Scripta Szerda
2024-04-24
04:29
Üdv! Mugli | RSS Főoldal | Smaragd világa - Oldal 5 - Betűholisták gyűjtőhelye | Regisztráció | Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Betűholisták gyűjtőhelye » Írók klubja » Írók blogja » Smaragd világa (Agymenéseim...)
Smaragd világa
evelynDátum: Péntek, 2012-08-10, 21:10 | Üzenet # 81
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Olvastam! Imádtam! Élveztem! Hagytam magam után egy kis nyomot is,remélem azért érthető lett a kritim smile Már most várom a kövi részét. Egyáltalán nem telhetetlen happy



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
SmaragdDátum: Szombat, 2012-08-11, 08:11 | Üzenet # 82
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Szia, köszi!
Ez a hármas nagyon tetszetős nekem
biggrin




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2012-08-12, 18:22 | Üzenet # 83
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Megvan a Kívánság Üst leleplezése.
Akitől kaptam kritit annak itt is megköszönöm, és most már nyilvánosan is mzperx-nek a bétázást!
biggrin

Aki még nem olvasta az most már az oldalamon is megtalálja:

A faluvégi kis ház és annak titokzatos lakói




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Vasárnap, 2012-08-12, 20:39 | Üzenet # 84
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Olvastam és hagytam kritikát.Már az merin is olvastam és az egyik kedvencem lett csak nem volt időm alapos kritikát írni de most bepótoltam biggrin Szívesen olvasnék még ilyen törit biggrin



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
SmaragdDátum: Vasárnap, 2012-08-12, 20:46 | Üzenet # 85
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Szia,
köszi. Tényleg az egyik kedvenced volt? Nagyon örültem volna a kritinek a Merin, mert így elég lelombozó volt a kevés hozzászólás sad
Fogsz még ilyeneket olvasni, mert én csak ilyet tudok írni biggrin
Komolyan ki akarod nyomtatni? Ha kell el tudom küldeni neked PDF-ben.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Hétfő, 2012-08-13, 09:05 | Üzenet # 86
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Igen tényleg a kedvencem volt és tényleg kiakarom nyomtatni biggrin Örülnék neki ha PDF-ben megkaphatnám biggrin Ha kell a címem szólj és ide írom vagy küldöm priviben smile Igen pontosan ezért imádom a történeteidet mert teljesen más a Te Perselusod.Te nem félsz kilépni a könyvek világából és alkotni valami egészen mást és ezt szeretem smile merire azért nem tudtam kritit írni mert a gépem oda valamiért ritkán enged véleményt küldeni.Mikor milyen hangulata van sad De örülök neki,hogy legalább a saját oldaladon tudtam véleményezni smile

Hozzáadva (2012-08-13, 10:05)
---------------------------------------------
Köszönöm szépen,megkaptam smile




“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
ScaleDátum: Hétfő, 2012-08-13, 15:22 | Üzenet # 87
Ötödéves
Csoport: Szerzők
Üzenetek: 171
Kitüntetések: 3
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Júj, Smaragd, én ugyan nem hagytam kritit a Merin, de nekem is az egyik kedvencem volt az üstös törid. heart Nagyon tetszett, nagyon szerettem, és hatalmas gratula érte! flower

http://scaleoldala.ucoz.hu/

A káoszelmélet szerint egy olyan apróság, mint egy pillangó szárnyának rezdülése, akár tájfunt is okozhat a világ túlsó felén.

(Pillangó-hatás c. film)
 
SmaragdDátum: Hétfő, 2012-08-13, 18:33 | Üzenet # 88
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Nagyon köszönöm biggrin Jó tudni, hogy volt akinek tetszett a történet, mert a gyér kritikák számából az ellenkezőjére következtettem...



„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Kedd, 2012-08-21, 12:19 | Üzenet # 89
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Szia drága! Érdeklődhetek,hogy hogy állsz a PP-vel és a Lily-vel?Nagyon szeretném olvasni őket,de nem akarlak sürgetni biggrin aztán még tudatni akartam,hogy az üst-ös törid változatlanul a kedvencem és már vagy százszor olvastam biggrin Ilyen rövid kis novellákat vagy kisebb regényeket is szívesen olvasnék még biggrin Hm egy kérdés viszont eszembe jutott mikor is a nem tudom hanyadik alkalommal olvastam a faluvégi kis házat,hogy nem akarsz írni hozzá egy kis folytit?Engem nagyon érdekelne,hogy mi lett a sorsuk a továbbiakban smile De persze csak akkor ha Te is szeretnéd és van hozzá ötleted.Egyáltalán nem szükséges mert így is tökéletes csak én vagyok ennyire kis telhetetlen smile



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
SmaragdDátum: Kedd, 2012-08-21, 18:16 | Üzenet # 90
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Szia!
A Lilys történetem most nagyon ülepszik, a PP-hez van most hangulatom/kedvem. Kb.: a fejezet 60%-a készen van, talán már a hétvégére összeütöm a 14-et.
Az üstös törihez nem terveztem folytatást. Természetesen lehetne hozzá írni, de most túl sok törim van folyamatban, olyanok is, amiket még nem tettem közzé, és nem is akarom, míg nincsenek befejezve, pedig nagy a kísértés!
biggrin




