Scripta Csütörtök
2024-03-28
20:09
Üdv! Mugli | RSS Főoldal | Száz nap - Száz szó... - Újrakezdés - Betűholisták gyűjtőhelye | Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Archívum - csak olvasásra
A fórum moderátora: KristineHolt, Smaragd  
Betűholisták gyűjtőhelye » Írók klubja » A 100. nap játéka » Száz nap - Száz szó... - Újrakezdés (Scale írása)
Száz nap - Száz szó... - Újrakezdés
KristineHoltDátum: Hétfő, 2012-07-16, 11:03 | Üzenet # 1
Főinspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 507
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Cím: Újrakezdés
Kulcs: volt-nincs szekrény
Figyelmeztetések: nincs
Szereplők: Perselus Piton, Harry Potter
Kategória: Severitus
Tartalom: Jelen és múlt. Ha az előbbi rosszul alakul, néha szükséges változtatni, és ha már megtehetjük…
Szerzői megjegyzés: A történet kereken száz szó. Se több, se kevesebb.


Perselus szobormerev arccal nézte Harry holttestét a gyengélkedő ágyán. Soha nem voltak jóban, most mégis a bájitaltanár lelke forrongott, hogy ide jutottak – a Nagy Csata előtt is veszekedtek egy hatalmasat, és most mindennek vége. Perselus csalódott önmagában. Harry Potter csak egy gyerek volt, Merlin szerelmére!

Dühösen hagyta el a gyengélkedőt, és vette az irányt a Szükség Szobájába. Egyetlen lehetősége volt, ki kellett használnia. A volt-nincs szekrény tárva-nyitva állt; néhány komplex bűbáj, aztán az ajtó becsukódott, és a Potter család gyerekszobájában lépett ki. Nem bírt ránézni Lilyre. A gyerekágyhoz sietett, kiemelte belőle a kis Harryt, és visszatért a jelenbe.

A fiával.


"Az ihlet, a lusta írók kifogása"



"Nem voltam szar ember - még ha szarokat írtam is..." by: Két arc: Bűnösök imája
 
ErikaDátum: Csütörtök, 2012-07-19, 09:41 | Üzenet # 2
Hatodéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 374
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Kedves Író! Rövid, velős, érdekes. Egyszer ki fogod bontani? Remélem, hogy igen, mert rengeteg lehetőség van benne!

Azt hiszem, mindnyájunk élete jobb lenne, ha mindig ott lenne egy könyv mindegyikünk hátizsákjában.
 
AremehDátum: Csütörtök, 2012-07-19, 14:59 | Üzenet # 3
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Kedves Író! Én is tömör leszek! Tökéletes!
Köszönöm, hogy olvashattam!

ui.: néha a kevesebb a több és te ezt most tökéletesen példáztad!


Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
HotaruDátum: Csütörtök, 2012-07-19, 15:04 | Üzenet # 4
Írástudó
Csoport: Szerzők
Üzenetek: 67
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia!

Ez hihetetlenül jó lett! Megható és érdekes. Viszont ebből én is szívesen olvasnék egy részletes történetet (jó sok fejivel :-P)
Köszi, hogy olvashattam, élmény volt!! ^^


 
evelynDátum: Csütörtök, 2012-07-19, 15:10 | Üzenet # 5
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Kedves író! Erre töklétes a mondás mi szerint a kevesebb néha több.Rövid,tömör és lényegre törő volt.Igazán megfogott a vége,hogy a nagy csata után újra kezdjen mindent a fiával.Én is egyetértek a többiekkel.Szívesen olvasnék ebből egy kisebb regényt.Köszönöm,hogy olvashattam. biggrin



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
AmyDátum: Csütörtök, 2012-07-19, 15:38 | Üzenet # 6
Ötödéves
Csoport: Barátok
Üzenetek: 199
Kitüntetések: 2
Hírnév: 2
Állapot: Offline
Csatlakozom én is az előttem szolókhoz Kedves író! happy
 
KristineHoltDátum: Vasárnap, 2012-07-22, 01:58 | Üzenet # 7
Főinspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 507
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Kedves Író!

Nagyszerű történetet hoztál!
Élmény volt.. biggrin


"Az ihlet, a lusta írók kifogása"



"Nem voltam szar ember - még ha szarokat írtam is..." by: Két arc: Bűnösök imája
 
AnnaDátum: Hétfő, 2012-07-30, 22:54 | Üzenet # 8
Baby
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 3
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Kedves író! smile
Hát ez tök jó smile Tizenöt perce itt fetrengek a röhögéstől. smile Nagyszerű ötlet volt ez a rövid, tömör történet! smile Csodálkoztam, hogy a minimum száz szó... száz szavas fogalmazást írtam elsőben angolból smile Jól megoldottad a legkevesebb szóval. Sokatmondó, kedves történet volt. smile Köszi, hogy olvashattam smile
 
ScaleDátum: Szerda, 2012-08-08, 15:15 | Üzenet # 9
Ötödéves
Csoport: Szerzők
Üzenetek: 171
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Szia Anna!

Köszönöm szépen a dicséretet! smile Valóban tömör történet volt, igyekeztem mindent belesűríteni ebbe a kis keretbe, amit kiszemeltem, mert - mondom -, ha már Száz nap-Száz szó a verseny "szlogenje", akkor legyünk stílszerűek. biggrin Örülök, hogy tetszett ez a kis szösszenet. smile

Köszi, hogy itt jártál, és hogy írtál!


http://scaleoldala.ucoz.hu/

A káoszelmélet szerint egy olyan apróság, mint egy pillangó szárnyának rezdülése, akár tájfunt is okozhat a világ túlsó felén.

(Pillangó-hatás c. film)
 
Betűholisták gyűjtőhelye » Írók klubja » A 100. nap játéka » Száz nap - Száz szó... - Újrakezdés (Scale írása)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Designed by:KristineHolt © 2024