Scripta Péntek
2024-04-26
21:44
Üdv! Mugli | RSS Főoldal | Szabadon választott... - Betűholisták gyűjtőhelye | Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: KristineHolt  
Betűholisták gyűjtőhelye » Csevegő » Hétköznapi susmus » Szabadon választott...
Szabadon választott...
KristineHoltDátum: Vasárnap, 2012-05-13, 11:25 | Üzenet # 1
Főinspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 507
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Bezony, témamegkötés nélkül működik a susmus... smile

"Az ihlet, a lusta írók kifogása"



"Nem voltam szar ember - még ha szarokat írtam is..." by: Két arc: Bűnösök imája
 
KristineHoltDátum: Hétfő, 2012-05-14, 04:10 | Üzenet # 2
Főinspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 507
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Mary!!

Gratulálok!
Köszönet a sok, és fantasztikus kritikáért!


"Az ihlet, a lusta írók kifogása"



"Nem voltam szar ember - még ha szarokat írtam is..." by: Két arc: Bűnösök imája
 
aenaDátum: Péntek, 2012-05-25, 14:53 | Üzenet # 3
Harmadéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 81
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hogy hívják a templomok közti hálózatot ?
- PapLAN.
biggrin legyen valami extra humor is xP


"Vannak pillanatok, amikor az élet bizonyos embereket elválaszt egymástól azért, hogy megértsék, milyen sokat jelentettek egymásnak."
 
KristineHoltDátum: Péntek, 2012-05-25, 18:09 | Üzenet # 4
Főinspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 507
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Állapot: Offline
happy happy

Gyönyörű a farkasod..: biggrin


"Az ihlet, a lusta írók kifogása"



"Nem voltam szar ember - még ha szarokat írtam is..." by: Két arc: Bűnösök imája
 
aenaDátum: Péntek, 2012-05-25, 21:41 | Üzenet # 5
Harmadéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 81
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
ugye?:DDD szerintem is smile

"Vannak pillanatok, amikor az élet bizonyos embereket elválaszt egymástól azért, hogy megértsék, milyen sokat jelentettek egymásnak."
 
KristineHoltDátum: Szombat, 2012-05-26, 05:47 | Üzenet # 6
Főinspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 507
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Állapot: Offline
bezony! Jó szórakozást neked mára! rah wine

"Az ihlet, a lusta írók kifogása"



"Nem voltam szar ember - még ha szarokat írtam is..." by: Két arc: Bűnösök imája
 
mzperxDátum: Hétfő, 2012-05-28, 19:03 | Üzenet # 7
Írástudó
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 276
Kitüntetések: 7
Hírnév: 5
Állapot: Offline
most látom csak ezt a táncoló-vetköző Pitont, gratula 3 perce nevetek rajta!
 
KristineHoltDátum: Kedd, 2012-05-29, 07:52 | Üzenet # 8
Főinspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 507
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Ugye milyen [b]CUKI[/b]?? happy

Úgy csórtam wink


"Az ihlet, a lusta írók kifogása"



"Nem voltam szar ember - még ha szarokat írtam is..." by: Két arc: Bűnösök imája
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2012-06-10, 17:04 | Üzenet # 9
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Ezt muszáj megosztanom az erre járókkal...

Ma reggel korán keltem - félálomban már egy ideje hallottam, hogy a kutyám körme kopog a parkettán, gondoltam megnézem minek sétálgat cool Látom, hogy alszik az ágy végében a parkettán. Szépen átsétáltam felette, mentem ki a konyhába - erre megint kopogás. Nézem, hogy szerencsétlen jönne utánam, de nem tud, mert a háta beszorult az ágy alá surprised
Lapkutyám addig nyújtózott fekve, míg a lábával nekitámaszkodott a komódnak, és berúgta magát a francia ágy alá biggrin Vicces volt nézni, ahogy az egyébként még kölyök (14 hónapos), de már szép nagy darab németjuhászom próbál kimászni az ágy alól...




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
KristineHoltDátum: Hétfő, 2012-06-11, 03:26 | Üzenet # 10
Főinspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 507
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Valld be, hogy te tuszkoltad a kutyit az ágy alá happy happy happy

"Az ihlet, a lusta írók kifogása"



"Nem voltam szar ember - még ha szarokat írtam is..." by: Két arc: Bűnösök imája
 
aenaDátum: Hétfő, 2012-06-11, 18:49 | Üzenet # 11
Harmadéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 81
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
szegény kutyus bár szívesen megnéztem volna ezt a müveletet

Hozzáadva (2012-06-11, 19:49)
---------------------------------------------
Elmegy a paraszt bácsi az ügyvédhez, mert el szeretne válni a feleségétől.
- És Ügyvéd Úr, úgy mégis, mennyiért vállalná el az ügyet?
- 120.000 Ft-ért!

