Scripta Péntek
2024-03-29
13:24
Üdv! Mugli | RSS Főoldal | Kívánságkút - Betűholisták gyűjtőhelye | Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
A fórum moderátora: Smaragd, mzperx  
Betűholisták gyűjtőhelye » Csevegő » Kívánságkút » Kívánságkút
Kívánságkút
SmaragdDátum: Kedd, 2012-06-26, 17:45 | Üzenet # 1
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Mai agyszüleményem, a topic ahol kívánhatsz smile
Ha szeretnél valamilyen témáról olvasni, esetleg van egy ötleted és szeretnéd, hogy valaki megírja, itt kérheted!




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
ErikaDátum: Kedd, 2012-06-26, 18:59 | Üzenet # 2
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Akkor leszek én az első. Valami olyasmit szeretnék, mint ez: http://fanfic.hu/merengo/viewstory.php?sid=59688

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
mzperxDátum: Kedd, 2012-06-26, 21:53 | Üzenet # 3
Írástudó
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 276
Kitüntetések: 7
Hírnév: 5
Állapot: Offline
hah! mondhatom, te aztán feladod a leckét!! happy
 
SmaragdDátum: Kedd, 2012-06-26, 23:32 | Üzenet # 4
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Ejha, bizony biggrin De én konkrétabb kívánságokra gondoltam smile Olyanra, amit leírva aztán az erre járónak megszalad a képzelete, és azt mondja, hogy "ezt biza én megírom, mert tetszik az ötlet!"



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
ErikaDátum: Szerda, 2012-06-27, 06:39 | Üzenet # 5
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Oké! Nuku Voldi, happy kinyiffant 1981 október 31-én. A kicsi Harry Dursleyékhoz került, de néhány nap múlva valami úton, módon átkerül az Oduba. Onnan pedig Pitonhoz és ő felneveli! Ginny meg se szülessen happy és az aranytrió tagjai a Weasley ikrek legyenek. Olyan jó ötletem van, kár, hogy én nem tudom megírni! sad

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
KristineHoltDátum: Szerda, 2012-06-27, 08:41 | Üzenet # 6
Főinspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 507
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Nocsak! Látom elszabadult a fantázia!!
Smaragd meg csak úgy ontja az új topikokat!! happy

Nekem is lehet kívánságom??


"Az ihlet, a lusta írók kifogása"



"Nem voltam szar ember - még ha szarokat írtam is..." by: Két arc: Bűnösök imája
 
ErikaDátum: Szerda, 2012-06-27, 09:08 | Üzenet # 7
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Kívánj te is! smile

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
AmyDátum: Szerda, 2012-06-27, 11:10 | Üzenet # 8
Ötödéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 199
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Sziasztok! Ugyanazt kívánom mit Erika biggrin Csak azzal a kölübséggel,hogy Harry-ből valami utón-módon eltávolítják Voldi lélekdarabját, de úgy,hogy az ereje nem sérül, sőt még talán az igazgatóét is meghaladja biggrin És megnézném a kezdeti nehézségeket, hogy veszi biggrin

Hozzáadva (2012-06-27, 12:10)
---------------------------------------------
Perselus

 
KristineHoltDátum: Szerda, 2012-06-27, 12:22 | Üzenet # 9
Főinspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 507
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Én Kalandos HP-t szeretnék! Mindegy a főszál, lehet sev, vagy SS/HG, vagy bármi más - de jó sok kaland legyen benne, esetleg valami rejtély is!
Ja és feltétlenül legyen benne Charlie!!! happy


"Az ihlet, a lusta írók kifogása"



"Nem voltam szar ember - még ha szarokat írtam is..." by: Két arc: Bűnösök imája
 
ErikaDátum: Szerda, 2012-06-27, 14:55 | Üzenet # 10
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Én Bill mániás vagyok! happy

Hozzáadva (2012-06-27, 15:55)
---------------------------------------------
Most jöttem rá. A saját kívánságomat írom jelenleg! happy


Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
AmyDátum: Szerda, 2012-06-27, 15:50 | Üzenet # 11
Ötödéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 199
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Állapot: Offline
biggrin
 
ScaleDátum: Csütörtök, 2012-06-28, 14:29 | Üzenet # 12
Ötödéves
Csoport: Szerzők
Üzenetek: 171
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Akkor most én is jövök egy ötlettel, akinek van kedve és tetszik is neki, megírhatja. smile