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Kedd, 2012-08-21, 20:12 | Üzenet # 91
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Értem,de ez jó hír biggrin PP-t nagyon szeretem szóval ha most ahhoz van kedved én nem fogok bánkódni miatta főleg ha hétvégére már olvashatom is smile Nem baj drága az üstös töri így is tökéletes csak én vagyok túlságosan telhetetlen happy Hm és azt szabad tudni,hogy mik azok amik készülnek de a kísértés ellenére még nincsenek publikálva? happy Csak,hogy tudjam mennyire akarjak segíteni a kísértéseden smile wink Hiába na szeretem a történeteidet smile



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
SmaragdDátum: Kedd, 2012-08-21, 20:26 | Üzenet # 92
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Na lássuk csak biggrin
Új esélyek, ami egy időutazós sztori lenne. Én csak mankósztorinak hívom; kezdjünk mindent elölről féle, de mivel a Merin is fut két hasonló, az csak a gépen figyel. Őt túrta ki a PP második élete smile

Aztán, ott van az üstre írt eredetileg választott kívánság:
Túlélőtúra mugli módra... címmel.
Aurorképző, pálca nélküli boldogulás a mugli világban.


Vérvonal
A Karácsonyos törim folytatása, ami majd valamikor trilógiává növi ki magát.

És persze a már ismert két folyamatban lévő, és kósza gondolat címén rengeteg ötlet
biggrin




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Kedd, 2012-08-21, 20:38 | Üzenet # 93
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Ezek mind mind nagyon jól hangzanak. Uh és a karácsonyos töridet, hogy említetted eszembe jutott,hogy ahhoz még nem is írtam neked véleményt pedig olvastam ám és nagyon imádtam, de akkor most újra olvasom és hagyok valami kis szépet neked biggrin Nos akkor most mennyire akarod, hogy segítsek a kísértésednek? Mert ezek nagyon de nagyon érdekesnek tűnnek és én szeretek mindent ami érdekes,jó. A kósza gondolatoknak is örülök ám főleg ha egyszer történet is kerekedik belőle smile



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
SmaragdDátum: Kedd, 2012-08-21, 20:44 | Üzenet # 94
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
A karácsonyost itt megtalálod: Varázslatos karácsony
Ajjaj, egyenlőre elég a folyamatban lévőkkel foglalkoznom, de így is szoktam bűnözni azért. biggrin




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Kedd, 2012-08-21, 22:12 | Üzenet # 95
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Köszönöm drága. Már ment is neked egy szép vélemény biggrin Hm akkor most inkább békén hagyom a kísértésed smile csak a jelenleg is futó törik miatt foglak egyenlőre nyaggatni, rendben? Ha pedig bűnözni támad kedved annak én fogok örülni a legjobban biggrin



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)


Az üzenetet módosította: evelyn - Kedd, 2012-08-21, 22:13
 
SmaragdDátum: Péntek, 2012-08-24, 19:38 | Üzenet # 96
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Nos, az érdeklődőknek rossz hírem van, a hétvégén nem lesz friss sad Több okból is. Sikerült szépen megfáznom + szombat éjszaka még dolgozni is fogok reggel 6-ig, így vasárnap tuti kómás leszek. De! Hogy legyen mire várni kaptok egy kis részletet biggrin

Harry meglepetten kapta fej a fejét az ajtó csukódásának hangjára. Hermionét és Ront a Nagyteremben hagyva, megbántottságában a hálóteremben keresett menedéket. Piton is csak olyan, mint a többi felnőtt, nem tartja be, amit ígér. Pedig ő már azt hitte, hogy ő más, végre egy felnőtt, akit valóban érdekel, hogy mi van vele.
A barátai is észrevették a reggelinél a rossz kedvét, de azt csak nem mondhatta nekik, hogy Piton miatt szomorú. Ron biztosan nem értené meg, és neki semmi kedve sem volt hallgatni a barátja duzzogását, hogy ugyan, mit akar Pitontól. Ezért is lepődött meg, mikor felfedezte a bájitaltan tanárt a hálószobában.
Piton körülnézett, majd megszólalt:
– Lakályos. – Csak egy szó, de azt annyi megvetéssel ejtette ki, hogy Harry is kénytelen volt körülnézni.
Ron ágya alól néhány párját vesztett koszos zokni kandikált ki és az ő ágya is hagyott némi kivetnivalót maga után, Seamus és Dean hálórészéről nem beszélve, ahol az ágyról félig leszakadt függöny árulkodott a tegnap esti heves párnacsatáról.
– Ide nem nagyon járnak fel a tanárok, sőt a hálóteremben maga az első – jegyezte meg Harry.
– Akkor ez magyarázat az öhm… – harapott az ajkába Piton –, rendre.
– Igen, uram.
– Nos, nem ezért jöttem, hogy ezt megvitassuk – jelentette ki Piton. – Mindössze, mint azt már magad is észrevehetted a tegnapra ígért bájitalfőzés elmaradt, mert valami közbejött – felhősödött el a tanár tekintete. – Viszont ma alkalmas, amennyiben még szeretnél segíteni.
– Hát persze! – bólogatott Harry lelkesen.
– Akkor ezt meg is beszéltük, gyere, amikor ráérsz – jelentette ki Piton és kifordult az ajtón.
Harry felpattant az ágyról, mert eszébe jutott, hogy megkérdezze, hogy még is mi az a legkorábbi időpont, amikor a bájitaltanárnak alkalmas. Feltépte az ajtót és a professzor után sietett, de a legnagyobb meglepetésére a klubhelyiség üres volt. Gyorsan kilépett a portrélyukon a Kövér Dáma zsörtölődésével nem törődve, de tanárt a folyosón sem látta.
– Merre ment Piton? – kérdezte a dámát, mire az megrökönyödve nézett rá.
– Eszednél vagy te kölyök? Még hogy a Mardekár házvezető tanára a Griffendél toronyban! Ilyet sem hallottam még – nevetgélt a festmény.
– De, hát… – akart tiltakozni Harry. – Mindegy, biztos a kandallón át távozott – jutott eszébe és otthagyta a festményt.
– Kerge kölyök! – jegyezte meg a Dáma a homlokát ráncolva. – Ide ugyan senki nem jött az elmúlt fél órában – motyogta magában. – Még hogy a kandallón át! – horkantott. – Micsoda ötlet! – Legyintett és nem foglalkozott tovább a dologgal. Inkább meglátogatom Margaretet a szomszédos festményben – gondolta.




