Scripta Szombat
2024-04-20
05:19
Üdv! Mugli | RSS Főoldal | Kívánságkút - Oldal 2 - Betűholisták gyűjtőhelye | Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: Smaragd, mzperx  
Betűholisták gyűjtőhelye » Csevegő » Kívánságkút » Kívánságkút
Kívánságkút
ErikaDátum: Péntek, 2012-07-13, 17:23 | Üzenet # 21
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Drága MZ! Örülök, ha egy novellát összehozok! wacko

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
mzperxDátum: Péntek, 2012-07-13, 18:35 | Üzenet # 22
Írástudó
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 276
Kitüntetések: 7
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Na mégis azért, valaki igazán végre az ÉN kedvemre is tehetne, de ha ilyenek vagytok, akkor majd írok én, de még milyet, olyat hogy aztán csak néztek! - Csak legyen időm rá! - Kezdhettek imádkozni, h. kirúgjanak... Na jó, inkább mégis írjatok ti!
 
ErikaDátum: Péntek, 2012-07-13, 18:42 | Üzenet # 23
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Drága MZ! Én azért imádkozom, hogy még sokáig legyen munkahelyed! Nekem már 2 éve nincs! sad

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
evelynDátum: Péntek, 2012-07-13, 19:15 | Üzenet # 24
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Én azért imádkozok drága MZ,hogy legyen munkahelyed és közben tengernyi időd-na jó legalább annyi szabadidőd,hogy mellette írni is tudj.



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
AmyDátum: Kedd, 2012-07-17, 15:41 | Üzenet # 25
Ötödéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 199
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Állapot: Offline
MZ Nekem már a fejemben van a történet csak még át kell rágnom magamban és persze megbarátkozni a gondolattal, hogy Perselus vámpírrá váljon majd talán egy kis idő múlva leírom biggrin Ha lesz hozzá elég ihletem. Mert a váza meg van csak az elejét és a végét kell még kigondolnom
 
evelynDátum: Szerda, 2012-07-18, 18:21 | Üzenet # 26
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Én szorítok neked Amy biggrin



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
mzperxDátum: Szerda, 2012-07-18, 18:33 | Üzenet # 27
Írástudó
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 276
Kitüntetések: 7
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Amy, bármit is írj, majd nekem, nagyon fogok örülni neki! a lényeg, hogy legyen meglepetééééés! applause :applause: applause :applause:

Az üzenetet módosította: mzperx - Szerda, 2012-07-18, 18:34
 
aenaDátum: Vasárnap, 2012-07-22, 19:38 | Üzenet # 28
Harmadéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 81
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
juhuu hát fel van adva a lecke a történetem mellet esetleg én is elgondolkodom biggrin , kris a te kivánságod szerintem bárki aki oda figyel néhány dologra teljesiteni tudja, talán még én is :DD
nos ha nem probálom meg sose derül ki igaz? különben is van valami amiért talán sikerülhet is na kris tudod e mire gondolok?:PP


"Vannak pillanatok, amikor az élet bizonyos embereket elválaszt egymástól azért, hogy megértsék, milyen sokat jelentettek egymásnak."
 
AltarisDátum: Hétfő, 2012-07-30, 23:23 | Üzenet # 29
Másodéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 51
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
hhhűűű, azt hiszem beteg ötletem támadt

előre kikötöm, hogy sosem szerettem a slash-t és nem is igen olvastam efféle történetet (mert a hátam (is) borsózik tőle....)
DE xD
Mi történhet akkor, ha két férfi, Pers és Harry egymással versengve próbálja elhódítani Rontól Hermionét, és közben egymásra találnak... xD

Nah, majd valakinek hátha megmozgatja a fantáziáját xD biggrin


Mi csak abban dönthetünk, hogy mi a teendő, ha már itt vagyunk. (John Ronald Reuel Tolkien)

Az igazság azok oldalán áll, akik keresik. (Terry Goodkind)
 
evelynDátum: Kedd, 2012-07-31, 00:48 | Üzenet # 30
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Uh hát annak én is örülnék ha ezt valaki megírná smile



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
ScaleDátum: Szerda, 2012-08-01, 15:04 | Üzenet # 31
Ötödéves
Csoport: Szerzők
Üzenetek: 171
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Jaj, ez a sztorialap nekem annyira tetszik, csak nincs ötletem hozzá - mármint a hódításhoz nincs... sad Pedig Merlin a tanúm, hogy nagyon szeretném megírni. smile

http://scaleoldala.ucoz.hu/

A káoszelmélet szerint egy olyan apróság, mint egy pillangó szárnyának rezdülése, akár tájfunt is okozhat a világ túlsó felén.

