Scripta Csütörtök
2024-04-25
11:32
Üdv! Mugli | RSS Főoldal | Aremeh blogja - Oldal 3 - Betűholisták gyűjtőhelye | Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Betűholisták gyűjtőhelye » Írók klubja » Írók blogja » Aremeh blogja
Aremeh blogja
AremehDátum: Kedd, 2012-08-07, 19:27 | Üzenet # 41
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Sziasztok Lánykák! Most hogy így megbeszéltétek a dolgot biggrin én is belecsöppenek a beszélgetésbe happy 4 fejezet nem a világ, úgy hogy lefordítom. csak nem tudom, hogy hova rakjam ha kész, ebben a segítségeteket kérem smile a Főnixekről sajnos nem lesz befejezve, mert senkitől sem tudtam megszerezni a maradék fejezeteket, így viszont nem lenne értelme tovább fordítani sad sajnálom én is, de reménykedem, hogy egyszer majd újra fenn lesz... szóval fordítom a maradék négyet biggrin

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
evelynDátum: Kedd, 2012-08-07, 19:43 | Üzenet # 42
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Aremeh drága imádlak heart heart heart heart És azt hiszem,hogy Erika nevében is mondhatom.Hálásan köszönjük.Hm merin és a Kvintesszencián van fent eddig.Merin tudom,hogy sokan vannak akik az utolsó fordítót szekálták azért,mert felrakta azt ami addig meg volt aztán eltűnt.Szóval szerintem talán a merire de meg kéne kérdezni az ottani admin néniket.Bár ha mondjuk ide raknád fel nekem az is megfelel smile Hm nem akarom szegény meriseket kihagyni biggrin Aztán lehet,hogy Erikának lesz más ötlete smile

Hozzáadva (2012-08-07, 20:43)
---------------------------------------------
Oh Főnixekről-t sajnálom,de így tényleg nincs semmi értelme lefordítani sad




“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
ErikaDátum: Kedd, 2012-08-07, 20:11 | Üzenet # 43
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nekem úgy is jó, ha a nyers változatot átküldöd emilkében! Nem kell bétáztani, csinosítani, csak elküldeni! Megtaláltam az eredetit az FFneten, itt a link! http://www.fanfiction.net/s/2646230/1/Time_Truth_and_Sacrifice Most néztem csak, az utolsó 4 fejezet baromi hosszú!

Egyébként, ha fordítani valót keresel, akkor szólj nyugodtan, mert van néhány angol severitus, ami érdekelne! 4 év "íntenzív" angol nyelvtanulás után ennyi a tudományom:
- Hi, my name's Erika. I have got two brothers! happy


Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.


Az üzenetet módosította: Erika - Kedd, 2012-08-07, 20:18
 
AremehDátum: Kedd, 2012-08-07, 20:35 | Üzenet # 44
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
happy rendben van. Akkor meglátom mit csinálok majd velük, lehet, hogy csak elküldöm majd nektek.

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
evelynDátum: Kedd, 2012-08-07, 21:27 | Üzenet # 45
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Nekem úgy is jó ha emilkében megkapom biggrin Erika nekem meg csak annyi,hogy yes és no.Ezzel meg aztán nem sokra megyek happy



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
ErikaDátum: Szerda, 2012-08-08, 06:55 | Üzenet # 46
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Meg, ha nagyon összekaparom, akkor el tudnám mondani a gulyásleves receptjét! happy Vendéglátós suli! wacko

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
AremehDátum: Szerda, 2012-08-08, 08:59 | Üzenet # 47
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
happy biggrin

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
evelynDátum: Péntek, 2012-08-10, 11:56 | Üzenet # 48
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Hogy állsz a fordítással drága?Tudod semmi sürgetés csak érdeklődöm biggrin



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
AremehDátum: Szerda, 2012-08-15, 13:25 | Üzenet # 49
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Haliho Kedveseim! Tudom el vagyok maradva (szégyenezve nézi a földet), de sajnos becsúszott egy két dolog, így nem maradt időm a fordításra. Ígérem (most már tényleg!), hogy ezen a héten lesz friss!!