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
evelynDátum: Péntek, 2012-08-24, 20:00 | Üzenet # 97
Hatodéves
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 493
Kitüntetések: 6
Hírnév: 3
Állapot: Offline
Oh Te drága,hogy sikerült megfáznod? Légkondi a ludas a dologban? Attól én is mindig megfázok wink Nem gond drága. Szegénykém éjszakázol? Az nem jó. Én sem szeretek éjszakázni, pedig jön az év vége és ezzel együtt az éjszakázási időszak sad A részlet viszont nagyon tetszik. Így most rettenetesen fogom várni a frisst. Érdekes volt,hogy a Dáma szerint nem járt egy tanár sem a toronyban és mintha a Portré azt is tudná ha valaki a kandallón keresztül közlekedne legalábbis abból amit mondott. Viszont ha ez így van akkor érdekel,hogy Piton mégis, hogy lehetett a hálótermében Harryéknek, hogy szóljon a fiúnak ha még mindig akar segíteni neki a bájitalfőzésben akkor bármikor mehet hozzá. Aztán az is lehet,hogy csak a Dáma van elvarázsolva és valóban a kandallót használta Perselus. Viszont igazán rendes volt tőle, hogy megkereste a fiút miután az előző nap elmaradt a bájitalfőzésük ami miatt Harry igen csak el volt szontyolodva. Mintha csak tudta volna a férfi, hogy a fiút el fogja ez szomorítani. Imádom,hogy Pers ennyire érzékeny és ennyire figyel a fiúra biggrin Szóval most nagyon várom a friss fejit, bármikor is fog jönni. Addig is küldök neked energiát, hogy kibírd a szombat éjszakát *buksi simi* biggrin



“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.”
(Alban Goodier)
 
SmaragdDátum: Szerda, 2012-10-03, 20:46 | Üzenet # 98
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Jelentem élek, csak behavazott a munkám sad
Megírtam a 200. napi törimet, de nem hiszem, hogy írok másodikat. Idő még lenne rá, de...
Ideje ráizgulni a folyamatban lévő történeteimre, mert sikerült megint elég sok időt kihagynom. Hogy melyik frissül hamarabb, és főképpen, hogy mikor, azt még nem tudom, de érzésem szerint a PP fog hamarabb smile Főleg, hogy abból figyel a gépemen elég sok kidolgozott jelenet biggrin




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
mzperxDátum: Csütörtök, 2012-10-04, 15:03 | Üzenet # 99
Írástudó
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 276
Kitüntetések: 7
Hírnév: 5
Állapot: Offline
pray És ezért áldani fogjuk neved!
 
SmaragdDátum: Szombat, 2012-10-06, 09:34 | Üzenet # 100
Inspektor
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 458
Kitüntetések: 11
Hírnév: 6
Állapot: Offline
Csak fogjátok? Én azt hittem, hogy már rég az imáitokba vagyok foglalva!

"Én Smaragdom, jó Smaragdom,
Frissíts már!
Ígérem, hogy jó leszek,
Nem kínzom az állatokat,
Szeretni fogom kutyám, macskám,
Csak lássam végre azt a frisst!"




„Inkább írj Önmagadnak közönség nélkül, minthogy a közönségnek írj, és elveszítsd magad.”
Ciryl Vernon Conolly
 
Betűholisták gyűjtőhelye » Írók klubja » Írók blogja » Smaragd világa (Agymenéseim...)
Keresés:

Designed by:KristineHolt © 2024