(Pillangó-hatás c. film)
 
AltarisDátum: Szerda, 2012-08-01, 16:15 | Üzenet # 32
Másodéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 51
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
mondjuk vacsorameghívás - békülőest a csata után - büntetőmunkának álcázott akármi... biggrin

Mi csak abban dönthetünk, hogy mi a teendő, ha már itt vagyunk. (John Ronald Reuel Tolkien)

Az igazság azok oldalán áll, akik keresik. (Terry Goodkind)
 
aenaDátum: Péntek, 2012-09-07, 09:42 | Üzenet # 33
Harmadéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 81
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
http://www.fanfiction.net/s/2653306/1/Harrys_Last_Hope
valaki igazán le fordíthatná igazából ha jól tudom a 8 ik fejezetig fordította Pegazus de szeretném elolvasni teljes egészében


"Vannak pillanatok, amikor az élet bizonyos embereket elválaszt egymástól azért, hogy megértsék, milyen sokat jelentettek egymásnak."
 
ScaleDátum: Péntek, 2012-09-07, 12:23 | Üzenet # 34
Ötödéves
Csoport: Szerzők
Üzenetek: 171
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Quote (aena)
valaki igazán le fordíthatná igazából ha jól tudom a 8 ik fejezetig fordította Pegazus de szeretném elolvasni teljes egészében


Emiatt szerintem Pegazussal kéne felvenned a kapcsolatot. Habár ahogy láttam '11 decembere óta nem frisselt, de ha ráírsz, hátha ad valami infót, vagy azt mondja, hogy szívesen átadja másnak a stafétabotot. De az is tény, hogy azt a nyolc fejezetet is sokáig fordította, szal lehet ha lassan is, de majd jönni fognak az új részek.


http://scaleoldala.ucoz.hu/

A káoszelmélet szerint egy olyan apróság, mint egy pillangó szárnyának rezdülése, akár tájfunt is okozhat a világ túlsó felén.

(Pillangó-hatás c. film)
 
AmyDátum: Péntek, 2012-09-07, 18:51 | Üzenet # 35
Ötödéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 199
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Na szt a részt én is szeretném elolvasni egészében és már végre meg szeretném tudni,hogy mi történt velük. Nagyon érdekel Harry és Pers sorsa. Már régen szeretném elolvasni,de mivel nincs friss ezért várok hátha sikerül még frissítenie, mert már régóta várom ezt a törit biggrin
 
ErikaDátum: Péntek, 2012-09-07, 19:12 | Üzenet # 36
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Én még júniusban felvettem vele a kapcsolatot. Itt a válasza:

Szia!

Az igazat megvallva nem tudok pontos időpontot mondani arra vonatkozóan, hogy mikor töltöm fel a következő fejezetet a Harry utolsó reménye című fordításomból, mert jelenleg nagyon lefoglal a vizsgaidőszak. Nagy valószínűséggel leghamarabb júliusban tudom feltölteni az új részt. Szeretnék rendszeresebben frissíteni, de sajnos a mindennapi élet általában közbeszól.
Köszönöm, hogy érdeklődtél a fordítás iránt.

Pegazus


Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
evelynDátum: Péntek, 2012-09-07, 20:22 | Üzenet # 37
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Nos akkor nem én vagyok az egyetlen aki ír neki biggrin Én szoktam rendszeresen írni amikor már túl sok ideje nincs friss,de azt az egyet biztosra mondta nekem,hogy bár igen össze-vissza tud frissíteni nem akarja félbe hagyni.Le fogja fordítani az egész történetet,de vannak neki is gondjai amik előbbre valók.Ezt meg is értem,hiszen mindenkinek vannak gondjai,bajai,de annyira nehéz a várakozás,de kitartó vagyok és időnként emilkét küldök neki,hogy tudja,bizony vannak akik,nem adják ám fel smile Nos a vizsgaidőszaknak vége,sőt már új évad kezdődik,reméljük a legjobbakat,hogy hamarosan felkerül az újabb feji.



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
mzperxDátum: Péntek, 2012-11-16, 18:22 | Üzenet # 38
Írástudó
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 276
Kitüntetések: 7
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Amy drága, a világért se panaszkodnék vagy türelmetlenkednék, de remélhetem még, hogy egyszer csak a vámpíros történetedet olvashatom?:)
 
KristineHoltDátum: Szerda, 2013-02-20, 14:38 | Üzenet # 39
Főinspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 507
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Valaki... Valaki... Valaki! Írjon gyorsan valamit amitől könnyesre röhöghetem magam... rettentően kellene nekem most egy nagyot szóló humor bomba...

"Az ihlet, a lusta írók kifogása"



"Nem voltam szar ember - még ha szarokat írtam is..." by: Két arc: Bűnösök imája
 
mzperxDátum: Szerda, 2013-02-20, 15:48 | Üzenet # 40
Írástudó
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 276
Kitüntetések: 7
Hírnév: 5
Állapot: Offline
Krisz! Kívánságod már teljesült is! Egy humorosnak szánt egyperces vár a Tollforgatón!
 
Betűholisták gyűjtőhelye » Csevegő » Kívánságkút » Kívánságkút
Keresés:

Designed by:KristineHolt © 2024