Scripta Péntek
2024-03-29
13:19
Üdv! Mugli | RSS Főoldal | Scale írópalettája - Betűholisták gyűjtőhelye | Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Betűholisták gyűjtőhelye » Írók klubja » Írók blogja » Scale írópalettája
Scale írópalettája
KristineHoltDátum: Kedd, 2012-06-26, 14:20 | Üzenet # 1
Főinspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 507
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Scalenak!!

"Az ihlet, a lusta írók kifogása"



"Nem voltam szar ember - még ha szarokat írtam is..." by: Két arc: Bűnösök imája
 
ScaleDátum: Kedd, 2012-06-26, 14:40 | Üzenet # 2
Ötödéves
Csoport: Szerzők
Üzenetek: 171
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ehhem-ehhem! *megszeppenten körbepislog*

Megkértem Kristine-t, hogy készítsen nekem egy ilyen blogot, és most hogy kész van, úgy tetszik, és úgy vigyorgok, mint a házalakítós műsorban a tulajok. smile (Mármint az amerikaiban wink )

Mit is kell ideírni, hát igen, a várható sztorikról. Akkor lássuk!

Először is, az Elégtétel...?-nek mindenképpen várható még további három fejezete. A második címe: Boldog születésnapot! Harry a megszokott "bagázson" kívül további két - igen, kettő - embertől fog kapni ajándékot. A harmadik fejezet címét még nem tudom, ahogy a negyedikét sem, de előbbi az évnyitó után fog játszódni, utóbbi pedig közvetlenül Voldemort legyőzése előtti napon.

És ezt követően egy háromfejezetes snarry. Harry a Végső Csatában egy célt tévesztett Halálos Átok miatt életét veszti. Perselus Piton legnagyobb bosszúságára Harry nem kel át a túlvilágra, hanem a Roxfortban bolyong, és legtöbbször az ő lakosztályában keres menedéket. Így a bájitalmester elhatározza, hogy bármi áron, de Potter-mentesíti környezetét. Keserédes történet lesz ez egy szellem és egy ember furcsa szerelméről.

Egyelőre azt hiszem ennyi. ^^ Ha bárkinek bármilyen kérdése/kérése lenne, csak bátran írja meg.

Köszi, hogy erre jártál! biggrin

Uff! Én beszéltem!


http://scaleoldala.ucoz.hu/

A káoszelmélet szerint egy olyan apróság, mint egy pillangó szárnyának rezdülése, akár tájfunt is okozhat a világ túlsó felén.

(Pillangó-hatás c. film)
 
KristineHoltDátum: Szerda, 2012-06-27, 08:43 | Üzenet # 3
Főinspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 507
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Ez aztán a remek bevezető! smile

"Az ihlet, a lusta írók kifogása"



"Nem voltam szar ember - még ha szarokat írtam is..." by: Két arc: Bűnösök imája
 
ScaleDátum: Szerda, 2012-06-27, 13:57 | Üzenet # 4
Ötödéves
Csoport: Szerzők
Üzenetek: 171
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ó, és még nem is meséltem egy severion novelláról, Kristine. Hajjaj, vannak ötleteim! book

http://scaleoldala.ucoz.hu/

A káoszelmélet szerint egy olyan apróság, mint egy pillangó szárnyának rezdülése, akár tájfunt is okozhat a világ túlsó felén.

(Pillangó-hatás c. film)
 
KristineHoltDátum: Szerda, 2012-06-27, 15:49 | Üzenet # 5
Főinspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 507
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Severion!!?? Na, halljam csak!!!!

"Az ihlet, a lusta írók kifogása"



"Nem voltam szar ember - még ha szarokat írtam is..." by: Két arc: Bűnösök imája
 
ScaleDátum: Szerda, 2012-06-27, 16:09 | Üzenet # 6
Ötödéves
Csoport: Szerzők
Üzenetek: 171
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Severion = Perselus/Ron apa-fia kapcsolat. smile Persze, csak örökbefogadás útján. wink Saját gyártmánynak vallom a kifejezést, mert még soha nem találkoztam ilyesmivel.

http://scaleoldala.ucoz.hu/

A káoszelmélet szerint egy olyan apróság, mint egy pillangó szárnyának rezdülése, akár tájfunt is okozhat a világ túlsó felén.

(Pillangó-hatás c. film)
 
evelynDátum: Szombat, 2012-06-30, 21:58 | Üzenet # 7
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Azért drága mert szerintem ilyen még nincs biggrin Ronnak mindig ott a családja még akkor is ha némelyik tagját megölik.Én még nem találkoztam ilyennel és tetszik az elnevezés.Remek saját találmány smile



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
ScaleDátum: Vasárnap, 2012-07-01, 08:05 | Üzenet # 8
Ötödéves
Csoport: Szerzők
Üzenetek: 171
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Hát, aranyom, reménykedem benne, hogy tényleg nincs. smile Perselus/Hermione apa-lányával örökbefogadással már találkoztam, de mondom, Ronnal még nem. Én szegény Ron egész családját kiírtom, Piton meg önként (dúlva-fúlva) befogadja. smile

http://scaleoldala.ucoz.hu/

A káoszelmélet szerint egy olyan apróság, mint egy pillangó szárnyának rezdülése, akár tájfunt is okozhat a világ túlsó felén.