- Normális maga!? Beszéltem a vadásszal, 50-ért lelövi

egy kis vicc


"Vannak pillanatok, amikor az élet bizonyos embereket elválaszt egymástól azért, hogy megértsék, milyen sokat jelentettek egymásnak."
 
aenaDátum: Hétfő, 2012-06-11, 18:58 | Üzenet # 12
Harmadéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 81
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
A tanár nincs megelégedve az elsősök szellemi színvonalával, ezért gúnyosan így szól hozzájuk:
- Kérem, aki idiótának érzi magát, az álljon fel!
Nagy csend, mindenki ülve marad. Egyszer csak egy az egyik diák óvatosan feláll.
- Nos, maga úgy gondolja, hogy rászolgált az idióta elnevezésre? - kérdi a tanár.
- Az igazat megvallva nem, de nem bírtam nézni, hogy a tanár úr egyedül álldogál.
Csatolmányok: 1474017.jpg (154.4 Kb)


"Vannak pillanatok, amikor az élet bizonyos embereket elválaszt egymástól azért, hogy megértsék, milyen sokat jelentettek egymásnak."
 
SmaragdDátum: Hétfő, 2012-06-11, 18:59 | Üzenet # 13
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Nem kell nekem tuszkolni, megoldja ő ezt egyedül is. Amúgy is mindig úgy alszik, hogy a feje az ágy alatt van, csak akkor nem az ágy végében van, hanem a jobb oldalamon smile
A lábainál fogva tudtam csak kihúzni az ágy alól, de különösebben nem viselte meg az eset, most is ott alszik, csak a háta a komód felé van.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
aenaDátum: Kedd, 2012-06-19, 20:44 | Üzenet # 14
Harmadéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 81
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
hm cuki lehet biggrin nekünk is van egy szobacirkálónk
a legjobb az ha leül és neki áll tisztitani a lábát , de közben a lábaival tolja magát
ez a kettőség oda vezet hogy nyalakodás közbe körbe körbe pörög a fenekén biggrin valami hihetetlen


"Vannak pillanatok, amikor az élet bizonyos embereket elválaszt egymástól azért, hogy megértsék, milyen sokat jelentettek egymásnak."
 
SmaragdDátum: Kedd, 2012-06-19, 21:18 | Üzenet # 15
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Aranyos lehet. Én meg éppen az említett ebbel megyek nemsokára sétálni, most, hogy lehűlt egy kicsit a levegő (29 C) kimozgatom egy kicsit.



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2012-06-21, 18:42 | Üzenet # 16
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Kutyám ismét becuccolta magát az ágy alá, csak a farka lógott ki. (És természetesen megint nem tudott kijönni)



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szerda, 2012-06-27, 09:58 | Üzenet # 17
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
smile Nekem ezért van a kertben,pontosabban a hátsó teraszon van neki egy kényelmes kis vacka ott szeret aludni és így még minket lát amikor az étkezőben dekkolunk biggrin Szegény ha ő szorulna be az ágy alá akkor az ágyat kéne leemelni róla és egyébként is az a macskám helye happy
azért megnéztem volna szegényként ahogy kaparászik de nem jut sehová smile




“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
SmaragdDátum: Szerda, 2012-06-27, 18:31 | Üzenet # 18
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
A macska naplója:

453. nap
A fogvatartóm állandóan bizarr kis fityegő tárgyakat lógat az orrom elé, amik friss húsdarabokra hasonlítanak. Enni viszont száraz fűrészporra emlékeztető kaját ad. Az egyelten dolog, ami még éltet, a szökés reménye. No meg az öröm, hogy naponta tönkreteszek egy-egy bútordarabot. Megyek, szétrágom az egyik szobanövényt...

460. nap
A mai kísérletem, hogy megöljem a fogvatartómat azzal, hogy a lába köré csavarodok, majdnem sikerült. Meg kell próbálnom ugyanezt, amikor a lépcső tetején áll. Hogy elrettentsem és megfélemlítsem hitvány elnyomómat, megint sikerült a kedvenc székére hánynom. Legközelebb az ágyába fogok.

462. nap
Egész nap aludtam, hogy éjszaka legyen majd elég erőm órákon át hangos nyávogással kaját követelni.

467. nap
Elfogtam egy egeret, és lefejezve odavittem a fogvatartómnak, hogy lássa, mi mindenre vagyok képes, hátha beijed. Ehelyett megsimogatott és azt mondta: "Jó cica!" Hát ez nem jött be!

472. nap
Valami összejövetel volt náluk, ezért egész estére elkülönítettek egy szobába. Hallottam a zajokat, és éreztem annak a szörnyű löttynek a szagát, amit úgy hívnak, hogy sör. Hallottam, azt is, hogy valami képességről beszélgetnek, amivel állítólag én rendelkezem, allergia, vagy mi a neve. Ezt meg kéne tanulnom jobban használni!

475. nap
Szerintem a többi fogoly talpnyaló vagy besúgó. A kutyát gyakran szabadon engedik, és mindig boldogan visszatér. Biztos, hogy félkegyelmű. A madár viszont tuti, hogy köpni szokott. Valahogy kiképezték, hogy beszéljen a nyelvükön, és rendszeresen beszél velük. Biztos vagyok benne, hogy minden lépésemet jelenteni szokta. Mostani helyén, a fémszobában, egyelőre biztonságban van, de én tudok várni. Minden csak idő kérdése.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Szerda, 2012-06-27, 19:03 | Üzenet # 19
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
smile a 460-ik nap nagyon találó rám nézve,meg a macsekomra happy



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
SmaragdDátum: Szerda, 2012-06-27, 19:13 | Üzenet # 20
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Nálunk a 475. nap megy, minden nap biggrin



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
Betűholisták gyűjtőhelye » Csevegő » Hétköznapi susmus » Szabadon választott...
Keresés:

Designed by:KristineHolt © 2024