Scripta Péntek
2024-03-29
00:14
Üdv! Mugli | RSS Főoldal | Száz nap - Száz szó... - Egy békés élet - Betűholisták gyűjtőhelye | Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Archívum - csak olvasásra
A fórum moderátora: KristineHolt, Smaragd  
Betűholisták gyűjtőhelye » Írók klubja » A 100. nap játéka » Száz nap - Száz szó... - Egy békés élet (Erika írása)
Száz nap - Száz szó... - Egy békés élet
KristineHoltDátum: Vasárnap, 2012-07-15, 10:17 | Üzenet # 1
Főinspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 507
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Cím: Egy békés élet
Kulcs: Hopp-hálózati felügyelet
Figyelmeztetés (ha van)
Szereplők: Percy Weasley
Kategória: Általános


A háború végeztével Percy Weasley visszatért a Minisztériumba, és segített az újjáépítésben. Erőfeszítései meghozták számára az elismerést, és két évvel később kinevezték őt a Hopp-hálózati felügyelet élére. Nem volt olyan probléma, amit nem tudott megoldani. Felettesei elégedettek voltak a munkájával, az alkalmazottai felnéztek rá. A családja nagyon büszke volt Percyre. Minden vasárnap az Odúban ebédelt, és még kviddicsezett is a testvéreivel. Az apjával a munkáról beszélgetett, és még Ronnal is megtalálta a közös hangot. Londonban élt egy kis lakásban, ami nem messze volt a Minisztériumtól. Nem sokkal később beleszeretett az egyik munkatársába, Audreyba, és fél évvel később elvette őt feleségül. Két lányuk született, Molly és Lucy. Percy Weasley elégedett volt az életével, imádta a feleségét, a lányait, és a Minisztériumi munkáját.


"Az ihlet, a lusta írók kifogása"



"Nem voltam szar ember - még ha szarokat írtam is..." by: Két arc: Bűnösök imája
 
mzperxDátum: Csütörtök, 2012-07-19, 10:31 | Üzenet # 2
Csoport: Vendégek





szia, érdekes h pont Percyt választottad, ő szegény eléggé hanyagolva szokott lenni. Kár hogy nem írtál bővebben, megnéztem volna, h hogy jön ki Percy Ronnal, annyira más személyiségek, csoda, h egy az anyjuk smile
 
evelynDátum: Csütörtök, 2012-07-19, 10:45 | Üzenet # 3
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Kedves író! Erre mondják azt,hogy rövid de velős biggrin Jó volt kicsit más szerepben látni Percy-t és örültem,hogy itt megtalálta a családhoz vezető utat és sikeresen vissza illeszkedett a családjába.Azt hiszem elmondhatjuk,hogy valóban békés élete lett,meg volt mindene amire egy férfi vágyhat,megkapta az elismerést,büszkévé tette a szüleit,sikerült megnősülnie és született két kislánya.Mit akarhatna ennél többet egy fiatalember.Örülök,hogy Percy-nek végül sikerült.Azért egy Ron-Percy beszélgetést megnéztem volna smile Köszönöm,hogy olvashattam biggrin



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
HotaruDátum: Csütörtök, 2012-07-19, 12:55 | Üzenet # 4
Írástudó
Csoport: Szerzők
Üzenetek: 67
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Szia!

Aranyos kis szösszenet, és itt még bírom is Percyt (mert egyébként annyira nem). Lehetett volna egy picit hosszabb, több részlettel, de így is tetszett. Remélem később olvashatunk tőled hosszabb történeteket is. smile


 
AremehDátum: Csütörtök, 2012-07-19, 13:01 | Üzenet # 5
Harmadéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 83
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Kedves Író! Rövidke, tömörke, de a miénk biggrin Örülök, hogy Percyt választottad, és azt is hogy végül is a jobbik utat adtad neki :d
Köszönöm, hogy olvashattam!


Álmodni szoktam. Néha úgy érzem, az az egyetlen helyes cselekvés. Álmodni, az álmok világában élni (...).
 
AltarisDátum: Csütörtök, 2012-07-19, 23:15 | Üzenet # 6
Másodéves
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 51
Kitüntetések: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Kedves Író!

Örültem, hogy egy kevésbé ismert Weasley került előtérbe smile
lényegre törő, tudatos gondolat biggrin

Köszi, hogy megírtad!


Mi csak abban dönthetünk, hogy mi a teendő, ha már itt vagyunk. (John Ronald Reuel Tolkien)

Az igazság azok oldalán áll, akik keresik. (Terry Goodkind)
 
ScaleDátum: Péntek, 2012-07-20, 08:50 | Üzenet # 7
Ötödéves
Csoport: Szerzők
Üzenetek: 171
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Kedves Író!

Rövid, tömör, lényegre törő. smile Örülök, hogy pont Percyt választottad témád tárgyául, hiszen ő volt a fekete bárány a családban. Szépen elmesélted mi történt vele, köszönöm, hogy olvashattam!

Puszi,
Scale


http://scaleoldala.ucoz.hu/

A káoszelmélet szerint egy olyan apróság, mint egy pillangó szárnyának rezdülése, akár tájfunt is okozhat a világ túlsó felén.

(Pillangó-hatás c. film)
 
KristineHoltDátum: Vasárnap, 2012-07-22, 02:02 | Üzenet # 8
Főinspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 507
Kitüntetések: 4
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Kedves Író!

Nagyszerű történetet hoztál!
Élmény volt.. biggrin


"Az ihlet, a lusta írók kifogása"



"Nem voltam szar ember - még ha szarokat írtam is..." by: Két arc: Bűnösök imája
 
Betűholisták gyűjtőhelye » Írók klubja » A 100. nap játéka » Száz nap - Száz szó... - Egy békés élet (Erika írása)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Designed by:KristineHolt © 2024