(Pillangó-hatás c. film)
 
KristineHoltDátum: Vasárnap, 2012-07-01, 08:23 | Üzenet # 9
Főinspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 507
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Mollyt is? *sír* Nem lehetne csak kitörölni a memóriáját??? *Szereti Mollyt*

"Az ihlet, a lusta írók kifogása"



"Nem voltam szar ember - még ha szarokat írtam is..." by: Két arc: Bűnösök imája
 
ErikaDátum: Vasárnap, 2012-07-01, 09:00 | Üzenet # 10
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ne, csak Billt ne! Nem ölheted meg Billt! *Erika egy csöppet sem Bill mániás! happy * Kérlek, kérlek ne öld meg Billt! *sírva kirohan és soha többet nem áll szóba senkivel* cry

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
KristineHoltDátum: Vasárnap, 2012-07-01, 09:17 | Üzenet # 11
Főinspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 507
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Erika! tessék visszarohanni! Most!!!!!!

"Az ihlet, a lusta írók kifogása"



"Nem voltam szar ember - még ha szarokat írtam is..." by: Két arc: Bűnösök imája
 
ErikaDátum: Vasárnap, 2012-07-01, 09:27 | Üzenet # 12
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
*Erika megebédelt és behozott három csomag papírzsepit* Itt vagyok! Scale NEM ÖLHETED MEG BILLT! *Erika körbenéz és elégedetten szemléli a/ I LOVE BILL feliratokat*

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
evelynDátum: Vasárnap, 2012-07-01, 11:32 | Üzenet # 13
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
No drága ezt,hogy oldod meg? smile Hm ha se Mollyt se Billt nem lehet megöli akkor talán Erika és Kristine kiegyezik abban mondjuk,hogy ők túlélik,de a Szent Mungoba kerülnek és Ront valakinek be kell fogadnia amíg valamelyikük fel nem épül és Perselus lesz a szerencsés kivlasztott erre a feladatra smile No mit szóltok hozzá? smile Más ötlet most nem jut eszembe,de persze Scale fogja írni,szóval ez igazából majd az Ő döntése lesz biggrin Mollyt én is szeressem és igazából Billel sincs semmi bajom smile



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
ScaleDátum: Vasárnap, 2012-07-01, 12:10 | Üzenet # 14
Ötödéves
Csoport: Szerzők
Üzenetek: 171
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Hááát, én kinyírtam mindenkit egy robbanásban, még Harryt is megöltem a Minisztériumban, de esetleg Molly és Bill járhat úgy, hogy soha nem épülnek fel teljesen, és a Mungóban maradnak. De akkor Perselus hogy fogadja örökbe Ront? :)

http://scaleoldala.ucoz.hu/

A káoszelmélet szerint egy olyan apróság, mint egy pillangó szárnyának rezdülése, akár tájfunt is okozhat a világ túlsó felén.

(Pillangó-hatás c. film)
 
ErikaDátum: Vasárnap, 2012-07-01, 12:28 | Üzenet # 15
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Na mindegy. Írd meg, de én nem fogom olvasni! Sajnálom! sad *Erika megy és körbesimizi a Kasei oldaláról kinyomtatott Bill képet!*

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
ScaleDátum: Vasárnap, 2012-07-01, 13:14 | Üzenet # 16
Ötödéves
Csoport: Szerzők
Üzenetek: 171
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Hát ezt szomorúan hallom. sad De talán mire felkerül, adsz egy esélyt neki. Végül is, Perselus csak benne lesz. wink

http://scaleoldala.ucoz.hu/

A káoszelmélet szerint egy olyan apróság, mint egy pillangó szárnyának rezdülése, akár tájfunt is okozhat a világ túlsó felén.

(Pillangó-hatás c. film)
 
evelynDátum: Vasárnap, 2012-07-01, 13:21 | Üzenet # 17
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Hm Perselus mondjuk úgy fogadja örökbe Ront,hogy Molly és Bill előre láthatóan már nem fognak tudni róla gondoskodni viszont Ron mellé kell egy felnőtt.Például örökbefogadás helyett első nekifutásra a gyámságot adják Pitonnak Ron felett.De ezek csak ötletek,hogy Mollyék legalább túléljék biggrin



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
ScaleDátum: Vasárnap, 2012-07-01, 13:48 | Üzenet # 18
Ötödéves
Csoport: Szerzők
Üzenetek: 171
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ötletekből soha nem lehet elég, és ez kifejezetten tetszik, köszi! good smile

http://scaleoldala.ucoz.hu/

A káoszelmélet szerint egy olyan apróság, mint egy pillangó szárnyának rezdülése, akár tájfunt is okozhat a világ túlsó felén.

(Pillangó-hatás c. film)
 
evelynDátum: Vasárnap, 2012-07-01, 19:03 | Üzenet # 19
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Szívesen drága smile Olvastam és véleményeztem az Elégtétel...?második részét.Nagyon imádtam biggrin



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
ScaleDátum: Hétfő, 2012-07-09, 17:12 | Üzenet # 20
Ötödéves
Csoport: Szerzők
Üzenetek: 171
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Kedves mindenki!

Az Elégtétel...? utolsó, negyedik fejezete admini elbírálás alatt áll, hamarosan lehet olvasni. smile


http://scaleoldala.ucoz.hu/

A káoszelmélet szerint egy olyan apróság, mint egy pillangó szárnyának rezdülése, akár tájfunt is okozhat a világ túlsó felén.

(Pillangó-hatás c. film)
 
Betűholisták gyűjtőhelye » Írók klubja » Írók blogja » Scale írópalettája
Keresés:

Designed by:KristineHolt © 2024