nem is értettem, hogy mit eszik Harry rajta. Ott párszor leütöttem volna, igaz olvastam már olyan törit is, ahol elviselhető volt.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
ErikaDátum: Vasárnap, 2012-08-05, 10:00 | Üzenet # 22
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Én már az eredetiben sem értettem! Sőt a Ron Hermione párost sem értem! Nem is illenek össze! Hogy ne legyen off: Hogy áll a fordítás?

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
AremehDátum: Vasárnap, 2012-08-05, 17:09 | Üzenet # 23
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Haliho! A fordítás holnap (hétfőn) legkésőbb kedden készen lesz biggrin az, hogy összejönnek e pedig, kérlek, hadd maradjon az én ( vagyis inkább az eredeti író) titka, hiszen ha én írnám sem mondanám el biggrin muhaha evil azért ne izguljatok nagyon biggrin

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
ErikaDátum: Vasárnap, 2012-08-05, 17:24 | Üzenet # 24
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Olyan gonosz vagy! *Erika duzzog* Ha egy kis utalás is lesz rá, hogy Igen, összejönnek, akkor azonnal abbahagyom az olvasást! Annyira utálom a csajt! *Erika elvonul, és imádkozik mindenkihez, hogy ne Harry/Ginny legyen*

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
evelynDátum: Vasárnap, 2012-08-05, 18:56 | Üzenet # 25
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Na azt én sem szeretném.Én abban reménykedem,hogy Harry végig megmarad gyereknek és olyan ütemben fog idősödni ahogy a normális vele egykorúak biggrin Ha ez történik akkor nem lesz Ginny a párja,de nem lehetünk biztosak végül is egy baleset miatt lett ismét gyermek wink Azért reménykedni lehet biggrin



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
AremehDátum: Hétfő, 2012-08-06, 09:06 | Üzenet # 26
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Jaj Erika (szomorú) tényleg abbahagynád? sad ígérem, igyekszem a fordítással, hogy minél hamarabb megtudd! És evelyn neked is ezt tudom mondani biggrin

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
ErikaDátum: Hétfő, 2012-08-06, 09:12 | Üzenet # 27
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nem ez lenne az első történet! Habár nagyon szomorú lennék miatta! Úgyhogy tessék nekem megmondani, hogy Harry/Ginny lesz, vagy sem!

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
AremehDátum: Kedd, 2012-08-07, 09:48 | Üzenet # 28
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Rendben van! Engedek a terrornak (bár ez ellenkezik az elveimmel)... Ginny ebben a részben szerepelt utoljára a történetben! Sokkal bonyolultabb és váratlanabb dolgok fognak történni...

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
evelynDátum: Kedd, 2012-08-07, 09:59 | Üzenet # 29
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Köszönjük szépen Aremeh.Ez igazán megnyugtató válasz biggrin Főleg,hogy a továbbiakban sem kell elviselni Ginnyt smile Bár én azért nem hagytam volna abba.Annál jobban érdekel és jobban szeretem,hogy egy ilyen kis apróság eltántorítson smile Én csak utálom a csajt,semmilyen formában de ha egy töri jó akkor ez sem tántoríthat el biggrin



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
ErikaDátum: Kedd, 2012-08-07, 10:41 | Üzenet # 30
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Éjjen, nincs több Ginny! rah rah rah rah rah rah rah

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
AremehDátum: Kedd, 2012-08-07, 12:45 | Üzenet # 31
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
happy örülök, hogy mindenkit megnyugtathattam biggrin

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
ErikaDátum: Kedd, 2012-08-07, 12:48 | Üzenet # 32
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nekem az volt a lényeg, hogy ne Harry/Ginny legyen! Hogy haladsz a fordítással, drága?
A másik töriről van már valami hír? Hány éves is vagy? Lenne kedved még egy fordítást bevállalni? *Erika abbahagyja a kérdezősködést, mielőtt még valaki fejbevágja happy *


Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
AremehDátum: Kedd, 2012-08-07, 15:40 | Üzenet # 33
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Drága Erika! A fordítás sajnos nem megy olyan gyorsan mint reméltem, de péntekig biztosan megérkezik. Ha a másik történet alatt a sajátomat érted, akkor igyekszem azzal is, de sajnos a fordítás mellett nem egyszerű sad 23 éves vagyok biggrin és attól függ, hogy milyen témában, no meg hogy hány fejezetes lenne az új smile

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
ErikaDátum: Kedd, 2012-08-07, 16:02 | Üzenet # 34
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
A Főnixekről című fordításodra is gondoltam. Ne aggódj, majd kész leszel, mi megvárunk. biggrin Egy Snarry történetre gondoltam, amit elkezdtek lefordítani, de abba maradt! sad Csak 4 fejezet lenne hátra belőle!

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
evelynDátum: Kedd, 2012-08-07, 16:36 | Üzenet # 35
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Hm tudunk várni drága smile Reménykedik,hogy Aremeh vállalja a fordítást biggrin 4 feji nem olyan sok wink

Hozzáadva (2012-08-07, 17:36)
---------------------------------------------
Erika ha 4 feji marad hátra akkor a többi le van fordítva?Hm sok töri fordítás maradt félbe hagyva.Sajnos sad




“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
ErikaDátum: Kedd, 2012-08-07, 16:47 | Üzenet # 36
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Igen, a többi le van fordítva!
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=39403
http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=77172

Itt vannak a linkek a fordításhoz! Aremeh, felejtsd el, nem kell lefordítanod!


Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
evelynDátum: Kedd, 2012-08-07, 17:26 | Üzenet # 37
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Ezt olvastam és sajnáltam,hogy ketten is neki kezdtek és egyikük sem fejezte be.Miért nem akarod már,hogy lefordítsa?Engem érdekelt volna,hogy mi lesz a vége és ki volt aki ezt tette az áldozatokkal.



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
ErikaDátum: Kedd, 2012-08-07, 17:40 | Üzenet # 38
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Én nagyon szeretném, de nem varrhatok mindent a nyakába!

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
evelynDátum: Kedd, 2012-08-07, 18:38 | Üzenet # 39
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Oké így már értem biggrin Persze én sem akarok mindent a nyakába varrani.Most tovább reménykedem,hogy lesz aki lefordítja egyszer az utolsó 4 részt.Azért jó lenne,de én már annak is örülök,hogy a már most kedvencemmé vált severitusom fordítja biggrin



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)


Az üzenetet módosította: evelyn - Kedd, 2012-08-07, 18:39
 
ErikaDátum: Kedd, 2012-08-07, 19:07 | Üzenet # 40
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ezzel én is így vagyok! Nem lehetek elég hálás neki!

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
Betűholisták gyűjtőhelye » Írók klubja » Írók blogja » Aremeh blogja
Keresés:

Designed by:KristineHolt © 2024