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
evelynDátum: Szerda, 2012-08-15, 14:38 | Üzenet # 50
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Semmi baj drága.Az élet már csak ilyen.Soha nem az van amit mi szeretnénk hanem amit a nagy és tökéletes univerzum smile Jézus,most már tényleg nagyon kell nekem az a szabi.Mostantól egy kicsit besegítek és azért fogok imádkozni,hogy senki ne térítsen el a fordítástól smile



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
AremehDátum: Csütörtök, 2012-08-16, 10:25 | Üzenet # 51
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Köszönöm szépen! És jó pihit biggrin remélem hamarosan jön...

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
evelynDátum: Kedd, 2012-08-21, 20:24 | Üzenet # 52
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Szia drágám! Érdeklődhetek,hogy hogy állsz a fordítással? Nem kell szégyenkezni csak ma ilyen kérdezősködős hangulatom van biggrin Túl kipihent vagyok happy Tehát csak érdeklődöm,nem akarlak téged sem sürgetni csak hát ami jó az jó és én szeretem ezt a fordítást és tudom,hogy az idegeitekre megyek csak hát....na érted.... smile Még mindig roppant értelmes tudok lenni happy



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
AremehDátum: Szerda, 2012-08-29, 07:57 | Üzenet # 53
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Szia Drága! Igyekszem...igyekszem és ha minden igaz akkor pótlásként ezen a héten két fejezetet is kaptok biggrin

Hozzáadva (2012-08-29, 08:57)
---------------------------------------------
Drága Lányaim! Mielőtt azt gondolnátok, hogy teljesen megbízhatatlan vagyok, engedjétek meg, hogy elmondjam a védőbeszédem... sajnos pár nappal ezelőtt kiderült ,hogy meg kell műteni az epémmel, így a rohangálás a kórházból ki be, vizsgálatok, labor, időpont egyeztetések egyszerűen minden időmet és energiámat elvették! Kérlek na haragudjatok rám! Most már nem ígérek időpontot, de amint kész lesznek (mert nem felejtettelek el titeket) teszem is fel a fordításokat!!!! Köszönöm a türelmet és a belém vetett hitet, remélem még maradt valamennyi.


Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
ErikaDátum: Szerda, 2012-08-29, 08:07 | Üzenet # 54
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Te csak az egészségeddel törődj, a többi megvár! Mielőbbi jobbulást!

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
KristineHoltDátum: Szerda, 2012-08-29, 08:24 | Üzenet # 55
Főinspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 507
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Aremeh, ezerrel küldjük a gyógyító enerdzsít!!!
Tessék gyógyulni, lábadozni - nem fogunk elfutni, megvárjuk a frisseidet... biggrin


"Az ihlet, a lusta írók kifogása"



"Nem voltam szar ember - még ha szarokat írtam is..." by: Két arc: Bűnösök imája
 
AremehDátum: Szerda, 2012-08-29, 08:59 | Üzenet # 56
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Jajj Lányok, olyan aranyosak vagytok! Köszönöm az "enerdzsít" biggrin és igyekszem!

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
evelynDátum: Szerda, 2012-08-29, 10:04 | Üzenet # 57
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Drága szívem,ha valaki akkor én tudom milyen átok az ha az epéd nem egészséges.Szóval Te csak a gyógyulással foglalkozz,rendben? A fordítások pedig majd jönnek,most az a lényeg,hogy gyógyulj meg mielőbb.Én is küldök neked sok sok gyógyító energiát biggrin



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
AremehDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 19:54 | Üzenet # 58
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Hölgyeim! A következő rész fenn biggrin már csak az adminok ítéletére vár biggrin

Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
evelynDátum: Csütörtök, 2012-08-30, 23:12 | Üzenet # 59
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Olvastam és hagytam kritit biggrin Köszike drága,Imádtam és nagyon ki akarom tekerni az öreg nyakát wink Nagyon epekedve és tűkön csücsülve várom a folytit smile



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
SmaragdDátum: Kedd, 2012-09-11, 21:56 | Üzenet # 60
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Ficeid és hozzászólásaid átköltöztetve, kérlek, változtass jelszót!



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
Betűholisták gyűjtőhelye » Írók klubja » Írók blogja » Aremeh blogja
Keresés:

Designed by:KristineHolt © 2024