Szóval, nem tudom, hogy ismeritek-e az Isteni sugallat című sorozatot. Ha nem, röviden annyit arról, hogy Joannak különböző alakokban megjelenik Isten (kisgyerek, öreg néni, kutyasétáltató férfi, stb.), és feladatokkal látja el a lányt. Na, én ezt harrypotteresítettem. biggrin Harry annyira mugli, amennyire csak lehet, és a töriből már jól ismert alakokban megjelenik neki Merlin, és feladatokkal látja el, ugyanis az Ördög vagyis Voldemort veszélyezteti a világot. Hogy milyen feladatok, milyen veszély, és hogy több lesz-e benne a mágia, mint a sima, egyszerű gondok (pl. drog, rablás, iskolai- és/vagy otthoni problémák) azt az íróra bízom. ^^

Tehát, ha tetszik, neked adom, kedves író. :D


http://scaleoldala.ucoz.hu/

A káoszelmélet szerint egy olyan apróság, mint egy pillangó szárnyának rezdülése, akár tájfunt is okozhat a világ túlsó felén.

(Pillangó-hatás c. film)
 
SmaragdDátum: Csütörtök, 2012-06-28, 21:57 | Üzenet # 13
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Remélem megihletsz valakit biggrin Érdekes módon én a saját kívánságaimat írom meg wink



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
ScaleDátum: Péntek, 2012-06-29, 08:13 | Üzenet # 14
Ötödéves
Csoport: Szerzők
Üzenetek: 171
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Én is gondoltam már rá, hogy megírom, de aztán mindig jött valami más, ez meg ott maradt talonban. Talán majd egyszer... Ha meg mégse, akkor vigye más. :)

http://scaleoldala.ucoz.hu/

A káoszelmélet szerint egy olyan apróság, mint egy pillangó szárnyának rezdülése, akár tájfunt is okozhat a világ túlsó felén.

(Pillangó-hatás c. film)
 
mzperxDátum: Péntek, 2012-07-13, 14:25 | Üzenet # 15
Írástudó
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 276
Kitüntetések: 7
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Oké, akkor most én is megosztanék egyet a sok kívánságomból (noha nem reménykedek h megihletek vele vki, de ki tudja)
Szóóóval: előre szólok, hogy
VÁMPÍROS
Perselus Piton egyszer csak nyom nélkül eltűnik diákévei alatt (mondjuk 6-7. év körül) a Roxfortból, méghozzá a Tiltott Rengetegből. / Hogy mit keresett ott, azt rátok bízom, lehet büntetőmunka v. csak menekült, v. akármi, csak azért tűnjön fel vkinek, h. nincs meg/.
Sok év múlva a Tekergők, vagy a szűkebben vett tanári karának egy vagy több tagja fusson bele, méghozzá nem akármilyen körülmények között, ugyanis ez idő alatt Perselus váljon élőhalottá, és az egyik leghatalmasabb vámpírklán vezetőjévé.
A többit nagyjából rátok is bízom, de ha valaki megírja azért legyen terjedelme.
A történetbe szeretném, ha valahogy belekerülne az, hogy Perselus új életre és közösségre lelt a vámpírok között, és ha a régi közössége megkövetné, amiért annyit gyötörték fiatalon.
 
SmaragdDátum: Péntek, 2012-07-13, 14:30 | Üzenet # 16
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Érdekes felvetés, olvastam már pár vámpír pitonost, de nekem valahogy fura ebben a szerepben biggrin



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
mzperxDátum: Péntek, 2012-07-13, 14:33 | Üzenet # 17
Írástudó
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 276
Kitüntetések: 7
Hírnév: 5
Állapot: Offline
hát már rég megállapítottuk, hogy beteg elme vagyok, szóval mi mást is vártok tőlem happy

Tudom, tudom, egyáltalán semmit tongue
 
evelynDátum: Péntek, 2012-07-13, 15:04 | Üzenet # 18
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Hm nekem tetszik az ötlet. smile Remélem valakit megihlet a dolog és megírja.Tudnék élvezkedni rajta happy



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
ErikaDátum: Péntek, 2012-07-13, 15:09 | Üzenet # 19
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nekem is tetszik az ötlet, de én nem mernék nekivágni!

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
mzperxDátum: Péntek, 2012-07-13, 15:27 | Üzenet # 20
Írástudó
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 276
Kitüntetések: 7
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Na szép a végén még rám marad a piszkos munka h megírjam tongue csakazértse hihi
 
Betűholisták gyűjtőhelye » Csevegő » Kívánságkút » Kívánságkút
  • Oldal 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Keresés:

Designed by:KristineHolt © 2024